Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bys poczekał to ją wezme tak koło 25 stycznia bo mam wypłate.

wisi póki co na allegro, jak nikt jej nie weźmie, to jest Twoja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo ładnie obszyta kierka :kox: no i radyjko jak by moje :tongue4:

:good:

Kiera to zasługa Raggamana :kox:, a radyjko jeszcze z 80 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za obszycie?? a radyjko czyta DVD??

uderz do raggamana z tym pytaniem :wink4:, 140zł chyba aktualnie bierze, w sumie śmieszne pieniądze jak za taką robotę :wink4:

nie niestety nie czyta, jest to starszy model, mam go już 5 rok, i póki co służy bezawaryjnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy myślałeś nad zrobieniem podsufitki w alcantarze czarnej?

tak :wink4:, tylko zbieram narazie kase na materiały :good:, bo chce założyć lampki poliftowe, chyba ze sie trafi poliftowa podsufitka kompletna w dobrej cenie, to ją łyknę i obkleje na ciorno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym sie różni ta poliftowa. Ja chyba jak wezme od ciebie tą lampke kupie czarna alcantare i obklejam. Dodatkowo czarne słupki chyba samemu pomaluje musze kupić podkład do plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym sie różni ta poliftowa. Ja chyba jak wezme od ciebie tą lampke kupie czarna alcantare i obklejam. Dodatkowo czarne słupki chyba samemu pomaluje musze kupić podkład do plastików.

ja bede słupki obklejał też alcantarą :wink4:, poliftowa podsufitka ma już miejsce na tą poliftową lampkę, i ma dodatkowa lampkę z tyłu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu kombinować i przerabiać podsufitkę, poliftowe przecież nie są tragicznie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu kombinować i przerabiać podsufitkę, poliftowe przecież nie są tragicznie drogie.

właśnie wiem krycha, i chyba łyknę jakiegoś polifta :gwizdanie:, tylko coś tam wyczytałem że słupki i rączki nie pasują? :mysli:, ale ile w tym prawdy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie wyrezam większą otwór pod lampke i obkleje alcantarą na allegro wcalnie ma czarnych podsufitek na allegro ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupki pasują, powiem Ci że z rączkami są jakieś jaja, bo one mają takie mocowania pod podsufitką. Nie są przykręcane bezpośrednio do blachy. Musiałbyś zobaczyć, żeby skumać o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupki pasują, powiem Ci że z rączkami są jakieś jaja, bo one mają takie mocowania pod podsufitką. Nie są przykręcane bezpośrednio do blachy. Musiałbyś zobaczyć, żeby skumać o co chodzi.

a masz może tego polifta jeszcze u siebie? dałbyś radę mu cyknąć fotki tych mocowań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety nie mam już jak zrobić tych zdjęć.

ok, może ktoś bedzie miał fotkę tego elementu :decayed:, a jak się wkurwię to wyrezam te poliftowe lampki w przedliftowej, mam już na to pewien plan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...