Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kup se lampkę z W8 i h*j :decayed: Plastiki z S4 i sufit w alkantare.

też by było, ale ta poliftowa mi się bardziej widzi :decayed:, plastiki z s4 troszkę trudno dostępne, dlatego chyba wszystko pójdzie w alcantare :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz zrobić z tymi białymi takimi nie wiem jak to nazwać. To Między uszczelką a słupkami takie pół okrągłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz zrobić z tymi białymi takimi nie wiem jak to nazwać. To Między uszczelką a słupkami takie pół okrągłe.

jest taki barwnik do materiału w pędzelku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jak będziesz kupować ten barwnik to daj znać gdzie kupujesz albo coś. Bo też musze kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jak będziesz kupować ten barwnik to daj znać gdzie kupujesz albo coś. Bo też musze kupić.

widziałem to gdzieś na necie :wink4:, Somes robił tym u siebie właśnie te elementy przy podsufitce :wink4:

słuchaj a podsufitki polift nie lepiej kupić i włożyć lampkę :mysli:

a gdzie tu fun :kox:, tak jak wyżej pisaliśmy z Krychą, mocowanie rączek jest inne, i nie wiem czy nie łatwiej bedzie wyrezać lampkę w przedliftowej podsufitce, niż bawić się z tymi pierdołami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest satysfakcja że się znowu coś samemu zrobiło a tak kupić zamontować każdy umie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest satysfakcja że się znowu coś samemu zrobiło a tak kupić zamontować każdy umie;)

:naughty: :naughty: :naughty:

choroba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tego nie da się chyba wyleczyć :mysli:

raczej nie :decayed:

słuchaj a podsufitki polift nie lepiej kupić i włożyć lampkę :mysli:

znajdz mi jeszcze podsufitke poliftową, z dziurą na szyberdach :naughty:, jest tego jak na lekarstwo na allegro niestety :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa to rezanie :kox: :kox:

jak zwykle :decayed:, narazie zbieram kasę i materiały, mam nadzieje że na wiosnę środek i z zewnątrz bede miał wszystko skończone, ale to tylko plany :wink4:, wiadomo jak to się coś lubi po drodze wysrać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ja mam teraz ferie od szkoły to w robocie siedzę teraz 2 tygodnie. Po feriach kupuje springi h&r, podłokietnik, twoja lampa, I produkty do podsufitki. Myśle że też mi fajnie wyjdzie autko jak skończę wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ja mam teraz ferie od szkoły to w robocie siedzę teraz 2 tygodnie. Po feriach kupuje springi h&r, podłokietnik, twoja lampa, I produkty do podsufitki. Myśle że też mi fajnie wyjdzie autko jak skończę wszystko.

:good:, napewno :wink4:, ja też się rozglądam za podłokietkiem, najchetniej to bym łyknął ten od passata Fl, ale nie widzę na allegro taniej niż 300zł za kompletny :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z passata jest najlepszy ale nie ma ich na allegro za fajną cene. Ja mam taki za 190zł ori a4 b5 wypatrzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z passata jest najlepszy ale nie ma ich na allegro za fajną cene. Ja mam taki za 190zł ori a4 b5 wypatrzony

tak jak piszę 300zł najtańszy kompletny :wallbash:, oszołomy wołają dużo więcej bez tylnej popielniczki i zapalniczki :thumbdown:, nie spieszy mi się bardzo i czekam na jakąś okazję żeby takowego w dobrej kasie dorwać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze z tym podłokietnikiem dokładnie nie wiem. Ja musze i tak jeszcze mase żeczy kupić do siebie kierownice, lampy, felgi.

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:31_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45827.30

Co o tym sądzisz jak zrobiłem prototyp boczków w skórze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze z tym podłokietnikiem dokładnie nie wiem. Ja musze i tak jeszcze mase żeczy kupić do siebie kierownice, lampy, felgi.

na lampy sobie odłóż i kup sobie odrazu Bixenony od Qwertego :wink4:, zaoszczędzisz potem kase na soczewki i trochę rezanka :wink4:

ja miałem dzisiaj kupować soczewki, ale ukruszyłem zęba i zostawiłem dzisiaj 300zł u dentysty :wallbash:, i póki co Bixy muszą poczekać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie mial to je wezme + hidy do tego najlepiej. Obczaj se ten link co ci wysłałem w poście poprzednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...