Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

moze twój kolor jest bardziej wartościowy

Ale to tylko 6PLN roznicy. Po sprawdzeniu VIN powiedzieli, ze czarny, choc ja widze co innego :decayed: Nie wiem co o tym myśleć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

boberek

swing tongue

swing to nie czarny tylko ciemno szary i to szarych są dwa a nie czarnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) u mnie napisane ze to szarbeżowy ;P

hmm nic wszystko zamawiam Swing i jak narazie wszystko pasuje ;P [br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 18:18 _________________________________________________aha udało mi sie dostać sterownik mam nadzieje ze z literką Q bedzie pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek chodziło Ci chyba o moduł co ? ja też mam z Q i na dniach będę montował bo zabieram się za to już z miesiąc chyba... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do panów, którzy zakupili ten plastik... Mogą odrysować na kartce szablon tego otworu i zeskanować w skali 1:1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl super pomysł sam już miałem pisać do kogoś kto ma tempomat żeby zrobił dokładną fotkę tego otworu ale Twój patent ze skanem jest lepszy (dokładniejszy) :thumbup:

ps. jak tam przebiegł montaż u Ciebie i u Sashy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaliscie adamooo? On juz mial manetki dluzszy czas i mial miec na dniach obudowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tempomatu ostatecznie nie zamontowałem wczoraj, już było późno.

Sasha już ma nowy moduł :thumbup: Aktualnie piszę właśnie posta do "warsztatu".

letallec, poczekam :) Odbierzesz to odrysuj wtedy.... Ja sobie poradzę, ale przyda się do artykułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dojdzie jeszcze w bliskiej przyszłości instalacja tempomatu (to już łatwizna) oraz adaptacja multifunkcji u sashy (mam nadzieje, że też w bliskiej przyszłości)
:th:

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 ma zupełnie inaczej rozwiązane... Przynajmniej ta starsza, nowa nie wiem. A8 równiez.

Jak się zgadza numer VAG - to myślę, że nie ma problemów.

A masz jakiś przykład ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączam się do wątku, czy jest możliwy montaż tempomatu w B5 '96r 1.8 125 PS bez FIS-a ? :a4fan:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 23:38 _________________________________________________Bajer dość ciekawy i godny uwagi, choć nie wiem czy sprawdzi się na polskich drogach, gdzie zbyt długo nie da sie utrzymać stałej prędkości, chyba że ustawię między 70 a 80 km/h ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...