Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Wyświetlacz fis problem świeci na biało...


zcccz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - mam problem jak w temacie. Dziś podczas jazdy nagle wyświetlacz zapalił się na biało. Wyłączyłem samochód odpaliłem ponownie i minęło... Po południu jednak problem powrócił i zapala się nagle na biało i gaszenie auta nie pomaga... [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 21:46_________________________________________________Dziś działał przez cały dzień prawidłowo by na kilka kilometrów się zmienić w biały i znów było ok... o co tu chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wrzuć jakieś foto to dużo pomoże. Bo z opisu wnioskuję, że masz kolorowy FIS. Masz VAG-a żeby podłączyć i zrobić test wskazań wyświetlacza i wskaźników???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dziś podczas jazdy nagle wyświetlacz zapalił się na biało...

... o co tu chodzi???

Zdaje się, że kolega Fufel miał podobną usterkę:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=40143.msg491911#msg491911

Będzie jednak problem z kontaktem, bo ostatni raz logował się na forum w grudniu 2009r.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolorowego fisa między zegarami - jak znów będzie fiksował to walnę fotkę. Chodzi o fizyczny stan połączeń?? Rozbiórka licznika?? Mam vaga - pożyczyłem go jednak kumplowi ale będę go miał w poniedziałek to zrobię test wyświetlacza.[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 09:04_________________________________________________Dziś sprawa się troszkę wyjaśniła - wkurzony stuknąłem w szybkę licznika i zadziałał... Teraz za każdym razem jak się zmieni to puknę i działa... Chyba coś się poluźniło... Dużo jest rozbierania żeby się do tego dostać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę. Na początek możesz zdjąć boczną zaślepkę deski (klapkę bezpieczników) i tam rękę spokojnie wsadzisz - sprawdź konektory (niebieski i chyba biały) i zobacz czy nie wyjechały z szyn lub czy się nie wypięły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie podobnie, gość z tej aukcji ci pomoże:

http://moto.allegro.pl/naprawa-wyswietlacz-fis-audi-vw-skoda-seat-i1654928632.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie jak na tej aukcji na tym ostatnim zdjęciu.... Ale jak puknę w szybkę to działa... Nie bardzo wiem czy opłaca mi się specjalnie jechać z Gniezna do Zielonki na wymianę kleju... Może u mnie tylko jakieś styki są luźne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun0 czyli mówisz, że ten gościu z podanego prze zemnie linku nie naprawi kolorowego wyświetlacza z B6?? Wydaje mi się że ostatnie zdjęcie na jego aukcji przedstawia licznik z b6 z kolorowym fisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun0 czyli mówisz, że ten gościu z podanego prze zemnie linku nie naprawi kolorowego wyświetlacza z B6?? Wydaje mi się że ostatnie zdjęcie na jego aukcji przedstawia licznik z b6 z kolorowym fisem

Zadać pytanie nic nie kosztuje - skontaktuj się z tym gościem z Allegro i będziesz wiedział.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steve69 ja już do niego kiedyś dzwoniłem i mówił że da rade to naprawić tylko nie wiem czemu szogun0 pisze że w b6 są inne wyświetlacze niż na zdjęciach w aukcji. Pod koniec tego tygodnia będę sobie mógł pozwolić na unieruchomienie auta na parę dni i wyśle licznik do tego gościa, jak dostane go z powrotem to zdam relacje z kosztów i efektu naprawy.

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 20:36_________________________________________________No i licznik wrócił z naprawy :notworthy:

tak było przed:

a tak obecnie:

100% zadowolenia z firmy Aceef z Zielonej Góry.

Film jest trochę niewyraźny ale wyświetlacz naprawdę przeżywa drugą młodość :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tak, bo cię nie zrozumiałem. Link na aukcji był do FIS w b5 a parę zdjęć z b6. I dlatego było małe misunderstanding.

I wszyscy się cieszymy z twojego szczęścia. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...