Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja to mam troszku daleko do was :confused4:

Opublikowano

Na piechotę chyba szedł nie będziesz?

Opublikowano

Na piechotę chyba szedł nie będziesz?

nie ale ta droga to dobrze ponad godzinke w jedna strone

Opublikowano

Niestety, do Kozłówki w niedzielę jechałęm 1,5h, a jest tylko 95 km.

Opublikowano

Na piechotę chyba szedł nie będziesz?

nie ale ta droga to dobrze ponad godzinke w jedna strone

przecież masz tanią waszkę :kox:

Opublikowano

Niestety, do Kozłówki w niedzielę jechałęm 1,5h, a jest tylko 95 km.

no właśnie, do garwolina mam ok 40km, teraz oszczedzam auto bo we wtroek bedzie strojenie :wink4: i niechciałbym tego przekładać

przecież masz tanią waszkę :kox:

Jaka ona tania tyle że VAT moge odpisać, a tak czy tak 10l opierdoli to moje padło

Opublikowano

Mi w wakacje średnia wyszła 4,77 litra przy załadowanym na full aucie. Spokojna jazda z dzieckiem do 120 km/h.

Opublikowano

Mój w serii nawet tyle nie osiągnął nigdy :gwizdanie: a teraz średnie to z 7,5 a powyzej 3tys obr to wirnik jest :gwizdanie: tłumacze sobie tym że nie wystrojony :decayed: ale tankujac za 100zł(jakieś 22-23l) robie dystans max 300km :wallbash: moze jak bym jeżdził te 100km/h przy 2tys obr to by dystans był większy ale po 3 miechach turbo bym wyciągał :decayed:

jak to krzyniek ostatnio na spocie powiedział tam gdzie zaczyna sie pasja kończy sie ekonomia :polew: :polew:

Opublikowano

No tak, ale... u mnie jest delikatny program na jakieś 130kM, niestety bez hamowania i wykresu. Po nowym sofcie spalanie mi spadło przy spokojnej jeździe, a czasami lubie do 4 tyś zakręcić....

Opublikowano

Program to może za dużo powiedziane...mamy takiego specjaliste w Siedlcach...

Opublikowano
  • Autor

Na piechotę chyba szedł nie będziesz?

nie ale ta droga to dobrze ponad godzinke w jedna strone

ale jakbyś po mnie zajechał i ode mnie pojedziemy to zobaczysz drogę - prawdziwy OS :shocked::decayed:
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Krzyniek żyjesz :mysli:

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Planujecie w najbliższym czasie jakiś spocik? :)Kowi ma dla mnie zderzaczek i może przy okazji wpadłbym gościnnie :decayed:

Opublikowano

I ja bym podjechał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Krzyniek żyjesz :mysli:

podobno tak
Opublikowano

to co kiedy ustawiamy furacze pod miejskim centrum handlowym TESCO :naughty: ja w tą sobote odpadam odrazu zaznaczam

Opublikowano

Jedna z przyszłych niedziel? :gwizdanie:

Opublikowano

Jedna z przyszłych niedziel? :gwizdanie:

ja jestem za :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.