Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe 3.0TDI Twin Turbo 313KM 650NM


Rekomendowane odpowiedzi

eee tam mi sie ta A6 coraz bardziej podoba.Motor 313 PS rewelacja.

dokladnie , furmanka jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje radę ?

radzę podjechać do salonu - pooglądać z bliska i usiąść za kierownicą - mnie to auto powaliło pod każdym względem, przestkok w stosunku do poprzedniego modelu czy też B8 jest niewiarygodnie wielki.

Ja wysiadając z niego w salonie stwierdziłem że już na nic innego nie popatrzę - mam już klepniętą wersję 313ps na wekend na jazdę testową, czekam tylko na tel. który to będzie wekend.

Jedno wiem napewno - już dawno żaden model z audi tak mnie nie powalił przy pierwszym kontakcie jak A6 C7 - oczywiście ceny też są powalające :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nagram :wink4:

tydzień temu miałem A1 1.2tfsi ale jakoś nie widziałem potrzeby nagrywania filmiku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem napewno - już dawno żaden model z audi tak mnie nie powalił przy pierwszym kontakcie jak A6 C7 - oczywiście ceny też są powalające :)

auto na prawe super alesprawdzilem ceny i cena tego 3.0 TDI jest powalajace , to dwa razy tyle i le pacilem za swoje auto , w takim wypadku zdecydowanie bym wolal S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek podpytaj kiedy nowe A3 w sedanie będzie jak będziesz testował A6. Mnie w A6 powaliły tyle światła w nocy a szczególnie jak migacz włączony jest to rewelacja. ale chyba bym wolał 3.0tfsi niż tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena podstawowego A6 sedan 3.0 TDI 313 PS w DE to 55900 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nie jest dostępny z S-tronic. Wolałbym za €51.600 3.0TFSI z S-tronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie skrzynia mnie bardzo zdziwiła.. myślałem, że tam będzie S-tronic, a nie Tip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena podstawowego A6 sedan 3.0 TDI 313 PS w DE to 55900 euro

to nie jest jakaś szalona cena- jak na nowe A6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to golas :wink4: zrobiłem sobie konfiguracje i taki jakbym chciał wyszło mi ok 80 tys euro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to golas :wink4: zrobiłem sobie konfiguracje i taki jakbym chciał wyszło mi ok 80 tys euro :kox:

i to już jest prawdziwa cena za A6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-tronic to DSG , nie myl z multitronikiem, wiec Nm nie ma tu duzego znaczenia, po za tym biturbo 3.0 to inny silnik, [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 20:32_________________________________________________a tak sie sprawuje GRIP Neuer Audi A6 TDI gegen Porsche 911 Carrera S !!!! UNBEDINGT ANSEHEN !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...