Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale żeście wymyślili z tym W :) H spokojnie wystarczy do normalnej jazdy

Sam jestes H

H wystarczaja tak jak seryjne (calkiem) klocki marnej firmy - czyli 2, 3 okrazenia sredniej petli na torze w kielcach

Kolega ma AJM'a a to juz jest Turbo Devil Inside :evil:

Hehehehe i to mowi ten co spala 3,25l/KM/10k km :) Tam to musi byc devil, ale na emeryturze :kox:

Normalnie H jest do 210 - srednio jezdzi czlowiek troszke wolniej, no chyba ze uzywa do poruszania sie tylko autostrad :) (ktorych i tak nie ma u nas) chyba po miescie 200 nie zasuwacie? No chyba, ze ktos ma za duzo kasy w portfelu i go fantazja czesto ponosi... :> Zreszta miedzy H i V nie ma znacznej roznicy w cenie wiec kwestia mniej sporna.

Wiec Dunlop czy Bridgestone? ja bym sie sklanial do Dunlopa, bo ma ponoc mniejsza scieralnosc...

Ekran, co? Co Ty wiesz o spalaniu w przeliczeniu na koń mechaniczny :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max będzie musiał mieć specjalne chrzciny :polew:

Opublikowano

gówno prawda, to się w regulaminie pisze jaki rozmiar maxmalny może mieć podpis i tyle, każdy sobie obrobi i wrzuci a nie postępuje w ten sposób,

Ja jakos mam podpis?? A poza tym byl limit w podpisie z tego co pamietam :)

wazelina wazelina :bicz: zamiast trzymać się razem w Teamie to się wyłamujesz, nieładnie baaaaaaardzo nieładnie :rant:

Jaka zas k**wa wazelina ??? Ej wcale nie musze byc w "WASZYM TEAMIE"!!!!

Opublikowano
  • Autor

Ej k**wa , jak niektorzy mieli podpisy wyjebane na pol strony , to chyba to troche nie teges co ??

kto np?

Ja jakos mam podpis?? A poza tym byl limit w podpisie z tego co pamietam

kiedyś moze i był....

gówno prawda, to się w regulaminie pisze jaki rozmiar maxmalny może mieć podpis i tyle, każdy sobie obrobi i wrzuci a nie postępuje w ten sposób,

Ja jakos mam podpis?? A poza tym byl limit w podpisie z tego co pamietam :)

wazelina wazelina :bicz: zamiast trzymać się razem w Teamie to się wyłamujesz, nieładnie baaaaaaardzo nieładnie :rant:

Jaka zas k**wa wazelina ??? Ej wcale nie musze byc w "WASZYM TEAMIE"!!!!

Oj max myślałem ze troszke bardziej rozgraniety z ciebie chłopak i troszke myslisz czasem.....

Opublikowano

Oj max myślałem ze troszke bardziej rozgraniety z ciebie chłopak i troszke myslisz czasem.....

Nie nie mysle i wogole to GLUPI jestem i wogole POJEBANY, wiem wiem :([br]Dopisany: 09 Luty 2008, 11:27 _________________________________________________No ale konczac ta dziwna polemike , dalej nie rozumiem co cie tak blokuje Cuber?? Skoro ja mam fotki w podpisie to ty tez mozesz miec , tylko je zmniejsz deko :)

Opublikowano

Max, a wywal je i wstaw raz jeszcze :evil:

Opublikowano

zaraz wam pokaze jak ladnie zrobic podpis :P tylko musze to przetestowac na nowym loginie :P

Opublikowano

Chyba trza wyluzować troszkę Pany, bo widzę że jak ktoś ma do kogoś jakiś uraz to przy każdej takiej sytuacji wygrzebuje to na wierzch, a to się przestaje robić fajne.... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Podpis_dlugi zapraszamy na spoty :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

MAx powinienes dostac bana za drugie konto na forum :polew: :polew:

potestuj na swoim to sie okaze czy bedziesz miał podpis czy nie :evil:

Opublikowano

Podpis_dlugi zapraszamy na spoty :thumbup:

nie omieszkam hheheehe :polew: :polew: :kox: :kox:

Opublikowano

MAx powinienes dostac bana za drugie konto na forum :polew: :polew:

potestuj na swoim to sie okaze czy bedziesz miał podpis czy nie :evil:

Hmmm jakis koles mi ukradl Podpis :P

Juz specjalnie dla ciebie wkleje Cubrowoz :)

Opublikowano

widzę, że wam się nie nudzi :polew:

Opublikowano

kurde musze wyjsc :(

Jak wroce to ci zrobie Cuberku jaki chcesz podpisik :) To takie moje male czary mary :) Zadne ograniczenie mi nie straszne heehehe , nawet na cala strone ci zrobie :)

Opublikowano
  • Autor

kurde musze wyjsc :(

Jak wroce to ci zrobie Cuberku jaki chcesz podpisik :) To takie moje male czary mary :) Zadne ograniczenie mi nie straszne heehehe , nawet na cala strone ci zrobie :)

czymam Cie za słowo.....

Mnie też nie bedzie bo zmykam o 14stej do Zakopca i bede wieczorkiem

Opublikowano

:polew: normalnie chwile mnie nie bylo a tu taka glupawa :kox:

podpis - bedziesz na spocie w niedziele??

Opublikowano

Max przekonales sie do ON?? Bo widze ze w nowym profilu masz 1,9 :polew:

Opublikowano

Jak by ktoś dzisiaj oglądał TVP i widział policjanta z Myślenic a za nim srebrne A6 i gościa który podskakuje i macha- TO JA!! Człowiek zawsze coś nazdziwia... ehhhh.....

Opublikowano
  • Autor

Jak by ktoś dzisiaj oglądał TVP i widział policjanta z Myślenic a za nim srebrne A6 i gościa który podskakuje i macha- TO JA!! Człowiek zawsze coś nazdziwia... ehhhh.....

a masz uz zarejestrowane ?? :gwizdanie: jak tak to przyjdz w Niedzielena spota

Orientuje sie ktoś jak wygląda zakopianka? bo kurde wawka ma ferie i wszyscy sie zjeżdzają do zakpca to pewnie korek bedzie masakryczny....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.