SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

chłopy... jakbym chciał iść pod sukiennice to na jaką ulicę ustawić automapę najlepiej (najbliżej, może darmo albo lepszy parking)?

Pany o ktorej wyjezdzacie w Piatek do BT???

:hi:

nie znam tej firmy w ilu paczkach wysłać słyszałem że jak każda felga osobno idzie to taniej jest prawda to??

:hi:

Nie wiem jak będzie taniej, najlepiej zadzwoń sobie i zapytaj. To jest przykładowa firma, która ma podpisaną umowę z firmą kurierską więc korzystając z ich usług płacisz mniej za przesyłkę niż gdybyś chciał sam sobie wysłać paczkę nie mając zawartej stałej umowy

Pany o ktorej wyjezdzacie w Piatek do BT???

git dolacze sie po drodze :)

dzięki za parówe , było beznadziejnie ale i tak nastepnym razem przyjade :decayed:

również podziękował :hi:

W końcu jego mać udało się kupić auto!!! :decayed:

Po przejechaniu się prawie że do naszych zachodnich sąsiadów, pomogłem kupić wymarzone auto :D

Podróż ta nie okazała się kolejną porażką gdzie na miejscu zazwyczaj oglądaliśmy tzw "okazje w PL" :decayed: (np Astra III z 2005r gdzie wyglądała pięknie na zdjęciu, sprawdziwszy przez Wojtkace okazało się że auto jest śmiercią jeżdżącą na kółkach) lub auta które wymagały dużo doinwestowania aby doprowadzić do porządku.

Po przejechaniu ponad 800 km kupiliśmy tą Megane => c180412442.th.jpgc180412447.th.jpgc180412446.th.jpgc180412448.th.jpg auto nie bite ani nie malowane w żadnym miejscu, jedynie kilka rys które można usunąć poprzez polerke, bogate wyposażenie bo oprócz skromnego opisu (ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, szyberdach, centralny zamek, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, czujnik deszczu, światła przeciwmgłowe, kierownica wielofunkcyjna. alufelgi 17") gość nie dopisał, 8 x airbag, tempomatu, sensor zmierzchu czy zmieniarki cd ale też się pomylił bo to nie solar dach tylko zwykła panorama c180412449.th.jpg co niemniej czyni z tego auta bardzo bogatą opcją wyposażenia :)

Auto po wcześniejszym ubezpieczeniu 65zł (by można było spokojnie nim jeździć po drogach nie martwiąc się o niebieskich kolegów Boserona :decayed:), pojechaliśmy do ASO Renault by podłączyć do komputera i sprawdzenia po vinie... Co wyszło... w ogłoszeniu jest podane 140 tys k przebiegu a okazało się że auto we Francji było serwisowane do 26.11.10 i na ostatnim przeglądzie miało przebieg 151tys km no to mówię "w k**we kolejny cofany parch!" ale się okazało że syn gościa pomylił się z tym przebiegiem w ogłoszeniu, ponieważ auto ma teraz 154tys przejechane, być może stało te kilka miesięcy we Francji i czekało na sprzedaż.

Na komputerze nie wyszło większych błędów, tylko napis "service" który widnieje cały czas, wymiana oleju lub przegląd skasuje tą inspekcję.

Co mnie też zaciekawiło nie było zaznaczonej w historii wymiany rozrządu :shocked: (możliwe że mogła być robiona po za serwisem) ale na wszelki wypadek kolega będzie musiał zrobić rozrząd by spać spokojnie.

Co mnie ucieszyło, ten silnik 1.9 dci nie zawiera filtra cząstek stałych (silniki z tym filtrem się jebały i koszty naprawy wynosiły od 2 do 3 tys zł) sprawdzaliśmy po kodzie silnika.

Po sprawdzeniu auta w serwisie gdzie już mieliśmy obraz jego historii pojechaliśmy na stacje diagnostyczną zrobić przegląd i podwozie okazało się w bardzo dobrym stanie, tylko lewa końcówka drążka do wymiany za grosze bo był nie wielki luz, a tak po za tym to gość do niczego nie mógł się przypier.. i auto okazało się w super stanie technicznym.

Osobiście nie podoba mi się ta karta do odpalania auta, dorobienie takiej karty w ASO "tylko" 600zł a nie muszę mówić jak łatwo ją złamać czy zgubić :shocked:

Po negocjacjach i spisaniu umowy auto stało się własnością kolegi :decayed:

Prowadziłem tą megane w drodze powrotnej i muszę przyznać że skrzynia 6 biegowa za***ista sprawa na trasie, średnie spalanie wyszło nam 6.2 L jazda od 120km/h do 200km/h

Gość kupił synowi B6 cabrio 1.8T niezła sztuka (rozmawiałem z synem i będzie nowym userem forum bo nie słyszał o naszym klubie :polew::kox:) a tak to miał za domem na sprzedaż Lagune z 2005r jak i najnowszy model z 2009r, Seata Leona Cupre z 2007r fura :kox:, A6 C5 po lifcie 2002r, Citronen'a C5, oraz A8 D3 4.2 TDI 2006r wszystkie na miejscu sprowadzone z Francji, gość jak nam powiedział nie kupuje szrotów ani aut po przygodach tylko sprawdzone auta i nie bawi się w cwanych "handlarzy".

Tak więc historia z nieskończonym kupowaniem auta kolegi właśnie się zakończyła :D

21444437.jpg14032862.jpg57113197.jpg

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:47_________________________________________________Ominęły mnie kiełbaski :wallbash:

Ominęły mnie kiełbaski wallbash

za to kupiliście parówe :polew: :polew: :polew: :polew:

Ominęły mnie kiełbaski wallbash

za to kupiliście parówe :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Ważne że właścicielowi się podoba :decayed:

Gość PrZeMiAn

21444437.jpg14032862.jpg57113197.jpg

Złoż Pablo gratulacje dla kolegi od nas i całego Zarządu Forum.

P.S. O czym Ty teraz bidoku bedziesz pisał ? :) Masz kolejnego kolegę? Ten wątek był jak M jak miłość.

21444437.jpg14032862.jpg57113197.jpg

Pablo ale nas to c**j obchodzi... :gwizdanie:

Cieszymy się że kupiliście bo nie będziesz nas już zamęczał swoimi durynymi tekstami na forum o zakupie auta... :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale jestem pewien że znajdziesz sobie jakiś temat zastępczy... W tym to jesteś zdolniacha :polew: :polew:

Tak w ogóle to :hi: :hi: :hi: wszystkim[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 07:46_________________________________________________ja pierdziele... Kto wymyśla te zamiany słów "ch...j" na "ptaszek" :polew: :polew: