Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wszyscy sa na letnich :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba TY

Opublikowano

Chyba TY

HyrbaTY :decayed:

Opublikowano

:hi: wróciłem właśnie od znajomych z parapetówki i troche tez popiliśmy ale kulturalnie

pozdrowienia dla tych z BT co jeszcze na nogach stoją o tej godzinie :wink4:

Opublikowano

:hi: wróciłem właśnie od znajomych z parapetówki i troche tez popiliśmy ale kulturalnie

pozdrowienia dla tych z BT co jeszcze na nogach stoją o tej godzinie :wink4:

Czyli nikogo nie pozdrawiasz?? :mysli: Przecież o tej porze nie ma osoby która stałaby o własnych siłach i na własnych nogach :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

hehe też tak myśle :) to moze pozdrowienia dla wszystkich pijących

jutro wogóle ktos sie zjawi na spocie ilu jest chętnych ?

Opublikowano

:hi: powinienem być na spocie

godzina 19 ??

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Ja też będę na spociku. Oczywiście godzina 19-sta :)

Mam nadzieje że uda się dotrzeć komuś obecnemu na zlocie. Może byłoby troche opowieści i anegdotek :mysli:

Opublikowano
:siema: wszystkim ja jeszcze nie wiem ale mogę się dzisiaj nie wyrobić
Opublikowano

Postaram sie wpasc o ile nowi " klubowicze " mile widziani :> ( albo jak mi cos nie wypadnie )

Opublikowano

witam ja się postaram wpaść o 19

Opublikowano

ja już w domku :)

A tutaj filmik z wczoraj :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemian jak ty piknie tańczysz, prawie jak pingwin :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemian Ty juz w domu?? :shocked: Przeciez Twoj stan rano byl...hmmm...no...agonalny :wink4:

Ja tez juz w domku :>

Dzieki wszystkim za zlot, bylo super!

Przemian: dzieki za powrot :naughty:

Jechal ktos zakopianka? Sa korki?

Opublikowano

e tam nie było tak zle. Nawet dobrze się czuje (jeszcze :evil:)

Opublikowano

Nie bylo korkow :)

Opublikowano

Nie lubie jak ktoś wmawia mi ze dałem sie oszukać tylko dlatego ze On zna sie lepiej na mechanice skoro nawet nie widział na żywo usterki.

Łukasz tak jak rozmawialiśmy nie chodziło mi o wyśmiewianie twojej niewiedzy. Zrozumiałem że powtórzyłeś to co Ci powiedział ten mechanik i z niego się śmiałem a dokładnie z tego jakie bajki Ci opowiedział. Jeśli niestety coś przękręciłeś z jego wypowiedzi to cóż wyszło jak wyszło.Reszta w twoim temacie

ja już w domku :)

A tutaj filmik z wczoraj :decayed: :decayed: :decayed:

:facepalm: Siemian k....a co to jest masz w drugim planie dać paski na oczach :embarrassed:

ja pier.....le :facepalm: ale obciach dobrze że chociaż dzwięk jest kiepski

Jechal ktos zakopianka? Sa korki?

Ja jechałem i nie było

Opublikowano

Grzeg dzięki za powrót.

Żałuję tylko że poczułeś ten ubytek w drodze za wzniesieniem :P Aleeee to Audi przecież :)

Kurw. detox dzisiaj :)[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 16:11_________________________________________________Tomcio,

Sam osobiście dzisiaj na Zarządzie klubu poddam Twoja nominację na Wiceprezesa :)

Heheheh :)

Opublikowano

Sieeema :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.