Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: ja mam złamany palec Trzeniu, zapomniałeś :gwizdanie:

BTW - znowu mi znikneło kilka postów z licznika, ciekawe czemu :gwizdanie: :gwizdanie:

nie rozczulaj się nad sobą i przychodz , chociażby na brame :kox::tongue4:

boso czy z gipsem na nodze ?? :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przeciez nie miałeś gipsu

Opublikowano

przeciez nie miałeś gipsu

no ale mam opatrunki zamiast gipsu, nie zmieszczę nogi do halówki ani do korka :wink4:
Opublikowano

przeciez nie miałeś gipsu

no ale mam opatrunki zamiast gipsu, nie zmieszczę nogi do halówki ani do korka :wink4:

pożycze Ci gumiaka :th:

Opublikowano

A ja mu mogę pożyczyć szybkiego powrotu do zdrowia :th: :th:

Opublikowano

A ja mu mogę pożyczyć szybkiego powrotu do zdrowia :th: :th:

THX

_________________________________________________

BTW co sądzicie o oleju Motul ? i gdzie ( oczywiście chodzi o KRK ) wymieniacie olej ??

Opublikowano

No własnie chodzi o to byle bądź gdzie to jest :polew: :polew:

Opublikowano

ja wymieniam tu www.specauto.pl :kox:

a co do motula, nie miałem, nie wypowiadam sie :)

Opublikowano
  • Autor

Witajcie Panowie,

Ja juz po tomografii czaszki...... :gwizdanie: wszystko OK krwiaków nie ma ale głowa mnie dalej napierpaier....

Ogrowy Motula sie załatwi i wymianke tez :naughty: daj znać.

Opublikowano

THX wszystkim, Cuberku już się kontaktuje :gwizdanie:

Fajnie że ok z dyńką :polew: :polew:

Opublikowano

Witajcie Panowie,

Ja juz po tomografii czaszki...... :gwizdanie: wszystko OK krwiaków nie ma ale głowa mnie dalej napierpaier....

Ogrowy Motula sie załatwi i wymianke tez :naughty: daj znać.

no i całe szczęście ... :th:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek podjedz do mnie jak bedziesz wracał z pracy..... :th:

Opublikowano

Ile bys chchał kolego za te twoje wtryski?

http://www.allegro.pl/item309303925_bosch_koncowki_wtryskow_afn_axg_vw_golf_passat.html

Takie coś musiałbym kupić? Czy musza być całe wtryski?

Ew. Ile takie wtryski kosztuja? Bo tez nie ma sensu pchac sie w koszty jesli planuje sprzedaż w ok. czerwcu,lipcu...

mozesz sobie zalożyc same koncówki ale to tego jeszcze musisz zapłacic pompiarzowi za przekładke, jak chcesz sprzedac za niedlugo auto to sie nie opłaca

moge Ci pożyczyc moje i zobaczysz jak spalanie, jesli bedzie ok to sie dogadamy co do ceny, jesli nie to mi je poprostu oddasz :)

Kolega w innym temacie polecił mi:

zobacz sobie nick tego kolegi i mój :decayed:

kolego a jak tobie autko paliło na tych wtryskach??? chodzi mi głownie o spalanie... bo myśle ze moglibyśmy sie dogadać, tak jak mówiłem chche sprzedać auto wiec nie chche za dużo inwestować...

PS.

Zaraz idę brać sie za ten zawór upustowy turbiny:)

Tylko jescze nie pokoji mnie to ze turbina tak głosno jest słyszalna:P

Opublikowano
  • Autor

no Longinus pieknie!!!! :oklaski:

Opublikowano

kolego a jak tobie autko paliło na tych wtryskach??? chodzi mi głownie o spalanie... bo myśle ze moglibyśmy sie dogadać, tak jak mówiłem chche sprzedać auto wiec nie chche za dużo inwestować...

PS.

Zaraz idę brać sie za ten zawór upustowy turbiny:)

Tylko jescze nie pokoji mnie to ze turbina tak głosno jest słyszalna:P

no na tamtych tak z 6,5 litra po miescie :)

teraz na setupie od 110 KM spalił mi 7,1 ale mysle ze po korekcje softu bedzie palił mniej

longinus, ekstra :thumbup:

Opublikowano

wszystko OK krwiaków nie ma ale głowa mnie dalej napierpaier...

może za dużo myślisz :naughty: że jeszcze tyle czasu trzeba czekać do Wisły :wink4:

Opublikowano

longinus gratki :th:

Opublikowano

wstawiłem pomniejszone fotki...

dupcia mojego autka po drobnej modyfikacji... :kox:

nie będę się przechwalał :gwizdanie: ale live wyglądają jeszcze fajniej... :naughty:

dzięki za wyrazy aprobaty :>

3069628d035be500.jpg

6810bfca5438e1a1.jpg

PS Dzięki Cuber za pomoc z wklejaniem fotek... :notworthy:

Opublikowano

Siemano,dopiero co wrócilem z Gliwic a tam byly jaja...Kupilem z tata lublinka i cham sie zapowietrzyl po drodze :wallbash: i musiał zostac na serwisie do naprawy....Ja na pilke moze dotre na 100% nie wiem :no:

Opublikowano

:hi:

Longinus - ladnie

Cuber - dobrze ze zyjesz

Org :mysli: juz zapomniem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.