Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no bez rozbierania sie nie obejdzie :gwizdanie:

no nie osłabiaj mnie, a jak duży jest otwór na żarówkę?? tamtędy by czegoś nie wtyknął żeby to chociaż przetrzeć?? Jak rozbiorę to będzie później parować.... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 10:29 _________________________________________________

Najlepiej do blacharza/lakiernika albo na jakas dobra myjke , i daj do wypolerowania szkla lamp , a soczewki samemu :)

A masz kogoś kto się tego podejmie bo tych domowych magików tutaj to już mam dość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega, mozesz sobie spróbowac wacikami do uszu albo takimi wiekszymi laryngologicznymi nasączonymi benzyna ekstrakcyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz sobie na Grzegorzecka do myjni Karchera , oni powinni ci wypolerowac szklo , ja tez bede polerowal ale u mojego kumpla . Co prawda pierwszy raz to bedzie robil ale mysle ze bedzie ok :P

Maxiu a jak niby to zrobią , musiał bym chyba lampy zdjąć i rozebrać, a wtedy będą parować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz sobie na Grzegorzecka do myjni Karchera , oni powinni ci wypolerowac szklo , ja tez bede polerowal ale u mojego kumpla . Co prawda pierwszy raz to bedzie robil ale mysle ze bedzie ok :P

Maxiu a jak niby to zrobią , musiał bym chyba lampy zdjąć i rozebrać, a wtedy będą parować....

wtykaja Ci bat karchera w lampe i jadą po soczewce z cisnieniem 20 Mpa :evil: :evil:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł Piotrusiu :) Skad brales te opinie o CB? Szukalem czegos o unidenie 520XL i nie wyszukalem nic ciekawego?

Ptaszyno zaoceaniczna, polecic komus TTI to tak jakbys polecil dajewo tico :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł Piotrusiu :) Skad brales te opinie o CB? Szukalem czegos o unidenie 520XL i nie wyszukalem nic ciekawego?

Ptaszyno zaoceaniczna, polecic komus TTI to tak jakbys polecil dajewo tico :polew:

Bambo :decayed: 520XL nie ma homologacji w PL :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Ty jeździsz jak EMERYT :polew: jechałem wczoraj za Tobą Dietla a potem Bernardyńską i myślałem że się skończę :tongue4: pełen lansing :polew:

Hmm nie jechalem wczoraj Dietla :mysli: A lans to bedzie jak zaloze 18" :blink: :blink:

moze syn Ci podkrada :kox:

własnie przeczytałem ze w Wisle same 4-osobowe pokoje zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn ten Uniden jest bardzo dobry , środek ma prawie taki sam jak w Presidencie Harry`m. Dobry wybór. Nie pamietam tylko czy własnie nie ten model nie ma homologacji , w sumie Tobie nie jest potrzebna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...