Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniek ,miales mi pomoc w zestrojeniu CB :gwizdanie: :gwizdanie: Bedziesz na spocie ?

a jak Ci miałem pomóc jakżeś uciekł jak dzikus , nawet się nie pożegnałeś :gwizdanie:

będę w niedziele to Ci ustawie :th:

Trzeniooooo , przecia sie pozegnalem , bylem na rynku :)

a to szacuneczek :hi: chyba mam lukę w pamięci :rolleyes:

dobra w niedziele Ci ustawie , trwa to 2 i pół sekundy :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hyhy a tak OT dzisiaj na CB uslyszane:

-Moze bys tak sp***dalal z tego lewego pasa , c**ju !!

-Kolego , c**j to cie robil!

-Takie wlasnie buce jak ty robia korki!

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jakie w końcu masz to radio Max?

Opublikowano

NARAZIE!!! Uniden 510XL + antena ML145

ale jak bedzie potrzeba to zmienie na cos lepszego :)

Opublikowano

nie ma takiej potrzeby , Uniden to dobre radio :th:

Opublikowano

CB fajna rzecz :)

antena ML145

A na co Ci taki bat, przeciez to śmieci zbiera z eteru ze glowa boli :blink:

BTW, jechales dzisiaj kolo 23 na Wielickiej, chyba Cie widzialem na skrzyzowaniu z Teligi kolo OBI

Opublikowano

Kolo 21 to tak :>

Yyy to jaka antene mam kupic?? Chce na magnesie cos i NIECHCE slyszec tych szymow/trzaskow :(

Opublikowano

Z metrowych to Hulstler IC-100 (ale czytalem niezbyt dobre opinie o nim) lub Wilson Little Wil (ja mam taka, calkiem dobra)

Duzo dobrego czytalem o antenie President Florida (chyba ma 40cm), no albo juz calkiem krótka takie ma Trzeniu czy Ogr

to sa chyba President Georgia, ale to z nimi podobno (nie wiem, nie jezdzilem) jest tak: jak Cie widza tak Cie slysza.

A do zmieniejszenia szumow dobra jest funcja ASC w niektorych Presidentach.

Opublikowano

Duzo dobrego czytalem o antenie President Florida (chyba ma 40cm),

To chyba jedyne co dobre, nie no nie jest zła ale zasiąg ma niewielki, naprawdę niewielki. Ona ma tylko 1dBi zysku, pasowało by coś mocniejszego.

Opublikowano

Witam spamerów :>

Jadę zrobić coś z prawą zawiechą, coś niemiłosiernie piszczy i się tłucze.

Tak z innej beczki...

Czyja A4 (granat, avant, II lift, michelin zimowki, takie same, jak moje :decayed:) stoi czesto (od kilku(nastu) miesiecy ja tam widuje) na Kosciuszki kolo knajpy Smil'y naprzeciwko Novotela?

Czasami siedzac przy piwku widzialem ja (nawet sie czasami blozej chcialem przygladnac, ale jakos nie pasowalo), a wczoraj idac zauwazylem klubowa naklejke...

/Andrzej

To moja :decayed: ja tam stoję od ponad 1,5 roku

Na browarku w smil'ym często bywam

Opublikowano
  • Autor

Bry Panowie, co to sie dzieje ze taka cisza w spocikach krakowskich ??

Opublikowano

Bry Panowie, co to sie dzieje ze taka cisza w spocikach krakowskich ??

jak czytam inne wątki na forum i widze co sie dzieje to nawet tu mi sie nie chce pisac :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Sokolnh a co sie dzieje ? :>

Opublikowano

Sokolnh a co sie dzieje ? :>

jakies sex afery, handel niewolnikami, degradujące awanse itp

wszystko bez wyjasnienia

wiecej w Faktach o 19.00 :)

Opublikowano

Sokolnh a co sie dzieje ? :>

jakies sex afery, handel niewolnikami, degradujące awanse itp

wszystko bez wyjasnienia

wiecej w Faktach o 19.00 :)

Ze jak ??

U nas w klubie jakieś sex afery?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mega13 oglądaj Fakty o 19-stej :naughty: wszytskiego sie dowiesz ,

Własnie sie wkurwiłem ..... turbina dopiero dojedzie jutro do mnie :wallbash: i wszytsko mi się przesuneło :thumbdown: ;(

Opublikowano

Yooo ziomale :P Kurfa wczoraj wypucowalem furke , a dzisiaj zapierfdala deszczem :(

:foch: i nie wyjade z garazu buahahaha :P

Opublikowano
Yooo ziomale Kurfa wczoraj wypucowalem furke , a dzisiaj zapierfdala deszczem

i nie wyjade z garazu buahahaha

pewnie dlatego zaczęło padac bo umyłeś auto :polew:

Opublikowano

Własnie sie wkurwiłem ..... turbina dopiero dojedzie jutro do mnie :wallbash: i wszytsko mi się przesuneło :thumbdown: ;(

poczta polska ? :)

Opublikowano
Yooo ziomale Kurfa wczoraj wypucowalem furke , a dzisiaj zapierfdala deszczem

i nie wyjade z garazu buahahaha

pewnie dlatego zaczęło padac bo umyłeś auto :polew:

Kurfa zawsze tak jest jak umyje autko :([br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 14:19 _________________________________________________ Sokol jaki avatar aaaaaaaaaahahahahahaahahaaa :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.