SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

panowie a nie ma nikt z nas vag-a do B7? :gwizdanie:

chyba nie, ale nie wiem czy mu tata nie ma w warsztacie takiego sprzeta, choc ja nim sie jeszcze nie bawiłem, ale to chyba do opanowania jest po polsku i ma dotykowy ekran :decayed:

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

panowie a nie ma nikt z nas vag-a do B7? :gwizdanie:

a bedziesz wiedział coś więcej do niedzieli? :mysli:

sprężyny czy skrzynia ? :)

[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 13:38 _________________________________________________

a bedziesz wiedział coś więcej do niedzieli? :mysli:

bede wiedział po niedzieli :)

sprężyny/amory

a nie mówiłeś że ktoś Ci miał załatwić? czy mi się zdawało? :mysli:

sprężyny/amory

na dziale sprzedam ludzie czasami chcą wymieniac sprezyny obnizone na standard

Tak jestem juz w RZ ale na razie sam z moją mała i nie mogę jej upilnować, wiec pisze szybko, wlasnie chodzi mi o valeo kierunki do moich lamp boscha, moje bosche sa dobre, ale widzialem fajne cleary jak w starych s4, ale sa tylko w wersji mocowania valeo i nie wiem czy duzo roboty z dopasowaniem wiec chce najpierw przymierzyc jakies valeo, dzieki themon i inni. tak ze nara jak uspie małą to siąde spokojnie

Witam panocki, jak ze spotem jutro, ma być grubo slyszałem?? planuje się zjawić.

Kto stoi na ul. Pigonia,Bialoprądnicka granatową b5 sedan z ramkami i naklejką a4 klubu ??, pozdr.

Dobra, na chwilę zasnęła, o kierunkach valeo już pisałem, top geara będę miał ze sobą 2 płyty dvd : 2 sezon, 4 sezon i 4 odcinki 5-tego. (1 i 3 sezon nie były puszczane w polskiej wersji) tylko dobrze by było żebyście mieli jak to przegrać bo mam padniętą nagrywarkę a to jedyne egzemplarze i na hdd też tego już nie mam, a co do vag-a, to oprócz kąta wtrysku czy można poprawić dawkę z vaga czy tylko ruchy pompą? (tylko bez komentarzy, nie chodzi tym razem o ruchy frykcyjne :naughty:)

Ja bym wziął laptopa, jeżeli można byłoby zrobić kopie od ciebietego Top Gear..???

czy można poprawić dawkę z vaga czy tylko ruchy pompą?

mozna w pewnym zakresie, potem trzeba juz pompą

Sokolnh masz 18" felgi i 225/40 opony, jak tak ile pompujesz do nich??

no problem