Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby ktoś słyszał o jakimś ładnym golfie mkI , albo jakiś znajomy miał na sprzedaż to prosze o kontakt :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie. Jakby ktos slyszal gdzies o felgach 17" MAM8 5x112 najlepiej z oponkami letnimi...to bede dzwieczny, krzyczcie.

Opublikowano

zamontowalem u siebie tzn, w vw t5 zestaw HID pod H7, mam w zwiazku z tym pytanie, czy temp. xenonu nid jest wyzsza od zwyklej zarowki h7, bo wydaje mi sie ze przypalilo odblysnik????

Opublikowano

Xenon ma 35 w natomiast halogen 55 w. Hid wydziela na tyle malo ciepla, ze nie jest w stanie ogrzac szkla swiatel.

Opublikowano

Cześć wszsytkim :) mam małe pytanie w ten weekend w niedziele też jest spotkanie na Dachu Galerii Kazimierz? Bardzo chętnie bym się pojawił jeśli tylko dam radę. :) Pozdrawiam i Witam wszystkich :)

Opublikowano

Cześć wszsytkim :) mam małe pytanie w ten weekend w niedziele też jest spotkanie na Dachu Galerii Kazimierz? Bardzo chętnie bym się pojawił jeśli tylko dam radę. :) Pozdrawiam i Witam wszystkich :)

Jasna sprawa :)

Zapraszamy :)

BTW: Popraw sobie w profilu, bo jeśli masz TDi z 2002 roku to jest to albo 100 kuców (oznaczenia silnika nie pamiętam) albo 130 (AWX - 5 biegów, AVF - 6 biegów) :cool:

Opublikowano

BTW: Popraw sobie w profilu, bo jeśli masz TDi z 2002 roku to jest to albo 100 kuców (oznaczenia silnika nie pamiętam) albo 130 (AWX - 5 biegów, AVF - 6 biegów) :cool:

to 100 KM to AVB :cool:

Opublikowano

BTW: Popraw sobie w profilu, bo jeśli masz TDi z 2002 roku to jest to albo 100 kuców (oznaczenia silnika nie pamiętam) albo 130 (AWX - 5 biegów, AVF - 6 biegów) :cool:

to 100 KM to AVB :cool:

Zapewne i tak jest :th:

Opublikowano

Xenon ma 35 w natomiast halogen 55 w. Hid wydziela na tyle malo ciepla, ze nie jest w stanie ogrzac szkla swiatel.

Dzieki wielkie

Opublikowano

Cześć wszsytkim :) mam małe pytanie w ten weekend w niedziele też jest spotkanie na Dachu Galerii Kazimierz? Bardzo chętnie bym się pojawił jeśli tylko dam radę. :) Pozdrawiam i Witam wszystkich :)

Witam :hi:

Oczywiście zapraszamy w każdą niedzielę :)

Opublikowano

:hi:

Yo :decayed:

hello :polew:

Opublikowano

Cześć wszsytkim :) mam małe pytanie w ten weekend w niedziele też jest spotkanie na Dachu Galerii Kazimierz? Bardzo chętnie bym się pojawił jeśli tylko dam radę. :) Pozdrawiam i Witam wszystkich :)

Oczywiście jesteśmy w każdą niedzielę, serdecznie zapraszamy :a4fan:
Opublikowano
  • Autor

Ogruś no ładnie rozpoczołeś 400 setną stronke :gwizdanie:,

wszystkich nowych jasne ze zapraszamy w przyszłą Niedziele na godzinke 17-sta :naughty:

Opublikowano

z naciskiem na przyszłą :naughty:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 00:43 _________________________________________________UWAGA: W końcu mi się udało i dodałem zdjęcia do Naszego super fajnego działu :th: Dobranoc :hi:

Opublikowano

Dzięki Dzięki postaram się być, nie wiem tylko jak tam wjechać na dach :) ale podejrzewam, że normalnie drogą do góry ;) Do Zbaczenia mam nadzieję.

Opublikowano

Dzięki Dzięki postaram się być, nie wiem tylko jak tam wjechać na dach :)

po ślimaku i do góry :)

Opublikowano

Ogruś no ładnie rozpoczołeś 400 setną stronke :gwizdanie:,

nawet nie zauważyłem :wink4:
Opublikowano

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 00:43 _________________________________________________UWAGA: W końcu mi się udało i dodałem zdjęcia do Naszego super fajnego działu :th: Dobranoc :hi:

Czyli którego, wks wszystkie są fajne.

Opublikowano
  • Autor

[/size]

Czyli którego, wks wszystkie są fajne.

do galeri fotek :)

tak wogóle do bry wszystkim :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.