Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że w piątek zapowiada się niezła imprezka :gwizdanie:

Ty się tak nie przyglądaj tylko ...... bo wiesz co się robi z podglądaczami :naughty:

_________________________________________________

Nie sadziłem że w wawie można się dobrze bawić, ale to dlatego że Poziek fałszuje obraz stolicy :polew: :polew: ale wracając do tematu looknijcie na filmik :

http://pl.youtube.com/watch?v=jzjhsxhszos

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę że w piątek zapowiada się niezła imprezka :gwizdanie:

Ty się tak nie przyglądaj tylko ...... bo wiesz co się robi z podglądaczami :naughty:

nie kumam o co chodzi :mysli:[br]Dopisany: 06 Maj 2008, 22:40 _________________________________________________zajebiście zmontowany ten filmik , Poźka tam nie ma bo podobno był wtedy na zimówkach :decayed:

Opublikowano

nie kumam o co chodzi :mysli:[br]Dopisany: 06 Maj 2008, 22:40 _________________________________________________

wyjaśnię Ci na gg :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2008, 22:43 _________________________________________________

za***iście zmontowany ten filmik , Poźka tam nie ma bo podobno był wtedy na zimówkach :decayed

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobra , zresztą już niczym mnie na tym forum nie zaskoczysz :gwizdanie:

Opublikowano

dobra , zresztą już niczym mnie na tym forum nie zaskoczysz :gwizdanie:

stary nie tylko Cię zaskoczę ale i przeskoczę :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Fajny ten filmik, no i avanciki wymiatają :naughty:

Super zmontowany :th:

Opublikowano

Piontek mówicie?, może być, a tak a'propos to ten górnik co w latach 70-tych siedział zasypany pod ziemią ze 2 tygodnie i przeżył bo pił własny mocz nie nazywał się Piontek przypadkiem?

Opublikowano
  • Autor

Filmik kozacki :th:

RS4 dają rade ( oczywiscie B5 ) chyba nawet jeden z nich był i jest na allegro do sprzedania tak mi smigneła rejestracja podobna :gwizdanie:

Opublikowano

No no filmik jest :kox:

Niezłe mają jazdy, oczywiscie nie było by widowiska bez RS4rek :kox:

Opublikowano

no jest na co popatrzeć :th:

Opublikowano

Pieknie wymiatają na filmiku, niezłe furki. Oczywiście nie ma zabawy jak nie ma :audi::hi: po krótkiej przerwie, coś się działo? Bo jeszcze nie czytałem wszystkiego. ? :)

Opublikowano

Nie czytaj, szkoda czasu, jak zwykle sam :spam: :spam:

Opublikowano

:hi:

Właśnie oddałem autko do wymiany zawieszenia (1BV), odbieram po południu, mam nadzieje że zmiany będą na plus :decayed:

:dance: :dance:

Opublikowano

:hi:

Właśnie oddałem autko do wymiany zawieszenia (1BV), odbieram po południu, mam nadzieje że zmiany będą na plus :decayed:

:dance: :dance:

prosimy fotki po :)

Opublikowano
  • Autor

No Ja odebrałem wlasnie audike z polerki.... kurde boją sie tam przejechac papierem sciernym (1500 -2000 grubosc papieru ) dach by go zmaotowić i potem zrobić polerke , twierdzą że wartwa orginalna lakieru jest zbyt mała i sie boją ze jak coś nie tak bedzie to będzie trzeba malowac cały dach.... fakt ze coś tam spolerowali ale rewelacji nie ma :wallbash: ( pierdolo.... szczotki z BP byłem dwa razy w zimie i nigdy wiecej nie pojade )

ps. Rtocki kupiłeś "żabke" :kox:

Opublikowano

mówiłem, że polerka to lipa...każdy musi przekonać się na własnej skórze :naughty:

Opublikowano

mówiłem, że polerka to lipa...każdy musi przekonać się na własnej skórze :naughty:

Chyba na własnym lakierze :tongue4:

Opublikowano

Kurde ... nie mogła być taka pogoda na długi weekend? :disgust:

Opublikowano

Hej Panowie, ma ktoś załatwić zwrotnicę lewa do B6-tki, sprawa pilna, przy wymianie zawieszenia okazało sie że są do wymiany także wahacze, poszła tęż zwrotnica, w ASO wołają 940zł

Opublikowano

Kurde ... nie mogła być taka pogoda na długi weekend? :disgust:

Chyba nie mogła i dlatego zrobili w tym miesiącu 2 długie weekendy :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.