Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,

nie znalazłem w polecanych warsztatach żadnego info, więc mam pytanie tutaj - jaki warsztat w Krk w okolicach os. Oświecenia polecacie do wymiany opon w Krk? Chciałbym taki, w którym nie zepsują opon podczas zakładania i będą mieli sprzęt, żeby podnieść obniżone b8 bez wgięcia progów. Na zwykłych ramionach wsuwanych pod spód nie dają rady, więc w ostateczności te ręczne muszą mieć,

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

nie znalazłem w polecanych warsztatach żadnego info, więc mam pytanie tutaj - jaki warsztat w Krk w okolicach os. Oświecenia polecacie do wymiany opon w Krk? Chciałbym taki, w którym nie zepsują opon podczas zakładania i będą mieli sprzęt, żeby podnieść obniżone b8 bez wgięcia progów. Na zwykłych ramionach wsuwanych pod spód nie dają rady, więc w ostateczności te ręczne muszą mieć,

Dzięki za info!

Lookałeś w Norauto obok Obi na Bora Komorowskiego?

Masz rzut beretem.

Dobry ale drogi zakład jest u mnie na Os. 2 Pułku Lotniczego koło bloku nr.3 od strony Cerfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena :shock3: jakby tak sprzedać swoje dołożyć z dyche i prosze....

Audi A4 2.0 TDI model 2009r bixenon 48.500 zł RATY (2561133301) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2009 rok 220.000 tys km nieźle, przynajmniej realnie :), 2.0 mają też 120KM ?? to jedzie w ogóle? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron a Ty dalej wierzysz w takie promocje??

baaa, juz nawet zaliczke wpłacił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron a Ty dalej wierzysz w takie promocje??

telefon w aukcji jest podany hm...... można by ją zobaczyć wjechać do ASO i posprawdzać , cena faktycznie podejrzanie niska ale dziś auta leca na łeb i szyje, moze i Audi spada z ceny kto wie..... nie jest to jakaś topowa wersja tylko zwykły golas więc czemu nie.....

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

jutro z ciekawości zadzwonie do chłopa a co mi tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kierownica nie jest przypadkiem od B7 bo nie kojarze takiej w B8?

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:01 ----------

2009 rok 220.000 tys km nieźle, przynajmniej realnie :), 2.0 mają też 120KM ?? to jedzie w ogóle? :decayed:

Najsłabszy to 1.9 TDI 115KM, a benzynowe to 1.8TFSI 120KM jest to słabsza odmiana tej jednostki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś wie, skąd pochodzą owe wtyczki,model b6 avant 2004r,

https://skydrive.live.com/#cid=A856705BE97A02D6&id=A856705BE97A02D6!235

znajdują się w prawym bocznym schowku bagażnika tam gdzie ma być subwoofer, którego nie ma, lecz te kostki raczej nie są od niego, ma ktoś coś podobnego czy poprzednik posiadał coś nie oryginalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego służy odpowiedni dział tam zapytaj...... moze zmieniarka CD

faktycznie były 2.0 TDI 120 KM w B8 pogmerałem i znalazłem

silniki wysokoprężne TDI wyposażone seryjnie w filtr cząstek stałych w układzie wydechowym, 4 zawory na cylinder

  • najsłabszy silnik to 2.0 TDI o mocy 120 KM,
  • znany z poprzednich modeli silnik wysokoprężny rzędowy czterocylindrowy 2.0 TDI (143 KM) z ulepszonym systemem wtrysku paliwa Common rail, oraz jego mocniejsza wersja o mocy 170 KM,
  • ulepszony silnik sześciocylindrowy o nieco zwiększonej mocy w układzie V 2.7 TDI (190 KM)
  • nowy silnik również sześciocylindrowy w układzie V 3.0 TDI rozwijający 240 KM, tylko z napędem na 4 koła.

swoją drogą ciekawe jak to jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś wie, skąd pochodzą owe wtyczki,model b6 avant 2004r,

https://skydrive.live.com/#cid=A856705BE97A02D6&id=A856705BE97A02D6!235

znajdują się w prawym bocznym schowku bagażnika tam gdzie ma być subwoofer, którego nie ma, lecz te kostki raczej nie są od niego, ma ktoś coś podobnego czy poprzednik posiadał coś nie oryginalnego

śliczne buty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie kupić kilka metrów kabla zeby czujnik deszczu/zmierzchu zamontować..... potrzebuje ze 3-4 metry kabla cienkiego

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Wąski Ty jak zwykle fachowiec od butów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...