Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:Panowie

pozdrowienia z nad J.Turawskiego... jedna nocka za mną i sandaczyk na 53cm... teraz leje i nie chcę się nam siedzieć nad wodą zatem trzeba coś po%ować :naughty:

wpadnie mi teraz fajna lewa kaska zatem coś do autka dorezam... myślę nad kierą i listwami na drzwi :naughty: w ogóle patrze na te moje felgi i to koło z rantem wygląda jak 17 cali... zatem może z wiosną jakaś zmiana :naughty:

wypij nasze zdrowie :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na krakowskie ulice 19tki? miałem ostatnio takie myślenice w główce, ale przez dziury na krk waham się..

ciekawe jak zagają ......

nie zagrają bo jest za dużo wody na murawie :tongue4:

jak zwykle:kox:

:hi:Panowie

pozdrowienia z nad J.Turawskiego... jedna nocka za mną i sandaczyk na 53cm... teraz leje i nie chcę się nam siedzieć nad wodą zatem trzeba coś po%ować :naughty:

wpadnie mi teraz fajna lewa kaska zatem coś do autka dorezam... myślę nad kierą i listwami na drzwi :naughty: w ogóle patrze na te moje felgi i to koło z rantem wygląda jak 17 cali... zatem może z wiosną jakaś zmiana :naughty:

Fantowski ogórku, ty najpierw zrób co trzeba w silniku i wal mu jakiś program, żeby to zaczęło w końcu jeździć :wink:

radimm z silnikiem u mnie to przecież wiesz jak jest.. jest opcja na fajną kierę także zobaczę co i jak, a silnik in progress..

:hi:Panowie

pozdrowienia z nad J.Turawskiego... jedna nocka za mną i sandaczyk na 53cm... teraz leje i nie chcę się nam siedzieć nad wodą zatem trzeba coś po%ować :naughty:

wpadnie mi teraz fajna lewa kaska zatem coś do autka dorezam... myślę nad kierą i listwami na drzwi :naughty: w ogóle patrze na te moje felgi i to koło z rantem wygląda jak 17 cali... zatem może z wiosną jakaś zmiana :naughty:

wypij nasze zdrowie :wink:

WASZE ZDROWIE KAMRACI ! :decayed::drinks:

Opublikowano
:drinks:
Opublikowano

zdrowie :wink:

Opublikowano

fajna ta Pani rzecznik PZPN, charatnąłbym z nią w GAŁĘ :grin:

Opublikowano
fajna ta Pani rzecznik PZPN, charatnąłbym z nią w GAŁĘ :grin:

chyba w pałę ! :P

Opublikowano
Fantomas....jak myslisz co to moze byc??

Check i tryb awaryjny...

Karoleski króca bomba rozumiem że to w tej 3.0 ?

wygląda na usterkę kontrolera (nastawnika) geometrii turbiny ElsaWeb - Removing and installing turbocharger control unit 1J724

to masz po c*pie ? bo wchodzi ci w notlaufa z racji tego że nastawnik nie bangla i pompka nie dmucha tak jak ma dmuchać ten moduł J724 ma podobne zadanie jak sławny N75 tyle że ten pierwszy jest już "widziany" przez kompa z racji nie analogowej pracy i przez to jest dużo sprawniejszy w reakcji na zmiany obciążenia a co za tym idzie i turbina jest lepiej sterowana N75 steruje geometrią podciśnieniem poprzez bączek a jego praca jest korygowana przez komp poprzez czujnik ciśnienia doładowania. U ciebie ten nastawnik z bomby ustawia tak łopatki pompki aby ciśnienie było jak najszybciej zbliżone zadanemu przez komp N75 robi to krokowo czyli trochę doda trochę ujmie aż ciśnienie na czujniku doładowania wskoczy w zakres .

czytałeś to ? :kwasny:

:: Zobacz temat - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724)

Opublikowano

Panowie pytanie gdzie można "w zaufaniu" zostawić autko do ustawienia zbieżności w Audi A4 B6? Wiem że tam trzeba dobrze to zrobić więc szczególnie ponoć tył. Możecie mnie nakierować na jakiś warsztat?

Opublikowano

Powitać towarzycho z wieczorka. Meczyk pewnie odwolają a ludzie marzną

Wysyłane z mojego Pentagram TAB70 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

l.php?u=https%3A%2F%2Fpbs.twimg.com%2Fmedia%2FA5WgBQ3CcAEbDvH.jpg&h=JAQFQ43if&s=1

Bramkę jeszcze widać to można grać :decayed:

Opublikowano

PZPN dach otwarty pajace :facepalm:

Opublikowano

za takie coś powinny łby na posadach lecieć, a oni sobie za jakiś czas premię jeszcze przyznają :doh:

Opublikowano

Przecież tam jest zamykany dach to nie czaję czemu go nie zamknęli jak zaczęło padać ?

Opublikowano

286591_527921620568623_1911868170_o.jpg

Kibice biegali przed chwilą po boisku :polew:

Opublikowano

TERAZ POLSKA :facepalm:

Opublikowano

tłumaczenie ze nie mozna zamknąć teraz bo za dużo wody sie nazbierało u góry i technicznie nie możliwe pozatym nie ma drenażu pod murawą ( najdoskonalszy stadion świata podobno) PZPN stare dziody a piechniczek stary śmierdzący dziad siedzi i szampana popija zamiast sie schowac bo kole w oczy, niewiarygodne i tylko w POLSCE

Opublikowano

Fantomas ogladałem. Mam nadzieje ze to nie turbo.

Ile kosztuje nastawnik pi*oczko??

Program już tam siedzi od dawna.

POLSKA :facepalm:

Fantowski jak tam nasz temat? bo nie wiem co mam robic?! Malowac czy nie? mam pewien pomysl :naughty: jak nie potrzebujesz felg tych ktore sa....

Opublikowano

tymczasem w Warszawie:

197468_457007437683227_1006947790_n.jpg

Fantomas ogladałem. Mam nadzieje ze to nie turbo.

Ile kosztuje nastawnik pi*oczko??

Program już tam siedzi od dawna.

POLSKA :facepalm:

Fantowski jak tam nasz temat? bo nie wiem co mam robic?! Malowac czy nie? mam pewien pomysl :naughty: jak nie potrzebujesz felg tych ktore sa....

Karol na razie cisza..

Opublikowano

Jutro o 17:00 mecz :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.