Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

rowniez dziekuje za spota, w szczegolnosci Tobie Lennox :good:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Ty masz jakas naprzyrodzona moc, wystarczy ze wsiadziesz do fury i sie sama naprawia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę po raz drugi też i ja, więc wreszcie poznam Cię Pablo :banan:

Dzięki za spota choć nie zdążyłem na wigilię przyjechać bo taki zajeb w ten tydzień przed świąteczny że masakra:wallbash:

Miło że przyjechałeś :good:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

PABLO pamiętaj o mnie, jakby coś było to daj znać ile co i jak i dorzuć jak będzie po pieniądzach uchwyt samochodowy do tego telefonu.

Ogarnę temat jak tylko będzie towar dostępny w hurtowni :banan:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

Podziękował za spota

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin: bo jakiś nowy będzie kminił całą noc który to był KERCZI :decayed:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

David dobrze było Cię widzieć i ważne że zdrowiem coraz lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dzięki za spota i najważniejsze, za wigilię przy barszczyku za dwa-siedem:decayed:

Osz Ty :bicz::decayed:

Za taką kasę też by Ci smakował :naughty:

Dzięki za spota kamraci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Pancie ma ktos patent na ta cholerna rolete w avancie??? Na byle dziurce mi sie zwija i zawału mozna dostać....ja ma byc zwinieta caly czas to ja predzej sciagne cala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol oklej te końcówki czarną taśmą izolacyjną materiałową żeby były grubsze końce i wtedy nie wypada roleta,

Mario przyszalałeś z tą kolacją ale kto Bogatemu zabroni tym bardziej że barszczyk był gratis to nic tylko brać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale On wypada w ogole stamtad...wczesniej piszczało w 2.0 to po oklejeniu problem zniknal. Teraz to w ogole wypada, roleta jest jakby luzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol oklej te końcówki czarną taśmą izolacyjną materiałową żeby były grubsze końce i wtedy nie wypada roleta,

Mario przyszalałeś z tą kolacją ale kto Bogatemu zabroni tym bardziej że barszczyk był gratis to nic tylko brać :naughty:

Stary... Jak przyjechałem do domu i puściłem sobie przedświątecznego (po-spotowego) bąka, to myślałem że mnie udusi, a oczy do tej pory mi łzawią :kwasny: Nigdy więcej gratisowych barszczyków :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol oklej te końcówki czarną taśmą izolacyjną materiałową żeby były grubsze końce i wtedy nie wypada roleta,

Mario przyszalałeś z tą kolacją ale kto Bogatemu zabroni tym bardziej że barszczyk był gratis to nic tylko brać :naughty:

Stary... Jak przyjechałem do domu i puściłem sobie przedświątecznego (po-spotowego) bąka, to myślałem że mnie udusi, a oczy do tej pory mi łzawią :kwasny: Nigdy więcej gratisowych barszczyków :disgust:

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie mogłem się dziś zjawić ale w robocie dziś jestem :-/

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...