Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie, kto z Was pomoże mi z założeniem tempomatu?? :naughty:

moduł i manetki mam:

img0152hf.th.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
o Widze ze dziś znowu zlocik spocik się zapowiada całkiem przyjemnie :)

Jak chłopaki kupują kubełki to jak kupię Pepdsi dla Siebie abym miał czym przepić :polew:

ps. Siemka ALL :hi:

Kolega

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Siema Elita :kox:

Polecam film Sęp, wczoraj byłem na tym i dawno nie oglądałem tak dobrego filmu naszych.

7507967.3.jpg?l=1355211356000

Sęp (2013) zwiastun nr 1 - YouTube

Sęp (2012) - Filmweb

Znakomita obsada, polecam :good:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

A co do dzisiejszego spota to proponuje później na pas się przejechać może jakieś ślizganko będzie bo warunki są ok :wink:

Opublikowano
:hi:

Panowie, kto z Was pomoże mi z założeniem tempomatu?? :naughty:

moduł i manetki mam:

pomoge :wink:

Opublikowano
:hi:

Panowie, kto z Was pomoże mi z założeniem tempomatu?? :naughty:

moduł i manetki mam:

pomoge :wink:

dzieki kolego :wink:

Opublikowano

a na Sępa wybieram sie już 2 tydzień :kwasny:

Opublikowano

ja wczoraj bylem na Django.. i powiem Wam, ze Murzyn na koniu w czasach niewoli w rytmach Rick'a Ross'a - to chyba tylko Tarrantino :)

Dobry Wszystkim

Opublikowano
a na Sępa wybieram sie już 2 tydzień :kwasny:

mi jak się kasa w Bieszczadach skończy to też będę na sępa :grin::hi:

Opublikowano

a mnie ten film tak nie powala, co prawda jezeli porownywac z innymi naszymi obecnymi produkcjami to sie wybija ponad przecietna, ale biorac pod uwage kino swiatowe, to marnie sie prezentuje....:wink:

co do Przybylskiej, to dobrze ja obsadzili, ale po raz 2 juz gra w filmie, w ktorym chodzi o to samo....(taka mala dygresja) :wink: nie powiem o co, bo zepsuje film tym ktorzy sie dopiero na niego wybieraja :wink:

a Django chetnie bym obejrzal, choc styl Tarrantino mi nie podchodzi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja moze w week się wybiorę na sępa :)

Opublikowano

4qUjMA.jpg

Kochanie odpaliłam auto :polew:

66459_500584346651585_122611983_n.jpg

:polew::polew::polew:

Opublikowano

bry :hi: ;] za tydzień się melduję; już się nie mogę doczekać :D chyba już na polskich blachach, a jeśli przyjadę na niemieckich to przynajmniej wiadomo, że to ja ;)

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

miazga! :D:polew::polew::polew: będzie brał jak chytra baba 3 cytryny :polew::polew::polew:

Opublikowano

dzięki panowie za spota. BOSERON zaraziłeś mnie tymi lampami :decayed:

Opublikowano

Koledzy dziękuję za spota. Boseron miło było Cię poznać i dziękuję za pomoc przy VAGu.

Opublikowano

Fanti dzieki za podmianke :)

Jak cos to mam w domu nowe śrubki :dziura:

Opublikowano

Krumak Ramzes miło było poznać i kolege od CBR-ki :) z kubłem to przesadziliście troche :thumbup1:

Fanti wyrezasz mi ledy w rejestracje :naughty:

ramzes z ledami jest troche roboty ale efekt jak widać..... zasługa Kercziego jeszcze :wink:

dzieki za spota wszystkim

jak ślizganko Panowie ?

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

ide w kime jutro praca od 7 :kwasny:

Opublikowano
Fanti dzieki za podmianke :)

Jak cos to mam w domu nowe śrubki :dziura:

no ja też dziękuję ale za śrubki już podziękuję bo mogło by się to skończyć nową klapą :decayed:

Boseron tobie zawsze tylko weź Karola te nowe śrubki bo się bez nich pewnie nie obejdzie

Opublikowano

jak z frekfencja Panowie? dobrze bylo ?

ja juz w niemcowni wiec kicha ze spotow :kwasny:

bry wszystkim :hi:

Opublikowano

:hi: witam

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

kto w krk podejmie się wymiany manetki, wgranie FIS? daje ładny zestaw 0,7 JACK DANIELS z dwiema szklaneczkami :wink:

Opublikowano

:hi:bry

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.