Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ok, dzieki wielkie :thumbup1:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

rozebralem radio i juz wiem w czym problem :wink4:

potencjometr jest z dwoch czesci, z tej glownej i z metalowej 'główki' zębatej ktora jest przykrecona na srobke do tej glownej czesci i srobka sie odkleila o tej glowki zebatej przez co glowka sie obraca a srobka stoi w miejscu, a to srobka steruje potencjometrem. Zlapalem to na kropelke, poczekam az wyschnie, zloze wszystko do kupy i pójdę sprawdzic czy smiga :wink:

dzieki them0n za pomoc :hi:

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

o, tutaj zdjecie potencjometru:

http://images35.fotosik.pl/194/3188cb9d39a5e71cmed.jpg

nie ma za co :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Themoniasty cóż za aktywność na forum :naughty:

:oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano

G:

Audi A4 1.9 TDI Avant quattro-Leder-Bosesound-Alu jako Kombi w Cuxhaven

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Audi A4 Avant 1.9 TDI quattro jako Kombi w Bad Belzig

Opublikowano
Themoniasty cóż za aktywność na forum :naughty:

:oklasky::oklasky::oklasky:

Chory jestem ;)

Opublikowano

themon nie poznaje Cie :naughty: to znaczy że musisz byc chory cały czas wtedy aktywność 100 % :wink:

Opublikowano

them0n, sprawdzilem to radio i smiga potencjometr elegancko, tylko ze zrypalem podswietlanie wyswietlacza, nawet nie wiem jakim cudem nie swieci bo nic przy nim nie robilem :wallbash:

-edit-

nie swieci sie jeszcze pokretlo wiec jakas grubsza sprawa :disgust:

Opublikowano

siema wszystkim :hi:

Opublikowano

wytargalem radio znowu, rozkrecilem, wyczyszcilem styki, przedmuchalem wszystko, skrecilem, podlaczylem i dziala wszystko, powoli zaczyna mnie wq to auto :decayed:

samo sie zrypie i samo naprawi :grin:

Opublikowano

Cześć wszystkim z wieczora :)

Opublikowano
themon nie poznaje Cie :naughty: to znaczy że musisz byc chory cały czas wtedy aktywność 100 % :wink:

hehe, wystarczy juz tego chorowania na ten rok :)

Opublikowano
G:

Audi A4 1.9 TDI Avant quattro-Leder-Bosesound-Alu jako Kombi w Cuxhaven

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Audi A4 Avant 1.9 TDI quattro jako Kombi w Bad Belzig

I? ...

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

wytargalem radio znowu, rozkrecilem, wyczyszcilem styki, przedmuchalem wszystko, skrecilem, podlaczylem i dziala wszystko, powoli zaczyna mnie wq to auto :decayed:

samo sie zrypie i samo naprawi :grin:

Skoro się sam naprawia to nie jest źle :wink:

Opublikowano
wytargalem radio znowu, rozkrecilem, wyczyszcilem styki, przedmuchalem wszystko, skrecilem, podlaczylem i dziala wszystko, powoli zaczyna mnie wq to auto :decayed:

samo sie zrypie i samo naprawi :grin:

a nie zostalo Ci jeszcze kilka czesci zapasowych ?:decayed::grin:

bry wszystkim :hi:

Opublikowano

Witam

Opublikowano

a nie zostalo Ci jeszcze kilka czesci zapasowych ?:decayed::grin:

nie :decayed:

Opublikowano

a nie zostalo Ci jeszcze kilka czesci zapasowych ?:decayed::grin:

nie :decayed:

to slaby z Ciebie majsterkowicz :grin:

Opublikowano

Gregfr i jak tam? Zalutowales BT??

Opublikowano

a nie zostalo Ci jeszcze kilka czesci zapasowych ?:decayed::grin:

nie :decayed:

to slaby z Ciebie majsterkowicz :grin:

no śrubki to wiem gdzie powkrecac :grin:

nic innego tu nie bylo :tongue: tylko za pierwszym razem skrecilem panel tak ze nie dalo sie wkladac kaset bo sie taka roletka nie otwierala :decayed:

Opublikowano
Gregfr i jak tam? Zalutowales BT??

Nie mialem jeszcze kiedy. Najpierw droga do Niemiec a tutaj leje jak skur.... i nie ma jak pradu pod lutownice podciagnac :kwasny: w weekend bede sie z tym bawil. ale wlasnie pier....al piorun :doh: fu.k.... luty, a tu burza jak cholera :kwasny::kwasny::kwasny:

Opublikowano

Dzień dobry Milordzi :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.