Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślam sie że był konkret skoro już na nogach jesteś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Domyślam sie że był konkret skoro już na nogach jesteś :naughty:

pierwszy raz wracając od Themona pamietam drogę powrotną :) ( zwykle po 300 metrach już spałem hehehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tak to jest z tą barwą xenonów?

tabela_kolorow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm Ja w B6 miałem 6000 K :) i uważam że wedle tej tableki to swieciły jak 5000 k :) dużo zalęzy przynajmniej tak mi się wydaje w zestawach HID od producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam sie że był konkret skoro już na nogach jesteś :naughty:

pierwszy raz wracając od Themona pamietam drogę powrotną :) ( zwykle po 300 metrach już spałem hehehe )

No żałuję bardzo że nie dałem rady wczoraj na fioletowe ranczo przyjechać... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tak to jest z tą barwą xenonów?

http://www.interlook.info/szablon/index_pliki/tabela_kolorow.jpg

Tak to świeci. najlepszy wybór jaki możesz dokonać to palniki 5000k lub 4300k. Miałem kilka zestawów 6000k i nigdy innych, dopiero teraz jak wsadziłem 5000k już bym nigdy nie włożył 6000k, następny zestaw kupię 4300k, to najmocniejsza biała-żółta wyraźna barwa. Nie patrz na to że 6000k to poblask niebieskiego jak ktoś patrzy z daleka, lepiej mieć 4300 i widzieć dużo dużo więcej

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ----------

hmmm Ja w B6 miałem 6000 K :) i uważam że wedle tej tableki to swieciły jak 5000 k :) dużo zalęzy przynajmniej tak mi się wydaje w zestawach HID od producenta

dużo to zależy w hidach nie od producenta palników ale przetwornic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:szanowne grono

Panowie a w KRK gdzie najlepiej kupić 4300? bo mam 6000 ale chce zmienić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie opis jak to wygląda w praktyce z producentem przetwornic.

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-zestaw-hid-przetwornica-roznica-swiatla-123620/

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

:hi:szanowne grono

Panowie a w KRK gdzie najlepiej kupić 4300? bo mam 6000 ale chce zmienić :whistling:

Jaki rodzaj żarówki, i czy chcesz kupić oryginał philips itp czy chińczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz wracając od Themona pamietam drogę powrotną :) ( zwykle po 300 metrach już spałem hehehe )

Bo się wcześniej wyspałeś na blacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski, jak chcesz mieć pewny oryginał to polecam ze strony xenonowe.pl, osram philips, kupisz na pewno oryginał. Na allegro z napisem philips, osram większość to chińskie podróbki. Oryginał żarnika sprawdza się tak, że przykładasz do niego magnes, jak magnes przyciągnie żarnik, znaczy że masz oryginał, jak nie - podróba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300 - więcej widać niż w 5k, efekt na drodze żółto biały z przewagą pierwszego. 5000 - minimalnie mniej widać, efekt na drodze biały, minimalnie wpadający w żółty. Z daleka jak patrzysz na auto 5k i 4.3k widać różnice. 5k bardziej białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej 4300K tym barwa światła jest bardziej zbliżona do białej, a im bardziej białe światło tym lepiej będziesz widział w nocy i w deszczu. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

BTW Witajcie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

mam pytanie, otóż chciałbym założyć do swojego fotele ze sporta - i właśnie tu mam pytanie, sporty mają regulację lędźwi(elektryczną), a moje placki nie.

Przy wymianie dużo jest z tym problemów? Czy wystarczy P&P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

Ja mam 4300k i są o wiele lepsze niż 6000k. Na Tych drugich jeździłem prawie 4 lata. Może 4300k nie mają takiego efektu niebieskiego światła ale zdecydowanie lepiej drogę po deszczu oswietlaja:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały bonus z wczoraj jak wracałem do domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

hmmm... moze tez kupie mniejsza ilosc K dla sprawdzenia, to juz jakie lepsze 4300 czy 5000 K ? Biorac pod uwage i praktyczna strone i wizualna.

widziales u mnie te moje zarowki 5k Osram Cool Blue Hyper, w prawdzie to nie sa hidy ale barwa chyba nie powinna sie roznic, mi barwa jak najbardziej odpowiada bo jest biala i delikatnie błękitna

musisz wybrac pomiędzy widocznoscia a aspektem wizualnym :wink:

na 4.3k bedziesz chyba wiecej widzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem ze zarowka o wiele gorzej swieci od xenona, ale barwa tez sie rozni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...