Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odpisałem:hi:

Ja nie lubię tej marki, nie będę jej chwalił takie przekonanie :kox:

---

Wbije, zbiorę się i wbije, bo tak zawsze jakoś, takoś... myślę że w następny czw. się pojawie:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak Miodzio, macham i blinduje dlugimi a chłop NIC :)

Opublikowano
kuzwa no wlasnie, mialem nie rezac... :/

miałeś :polew: nie da rady :wink:

Pany jako że będe naprawiał swój przód juz zamówiłem zderzak s-line i takie tam ...... znając moje wozidło jak malnąć ramke grilla zostawić chrom czy w czarny połysk ? bo cały środek i blenda idzie w czerń połyskową tą samą co zderzak. Nie będzie za czorny diabeł :naughty:

no pewnie, będzie za czarny :kox: idź w chrom :tonguemad:

Opublikowano
kuzwa no wlasnie, mialem nie rezac... :/

miałeś :polew: nie da rady :wink:

Pany jako że będe naprawiał swój przód juz zamówiłem zderzak s-line i takie tam ...... znając moje wozidło jak malnąć ramke grilla zostawić chrom czy w czarny połysk ? bo cały środek i blenda idzie w czerń połyskową tą samą co zderzak. Nie będzie za czorny diabeł :naughty:

no pewnie, będzie za czarny :kox: idź w chrom :tonguemad:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Tak Miodzio, macham i blinduje dlugimi a chłop NIC :)

Przycisk od awaryjnych wyzionął ducha :decayed:

Opublikowano

Boseron tutaj masz AVUS III

3027210972

Opublikowano
Pany jako że będe naprawiał swój przód...

Przydzwoniłeś gdzieś?

Opublikowano

:hi: juz wiem co kupie żonie

AudiBlogPL

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Pany jako że będe naprawiał swój przód...

Przydzwoniłeś gdzieś?

nie lifta robi :wink: i małe poprawki jak to auto z forum :naughty:

Opublikowano
Czesc Wariaty :hi::hi:

Co tam młody, jesteś na spocie we Czwartek :naughty:

:gicior: chyba tak

Opublikowano

:hi:

img0417hf.th.jpg

:naughty:

Opublikowano

1361319868_by_elstyna07_600.jpg

:grin:

Opublikowano

powitać :hi:

Opublikowano

Siema Seba:hi:

Opublikowano

nietety przydzwoniłem albo i stety :naughty: zakładam drugi cooler :wink: i takie tam , ktoś mi poda nr przewodu z etki pod drugi cooler łączący oba bo podobno jest inny niż przy jednym

Opublikowano

0_0_2134659773_audi_przez_Lukky92_middle.jpg

:polew:

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

http://hsmaker.com/harlemshake.asp?url=http%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Fforum.php

Zobaczcie forum się zjebało i nawet nie można się zalogować:kwasny:

Opublikowano
nietety przydzwoniłem albo i stety :naughty: zakładam drugi cooler :wink: i takie tam , ktoś mi poda nr przewodu z etki pod drugi cooler łączący oba bo podobno jest inny niż przy jednym

:( Duże straty?

Opublikowano

nie duże, praktycznie zderzak i pas przedni do wymiany , lampy całe błotniki całe maska cała , wjechałem w zaspe śniegu więc poszło dołem i urwałem zderzak i takie tam pierdoły :wink:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

autem jeżdze cały czas więc nie jest źle :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.