Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno powinienes wywakic wszystkie dolne oslony jak masz gwint :) Wcześniej czy później je pogubisz, a taka alu może Ci więcej szkód narobić niz to warte.

no i właśnie myślisz tak jak ja jeśli chodzi o tą alu.. :wink: boję się o większe szkody..

ale bez żadnej osłony to ja jeździć nie będę.. tą plastikową zamówię z allegro, no chyba że w krk zamiennik gdzieś dostanę..

Nie pamiętam dokładnie jak to jest z przednim mocowaniem, czy przypadkiem kilka z nich nie jest do pasa przedniego i kilka do zderzaka. Jakbym miał zmieniać osłonę to dałbym alu tylko raczej grubszą. W seju gdybym nie miał płyty to bym już pewnie z kilka razy miskę robił, teraz mam porządną ZTCP 6mm i działa super :naughty:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

to powieś auto z głową a nie myśl o jakiś blaszyskach pod autem które mogą komuś uciąć głowę jak przypadkiem odlecą.

Ale dołożyłeś do pieca :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Fanta zakładaj alu, zawsze to lepsze wzmocnienie, przed drobnymi przeszkodami Cie uchroni a jak bedzie duża przeszkoda to czy plastik czy alu i tak urwiesz miske z tym że alu myśle że lepiej to wytrzyma, nawierć otwory żeby sie lepiej chłodziło i lepsze odprowadzenie wody miało i tyle.

a najlepiej podnieś gwint :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na fakt, że wczoraj pod wpływem śniegu połamałem starą osłonę pod silnikiem szukam nowej i zastanawiam się czy wybrać plastik (zamiennik) AUDI A4 B6 01-05 osłona pod silnik i skrzynię bieg (3083579980) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy zainwestować i dać coś w tym stylu

Osłona silnika aluminiowa alu Audi A4 B6 B7 Exeo (3137095175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

generalnie jeśli chodzi o te alu to pasowałoby chyba porobić jakieś otwory wentylacyjne...

jakie macie zdanie?

Fajny pomysł taka alu ale chyba 2 mm to trochę mało. Taką z ryflowanej blachy miałem pod sejem i w Limanowej na bazie CPN zwinęła się na wystającym kamieniu razem z miską i blokiem silnika :kwasny: A otwory można spokojnie powiercić

tak też myślałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeb*** pogoda :grin::grin:, jak tam warunki bo dziś wyruszam na NH :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu musiałem dźwigać przód auta :grin:, ile to jeszcze potrwa :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem rano z Dąbrowy Górniczej i wszędzie pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.a jeba.a pogoda

No fajna rano było śnieżyca :grin::grin:

Ręce już opadają:doh::facepalm:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

552955_10151363057628583_817901909_n.jpg

Tomek poprawiłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

mam już dość tego śniegu... :banghead:

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam gdzie to globalne ocieplenie

Widać zwłaszcza w tym roku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...