Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota, nie przypuszczałem że będzie tak dobra frekwencja bez akcji sms :)

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

boseron kupuj A8 D3 ale najlepiej z połowy 2005r wtedy już był lift :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo po lifcie kosztują 20 tys więcej a na tyle mnie nie stać a jeździ sie autem a nie przodem , przed liftem też mi sie podoba a potem sie doreza :decayed:

Opublikowano
podziękował za spocika , powiem Wam że przejechałem sie A8 i nawet stare A8 robi robote, tym sie płynie nie jedzie :kox:

Załóż zawias 1BA i opony 15 na pełnym baloonie do A4 też będziesz pływał :decayed:

Opublikowano

ooo a kto to sie odezwał :shock3::wink: miło , pomozesz mi zrobić allroada :decayed:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

Pany szukam listew pod relingi z dziurami bo nie mam a potrzebuje założyć bo jade z boxem na wakacje a jak narazie to nie mam go do czego założyć, relingi juz mam czarne, pytanie czy rzeźbić i zrobić dziury w tym co mam czy szukać dalej bo to towar nie do dostania , chyba jka uszczelki sie założy to nie bedzie sie lało do środka i w miejscach wiercenia nie bedzie rdza brała, te listwy pod relingami nie są czasem plastikowe ?

Opublikowano

Boseron listwy są do dostania w ASO kolo 150zl

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota, oby do wiosny/lata, będzie znacznie przyjemniej :)

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota panowie..

Opublikowano

:hi:kolejny dobry polski film

UKŁAD ZAMKNIĘTY - ZWIASTUN - YouTube

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

Dzięki Panowie za spota :)

Jak wracałem to na Alei Pokoju był niezły wypadek skoro policja zamknęła odcinek drogi od stopnia wodnego do pętli .....

Na al. Pokoju kobieta zginęła pod kołami porsche :kwasny:

Opublikowano
:hi:

dzięki za spota panowie..

jednak byłeś ?

Opublikowano
  • Autor

siemka all :)

Dziś zmieniam ziomówki na lato :)

Patrząc na to ze od przyszłego tygodnia ( wtorek ) ma byc powyżej 10 stopni to trzeba uciec przed kolejkami hehehe

Opublikowano
Dzięki za spocicho!:kox:

Ty opowiadałeś dzisiaj o tej myjni parowej ,możesz jakiś kontakt dać

Tak.

Max Clean, ul. Dauna 110. Wjazd od nowosądeckiej lub białoruskiej

Tel. 886 198 584. Dobrze jest wcześniej zadzwonić i umówić się.

https://www.facebook.com/pages/Max-Clean/113359625471677

Opublikowano

:hi:

:hi:

dzięki za spota panowie..

jednak byłeś ?

taa, chyba piętro niżej :grin:

Opublikowano

Akurat jak wracałem do domu to przede mną rozkładali blokadę na Jana Pawla, stanąłem pierwszy na czerwonym świetle, później dojechał radiowóz i zablokował dwa pasy. Pomachali żeby jechać w lewo, to pojechałem zastanawiając się OCB... Dzisiaj od Was dowiedziałem się że był wypadek...

Tamto przejście pod Plaze jest niefartowne, wieczorami ciemno i wystarczy że piesi chodzą w ogólnie obowiązujących kolorach maskujących... ciekawe czy faktycznie było czerwone.

Opublikowano
:hi:
:hi:

dzięki za spota panowie..

jednak byłeś ?

taa, chyba piętro niżej :grin:

:baseball:

ale to jest kot :kox::

38276128872114782559922.th.jpg

wiem wiem Pablo wrzucał.. co to za felunek??

Opublikowano

tylko po co te lusterka satynowe skoro caly jest BLACK ???

Opublikowano

Krzysiek, to nie roti ?

Opublikowano
Krzysiek, to nie roti ?

już wiem:wink: rota grid

Opublikowano

Akurat jak wracałem do domu to przede mną rozkładali blokadę na Jana Pawla, stanąłem pierwszy na czerwonym świetle, później dojechał radiowóz i zablokował dwa pasy. Pomachali żeby jechać w lewo, to pojechałem zastanawiając się OCB... Dzisiaj od Was dowiedziałem się że był wypadek...

Tamto przejście pod Plaze jest niefartowne, wieczorami ciemno i wystarczy że piesi chodzą w ogólnie obowiązujących kolorach maskujących... ciekawe czy faktycznie było czerwone.

To nie było na przejściu pod Plazą tylko wcześniej jak jest pętla tramwajowa to przed nią jest przejście biegnące też przez przystanki tramwajowe, które jest niesamowicie wypadkowe, nie pierwszy raz widziałem tam potrącenie pieszego :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.