Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo nie zapraszaj nowych kolegów bo nikt z Naszych nie bedzie miał za chwile radyjek i felg :decayed:

Transit a ja myślałem ze do mnie pijesz i szukam do tyłu posta jak po.bany :facepalm: hehe, dobra ja ide w kime bo na 7 praca , miłego rozważania na tematy czy a4 czy a6 czy może BMW z tym pytaniem zostawiam Was....... czy Dzieciak czy Harcik hehe :grin:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

a takie ? AUDI A6 3.0TDI QUATRO KOMBI AUTOMAT MAZOWIECKIE (3178024199) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

boseron, trochę późno mówisz o zmianie. 3 tygodnie temu u nas w firmie była do sprzedania A6 C6 2005r 3.0TDI w automacie, Q, pełnym parktronikiem, skóry itp za 36k brutto. Przejęli ja za długi.

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Panowie, kumpel szuka tylnych zacisków żeliwnych do przedlifrowej B5. Może się Wam walają gdzieś sprawne ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogr no masz pewnie stan ładny

wszystkim dzień dobry i miłego dnia zycze

Opublikowano
Trzastek a więc to ty jesteś moderatorem w bmw klub :decayed:

Kiedyś lookałem właśnie ale myślałem że niemożliwe to pewnie inny Trzastek ale profil Warszawa-Kraków już wszystko mówi :grin:

Historycznie zostało bo nie robię już tego chyba ,że ktoś pw. napisze. :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ogr no masz pewnie stan ładny

wszystkim dzień dobry i miłego dnia zycze

kilka rzeczy tam było do zrobienia ale drobnostki i w 1k by się spokojnie z tym zmieścił no ale poszła. Zabrał ją handlarz wiec pewnie wisi na Allegro czy czymś takim. Ewentualnie pogonił znajomym.

Opublikowano

Panowie mam wielką prośbę. Potrzebowałbym namiary na jakieś auto-części w Krakowie i okolicach. Rozwalili mi lusterko pod blokiem od str. kierowcy:slina: Zakleiłem jakoś prowizorycznie taśmą, ale nie wiem na ile to zda egzamin, a jadę do domu w pt. a bez lusterka zabiorą mi gdzieś dowód. Gdzie bym nie patrzył to są angliki, a one mają inny kąt nachylenia.

Ew. może ktoś ma, kolor LZ6L (butelkowa zieleń), elektryczne bez podgrzewania, lewe.

Opublikowano

ja jebie jakie Boby są na tym świecie... :facepalm: chciałem zdemontować sobie wentylator klimatyzacji bo mój spalony jest. Roboty na 10min. ale niee.... jakiś j**any Bob, który miał ten samochód przede mną gdy miał ściągniety pas przedni musiał przypier*olić ten wentylator od zewnątrz samochodu wkrętem, a w tym miejscu nawet audi nie przewidywało żadnej śruby i teraz żeby wymontować głupi wentylator albo muszę wyłamać plastiki starego i wyciąć wystającego wkręta, albo demontować chłodnice i wykręcić śrubokrętem go od zewnątrz :facepalm: o losie :doh:

Opublikowano

to masz rezania na trochę więcej piwek ;-)

Opublikowano
to masz rezania na trochę więcej piwek ;-)

on z tych nie pijących :whistling:

Opublikowano
to masz rezania na trochę więcej piwek ;-)

on z tych nie pijących :whistling:

no tak, wszystko pakuje w auto ;-)

Opublikowano

Hubertus ja chyba mam takie ale czarne

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Hubertus ja chyba mam takie ale czarne

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

do B5 :whistling:
Opublikowano

A to zartowalem wąski co z mercedesem?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

K...a Kerczi kolekcjonuje punkty a Ja już w Swojej Noki Lumia 820 wymieniłem po raz 3 wyświetlacz :doh:

ps. Siemka all

Opublikowano
K...a Kerczi kolekcjonuje punkty a Ja już w Swojej Noki Lumia 820 wymieniłem po raz 3 wyświetlacz :doh:

ps. Siemka all

a mowilem Ci, ze rysika nie zastapisz nozem...

Opublikowano
A to zartowalem wąski co z mercedesem?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

czekam na drucie :wink:
Opublikowano
Hubertus ja chyba mam takie ale czarne

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

do B5 :whistling:

Karol ma ollll :decayed:

K...a Kerczi kolekcjonuje punkty a Ja już w Swojej Noki Lumia 820 wymieniłem po raz 3 wyświetlacz :doh:

ps. Siemka all

mówiłem nie kupuj tej nokii bo będziesz nią rzucał :decayed:

Opublikowano
:hi::hi:, fantowski, dziś Cię zawstydzę :decayed::decayed:
Opublikowano
:hi::hi:, fantowski, dziś Cię zawstydzę :decayed::decayed:

:thumbup1::decayed: ciekawe czym... większa gleba?

Opublikowano

nex gleba konkretna u Ciebie, daje rade pasek :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.