Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sto lat Panowie:) powodzenia

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

najlepszego życzę ! 100ka! :wink:

to już wiemy kto dzisiaj kubełek sponsoruje :kox:

nex na ile cm skręciłeś na przodzie??

Opublikowano

:hi:

najlepszego chłopaki :drunk:

Opublikowano

p.s. ja w koncu tez bede... :)

nie przyjeźdzaj bo frekwencja spadnie :decayed:

Sto lat życia i czego tam sobie życzycie Byki !!!

:wink:

Opublikowano
Ma ktoś pożyczyć bagażnik rowerowy na hak?

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

:decayed:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

:decayed:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

Panowie szukam alternatora do A4 B5 1,9 Tdi 110KM - nie ma ktoś z Was na zbyciu??

wszystkie dane :wink:

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

ZDROWIA WAM życzę bo wszystko inne już macie :wink:

CUBER THEMON :notworthy:

Opublikowano

100 lat CUBER, THEMON ;-)

:hi:

nex na ile cm skręciłeś na przodzie??

Wy to się prześcigacie w tym kto zejdzie niżej ? ;-) Pompki zacznijcie robić ;-)

PS: Mnie chyba dzisiaj nie będzie :/

Opublikowano
100 lat CUBER, THEMON ;-)
:hi:

nex na ile cm skręciłeś na przodzie??

Wy to się prześcigacie w tym kto zejdzie niżej ? ;-) Pompki zacznijcie robić ;-)

PS: Mnie chyba dzisiaj nie będzie :/

ee tam od razu prześcigacie... :wink: ostatnio jak byłem u nexa to zawstydził się chłopak i od razu w tym samym dniu pokręcił więc pytam na ile teraz :whistling::decayed:

OGr dzwoniłem wczoraj.... :whistling:

Opublikowano

Kuźwa wiem że dzwoniłeś około 21:34 ale usypiałem małą i u Pucha byłem dopiero 22:14 czy jakoś tak, a jak zajechałem to mówił że odpuszczasz. Sprawdziliśmy tylko czy xenon świeci i wróciłem do domu. Jak na złość nie chciała spać. Ogólnie niezły motłoch miałem wczoraj :/

Opublikowano

:bry:

Wszystkiego najlepszego panowie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to może rozwiniemy jakiś wątek na dziś??

jakie macie plany na majówkę ? ktoś gdzieś wyjeżdża ? podpowiedzcie coś bo nie chce mi się w Kraku siedzieć... góry mam blisko więc ... myślałem o czeskiej Pradze ale to 600km w jedną stronę.. :wink: lub też Budapeszt ale obawiałbym się przejazdu przez słowację z uwagi na hidy i ścieme szyb.. Wiedeń przez Czechy? :wink:

Opublikowano

Haha, trzeba było wydziwiać z autem :tongue: Ja lecę na Rumunię, Bułgarię

Opublikowano
  • Autor
CUBER I THEMON 100 LAT PANOWIE - SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA !!!

TO DLA WAS :) - KOLORAMI JUŻ MUSICIE SIE PODZIELIĆ

http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/521424_399253566823858_1157812453_n.jpg

http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Braylon+Edwards+28th+Birthday+Bash+lWgBgC9v3MGl.jpg

Kerczi biorę szarego :) Kluczyki zostaw pod wycieraczką a Audice podstaw na Zakopiańską :naughty:

Dzieki Panowie za Życzenia :kox:

Opublikowano

CUBER & THEMON WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEŁNIENIA MARZEŃ! :kox:

Opublikowano

zdrówka panowie!!!!!

Opublikowano

Panowie szukam kogoś od alarmów samochodowych, ale nie interesuję mnie ktoś tylko dobry...musi być prze uj z wuefu jakby to FANTOMAS powiedział ;)

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ktoś tutaj sprzedawał telefony, czy mogę prosić o kontakt/namiary ?

Opublikowano

szef wszystkich szefów PABLO:

727 654 667 :decayed:

Opublikowano

Dzięki Fantowski :)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla garusów :decayed:

Cuber Themon :drinks:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

nex na ile cm skręciłeś na przodzie??

na standard europejski czyli 21 bo więcej to już afrykański zaganiacz

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

nie wie ktoś czy jest jakiś przelicznik dla kolornika RIAL z RGB ?

Mam R90 G90 B90 i ciekaw jestem czy ma to jakiś odpowiednik w RIAL-u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.