Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dante, Nex, moglby ktorys z was dac namiary na ten sklep co polecaliscie z antenami do tv? :smiley:

Z tego co mi sie przypomniało to mówili o firmie Dipol co na Ciepłowniczej mają siedzibę

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

Opublikowano
Dante, Nex, moglby ktorys z was dac namiary na ten sklep co polecaliscie z antenami do tv? :smiley:

Z tego co mi sie przypomniało to mówili o firmie Dipol co na Ciepłowniczej mają siedzibę

albo eltrox , azory

Opublikowano

ok, dzieki

Opublikowano

może jakiś mały spocik dzisiaj? :wink:

Opublikowano

Ok, ale w Tarnowskich Górach

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
boseron to prawda że 3 osoby się wczoraj utopiły na tej imprezie na tych skałkach?

Pablo wiesz że obowiązuje mnie tajmenica służbowa w każdej sytuacji i pewnie lepiej jestes poinformowany z portali interenetowych ale ja nie moge mówić co gdzie jak i kiedy..... :wink:

chętnie bym dziś pospocił ale ide do pracy za chwile :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Panowie czy ramka z linką drzwi prawych przednich jest taka sama w B6 jak i w B7 ?

Opublikowano

:siema: elita

chętnie bym dziś pospocił ale ide do pracy za chwile :kwasny:

Witaj w klubie :D, ja też w pracy :kwasny:za to jutro się odreaguje na kalinowym :thumbup1:

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Dante, Nex, moglby ktorys z was dac namiary na ten sklep co polecaliscie z antenami do tv? :smiley:

Dipol ul. Ciepłownicza ;)

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Musze sie do was wybrać w końcu na spota... :wink:

Ostatnio był kumpel u was... czerwona b5 sedan na glebie... wołal mnie ale niestety praca...:kwasny:

Opublikowano

Tak był we Czwartek sunąłem betą za nim i podziwiałem jak na skos przejeżdżą przez ulicę i garby:grin:

W Krk zaraz by wymiękł bo to nie jest setup do jazdy na co dzień:wink:

Opublikowano

no... gleba straszna fakt

Opublikowano

dlatego trzeba miec dupowoz na codzień :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

Boseron taka sama :wink:

Opublikowano
stare :wink:

Dla niektórych nowe :wink:

A jeśli stare to jare :decayed:

Opublikowano

Pablo co sądzisz o nowym galaxy s4?? Oglądałem go dziś na żywo i pomimo niewielkich wizualnych zmian w stosunku do s3 ma w sobie to "coś"

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pablo co sądzisz o nowym galaxy s4?? Oglądałem go dziś na żywo i pomimo niewielkich wizualnych zmian w stosunku do s3 ma w sobie to "coś"

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Wizualnie lepiej i solidniej wygląda, jest mniej zaokrąglony, większy wyświetlacz o 0,2" ale gabarytowo jest mniejszy o milimetry.

Zmiana jest głównie w środku, czyli rozdzielczość 1080p dużo większą gęstość pikseli ponad 440PPI co przy oglądaniu filmu Full HD dokładnie widać, laik może powie że nie widzi różnicy.

Dużo innowacyjnych patentów, mi się podoba scroll eye czyli wzrokiem przesuwamy strony na dól czy do góry nie dotykając palcem dotyku.

Czy warto się przesiadać? Każdy sobie sam musi odpowiedzieć na to pytanie.

Mi S3 w zupełności wystarcza i jakoś nie mam parcia na nowego szajsunga :wink:

Likwidator / The Last Stand (2013) trailer - YouTube

Ok lecę oglądać nowy film z Arnoldem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

http://a4-klub.pl/marki-78/citroen-c5-2-2-hdi-200-automat-exclusive-tourer-271631/#post3518554

Fajne są te nowe cytryny :)

Opublikowano

ta kierownica to masakra jakas... zkreslam auto przez nia :decayed:

Opublikowano

Panowie nie macie czasem pożyczyć CB-RADIA ? Jedziemy ze znajomymi nad morze przez Niemcownię i nagle mi dzisiaj mówią że oni nie mają CB :/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.