SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

Dante, Nex, moglby ktorys z was dac namiary na ten sklep co polecaliscie z antenami do tv? :smiley:

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co mi sie przypomniało to mówili o firmie Dipol co na Ciepłowniczej mają siedzibę

albo eltrox , azory

Ok, ale w Tarnowskich Górach

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

boseron to prawda że 3 osoby się wczoraj utopiły na tej imprezie na tych skałkach?

Pablo wiesz że obowiązuje mnie tajmenica służbowa w każdej sytuacji i pewnie lepiej jestes poinformowany z portali interenetowych ale ja nie moge mówić co gdzie jak i kiedy..... :wink:

chętnie bym dziś pospocił ale ide do pracy za chwile :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Panowie czy ramka z linką drzwi prawych przednich jest taka sama w B6 jak i w B7 ?

:siema: elita

chętnie bym dziś pospocił ale ide do pracy za chwile :kwasny:

Witaj w klubie :D, ja też w pracy :kwasny:za to jutro się odreaguje na kalinowym :thumbup1:

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Dipol ul. Ciepłownicza ;)

Wysłane z mojego GT-I9300

Musze sie do was wybrać w końcu na spota... :wink:

Ostatnio był kumpel u was... czerwona b5 sedan na glebie... wołal mnie ale niestety praca...:kwasny:

Tak był we Czwartek sunąłem betą za nim i podziwiałem jak na skos przejeżdżą przez ulicę i garby:grin:

W Krk zaraz by wymiękł bo to nie jest setup do jazdy na co dzień:wink:

Pablo co sądzisz o nowym galaxy s4?? Oglądałem go dziś na żywo i pomimo niewielkich wizualnych zmian w stosunku do s3 ma w sobie to "coś"

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Wizualnie lepiej i solidniej wygląda, jest mniej zaokrąglony, większy wyświetlacz o 0,2" ale gabarytowo jest mniejszy o milimetry.

Zmiana jest głównie w środku, czyli rozdzielczość 1080p dużo większą gęstość pikseli ponad 440PPI co przy oglądaniu filmu Full HD dokładnie widać, laik może powie że nie widzi różnicy.

Dużo innowacyjnych patentów, mi się podoba scroll eye czyli wzrokiem przesuwamy strony na dól czy do góry nie dotykając palcem dotyku.

Czy warto się przesiadać? Każdy sobie sam musi odpowiedzieć na to pytanie.

Mi S3 w zupełności wystarcza i jakoś nie mam parcia na nowego szajsunga :wink:

Likwidator / The Last Stand (2013) trailer - YouTube

Ok lecę oglądać nowy film z Arnoldem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Fajne są te nowe cytryny :)