Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać :hi:

D4NTE dzięki za odwiedziny :grin:

Nie przyzwyczajaj się:grin:, weź się za robotę :decayed:

Kończę przywracać kompa po tym je..nym wirusie :kwasny:

komenda-glowna-policji-virus_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie potrzebuje pożyczyć przepływomierz i n75 do a4 b5 1.8t aeb 150KM, musze wykluczyć kilka kwestii a te dwie idą na pierwszy strzał, nie ma ktos przypadkiem luznych takich częsci, ewentualnie nie chciałby do mnie podjechac na szybką podmianke???? stawiem czteropak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wirus tylko spyware , pieprzone wyłudzenia, można w trybie awaryjnym to wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodził w tryb awaryjny momentalnie uruchamiał się ponownie do normalnego trybu windows :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: pojeban... ta pogoda. Pociągi w Czechowicach stoją perony pozalewane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w tryb awaryjny i walisz ten program on rozgniata karalucha :kwasny:

potem ściągnij sobie darmowego (30 dni triala) kasperskiego z nową bazą i przeleć system bo ten robal tworzy kilka kopii plików wykonwaczych exe i jak ich nie znajdziesz wszystkich to za prę dni będziesz miał powtórkę z rozrywki

miałem to dwa tygodnie temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie potrzebuje pożyczyć przepływomierz i n75 do a4 b5 1.8t aeb 150KM, musze wykluczyć kilka kwestii a te dwie idą na pierwszy strzał, nie ma ktos przypadkiem luznych takich częsci, ewentualnie nie chciałby do mnie podjechac na szybką podmianke???? stawiem czteropak :wink:

N75 mam, jutro będę w krk od 8-10 więc możesz podjechać to Ci pożyczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką zagwozdkę. Chciałem zmienić kartę SD na większą pojmeność w takim donglu z androidem (taki mały PC pod androida). Dongl ma taki bajer że pamięć nie jest na stałe wlutowana na płycie tylko jest jako slot na zwykłą kartę micro SD. Stara karta to 8GB 4klasa chciałem zmienić na 16Gb klasa 10 żeby było więcej i szybciej. Na tej ori SD jest cały system andka + programy. Zrobiłem klona dysku i wgrałem go na tą 16-tkę. Potem programem do konwersji partycji przesunąłem nie ulokowaną pojemność nowej karty (klon dysku wgrywa się i robi takie same partycje jak oryginał czyli dla 8Gb i stąd zostaje prawie drugie tyle nieulokowanej pojemności). Robiłem tak już z kilkanaście razy i po podmianie karty system się ładuje ale antek nie widzi dysku. W opcjach pamięci jest tylko pojemność RAM-u. Wie ktoś na czym polega myk żeby tak sklonować dysk aby wszystko banglało bo już mi graby opadają :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w tryb awaryjny i walisz ten program on rozgniata karalucha :kwasny:

potem ściągnij sobie darmowego (30 dni triala) kasperskiego z nową bazą i przeleć system bo ten robal tworzy kilka kopii plików wykonwaczych exe i jak ich nie znajdziesz wszystkich to za prę dni będziesz miał powtórkę z rozrywki

miałem to dwa tygodnie temu

Nie chciało mi się z tym bawić i zrobiłem format. Raczej poza partycją c: nie powinno być tego syfu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie potrzebuje pożyczyć przepływomierz i n75 do a4 b5 1.8t aeb 150KM, musze wykluczyć kilka kwestii a te dwie idą na pierwszy strzał, nie ma ktos przypadkiem luznych takich częsci, ewentualnie nie chciałby do mnie podjechac na szybką podmianke???? stawiem czteropak :wink:

N75 mam, jutro będę w krk od 8-10 więc możesz podjechać to Ci pożyczę

a gdzie bedziesz to podjade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:15 bądź koło teleradio. Będę na ul. Wileńskiej, ale podejdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:15 bądź koło teleradio. Będę na ul. Wileńskiej, ale podejdę

a cos później, powiedzmy koło 9, 9:30 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..

przypomnijcie mi prosze wszystki wady i zalety 3,0 TDI

- na co zwracac uwage przy zakupie

- co wymienic po zakupie ( ew koszt tego update'u)

- ile to pali w waszych combi..

( chodzi mi po głowie A5 + Q)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..

przypomnijcie mi prosze wszystki wady i zalety 3,0 TDI

- na co zwracac uwage przy zakupie

- co wymienic po zakupie ( ew koszt tego update'u)

- ile to pali w waszych combi..

( chodzi mi po głowie A5 + Q)

Pogadaj z Pawłem1380 ma taką A5 z tym silnikiem, nie wiem czy mieliście okazje poznać się na spocie, kiedyś jeździł.

---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

Oferta - FORMUŁA MINI MAX na Kartę

Play właśnie wkroczył z nową ofertą, znów dobijają konkurencję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

Oferta - FORMUŁA MINI MAX na Kartę

Play właśnie wkroczył z nową ofertą, znów dobijają konkurencję :kox:

Pablo czytałeś regulamin tej oferty? ;)

W skrócie:

29gr/min, internet po przekroczeniu 5 zł: "odbywa się z prędkością do maksymalnie 8 kb/s i jest Bezpłatna", do tego ważność konta ;) Play nikogo tym nie dobiło i nie dobije:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką zagwozdkę. Chciałem zmienić kartę SD na większą pojmeność w takim donglu z androidem (taki mały PC pod androida). Dongl ma taki bajer że pamięć nie jest na stałe wlutowana na płycie tylko jest jako slot na zwykłą kartę micro SD. Stara karta to 8GB 4klasa chciałem zmienić na 16Gb klasa 10 żeby było więcej i szybciej. Na tej ori SD jest cały system andka + programy. Zrobiłem klona dysku i wgrałem go na tą 16-tkę. Potem programem do konwersji partycji przesunąłem nie ulokowaną pojemność nowej karty (klon dysku wgrywa się i robi takie same partycje jak oryginał czyli dla 8Gb i stąd zostaje prawie drugie tyle nieulokowanej pojemności). Robiłem tak już z kilkanaście razy i po podmianie karty system się ładuje ale antek nie widzi dysku. W opcjach pamięci jest tylko pojemność RAM-u. Wie ktoś na czym polega myk żeby tak sklonować dysk aby wszystko banglało bo już mi graby opadają :kwasny:

jak mi podrzucisz obie te karty to moge na to polookac kolo weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...