Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-black-edition-full-s-line-bixy-kw-206926/index47.html#post3690704

Zobaczcie jak naszemu koledze koleś potraktował auto, jak bym przyłapał to bym nogi z d*py powyrywał :facepalm:

Ja bym chyba typowi łapy odpie.....ł jakbym wiedział kto to:buhaha:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-black-edition-full-s-line-bixy-kw-206926/index47.html#post3690704

Zobaczcie jak naszemu koledze koleś potraktował auto, jak bym przyłapał to bym nogi z d*py powyrywał :facepalm:

:shock3::shock3: ejjj ale szczerze powiem, że gdybym zobaczył jak ktoś maluje mi sprayem auto to byłoby nieciekawie gdyby nikt mnie nie uspokoił :kwasny:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-black-edition-full-s-line-bixy-kw-206926/index47.html#post3690704

Zobaczcie jak naszemu koledze koleś potraktował auto, jak bym przyłapał to bym nogi z d*py powyrywał :facepalm:

:shock3::shock3: ejjj ale szczerze powiem, że gdybym zobaczył jak ktoś maluje mi sprayem auto to byłoby nieciekawie gdyby nikt mnie nie uspokoił :kwasny:

Jak bym stał obok to jeszcze bym cie podpuszczał a nie powstrzymywał :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

Lolo, ile Ci z reka na sercu pali ta 1.8T? :wink:

Bo zamierzam sie przesiasc wlasnie na 1.8T tylko nie wiem czy mam sie nastawiac na zakladanie kuchenki

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-black-edition-full-s-line-bixy-kw-206926/index47.html#post3690704

Zobaczcie jak naszemu koledze koleś potraktował auto, jak bym przyłapał to bym nogi z d*py powyrywał :facepalm:

lepiej sprayem niż ostrym narzędziem :wink:

:hi:dobry wieczór...

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Lolo, ile Ci z reka na sercu pali ta 1.8T? :wink:

Bo zamierzam sie przesiasc wlasnie na 1.8T tylko nie wiem czy mam sie nastawiac na zakladanie kuchenki

radekst są fajne b6ki na sprzedaż ale wszystko w ropie :naughty:

Opublikowano

radekst są fajne b6ki na sprzedaż ale wszystko w ropie :naughty:

wiem wiem, ceny tez fajne :decayed:

Opublikowano
nowa myjka bezdotykowa jest na Okulickiego na wysokości nowego osiedla :wink:

Fakt, zapomniałem o niej, jeszcze jej nie testowałem

Opublikowano

radekst są fajne b6ki na sprzedaż ale wszystko w ropie :naughty:

wiem wiem, ceny tez fajne :decayed:

ale za to jakie perełki :decayed:

Opublikowano
Lolo, ile Ci z reka na sercu pali ta 1.8T? :wink:

Bo zamierzam sie przesiasc wlasnie na 1.8T tylko nie wiem czy mam sie nastawiac na zakladanie kuchenki

Z ręką na sercu to rzadko przekraczam 9 z dużym ogonkiem,chyba że mnie poniesie a nieraz daje się podpuścić na skrzyżowaniu:decayed: ale większość jazdy to spokojnie się odpycham. Generalnie jak wszystko chula pod machą i jeździ się NORMALNIE myśle że te stabilne 9 będzie realnie bez potrzeby pchania się w kuchenkę.

Opublikowano

radekst są fajne b6ki na sprzedaż ale wszystko w ropie :naughty:

wiem wiem, ceny tez fajne :decayed:

ale za to jakie perełki :decayed:

Poczekam az stanieją :grin: Ale ta Pabla miazdzy dupe :slina:

Niech bedzie ze ta Twoja tez.. :decayed:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

Lolo, ile Ci z reka na sercu pali ta 1.8T? :wink:

Bo zamierzam sie przesiasc wlasnie na 1.8T tylko nie wiem czy mam sie nastawiac na zakladanie kuchenki

Z ręką na sercu to rzadko przekraczam 9 z dużym ogonkiem,chyba że mnie poniesie a nieraz daje się podpuścić na skrzyżowaniu:decayed: ale większość jazdy to spokojnie się odpycham. Generalnie jak wszystko chula pod machą i jeździ się NORMALNIE myśle że te stabilne 9 będzie realnie bez potrzeby pchania się w kuchenkę.

Jakby palila mi tak z 10 przy normalnej jezdzie to by dobrze bylo, tylko ze jak sie pocisnie to nie tak jak w moim traktorze ze 8l spali tylko 15 :decayed:

Opublikowano

radekst są fajne b6ki na sprzedaż ale wszystko w ropie :naughty:

wiem wiem, ceny tez fajne :decayed:

ale za to jakie perełki :decayed:

Poczekam az stanieją :grin: Ale ta Pabla miazdzy dupe :slina:

Niech bedzie ze ta Twoja tez.. :decayed:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

Lolo, ile Ci z reka na sercu pali ta 1.8T? :wink:

Bo zamierzam sie przesiasc wlasnie na 1.8T tylko nie wiem czy mam sie nastawiac na zakladanie kuchenki

Z ręką na sercu to rzadko przekraczam 9 z dużym ogonkiem,chyba że mnie poniesie a nieraz daje się podpuścić na skrzyżowaniu:decayed: ale większość jazdy to spokojnie się odpycham. Generalnie jak wszystko chula pod machą i jeździ się NORMALNIE myśle że te stabilne 9 będzie realnie bez potrzeby pchania się w kuchenkę.

Jakby palila mi tak z 10 przy normalnej jezdzie to by dobrze bylo, tylko ze jak sie pocisnie to nie tak jak w moim traktorze ze 8l spali tylko 15 :decayed:

no nie będe ci ściemniał jest to możliwe:)

Opublikowano

radekst są fajne b6ki na sprzedaż ale wszystko w ropie :naughty:

wiem wiem, ceny tez fajne :decayed:

ale za to jakie perełki :decayed:

Poczekam az stanieją :grin: Ale ta Pabla miazdzy dupe :slina:

Niech bedzie ze ta Twoja tez.. :decayed:

:jerk: no bo już miałem użyć przekonywacza :baseball::wink:

:hi:

Opublikowano

Paści :naughty:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

dzień dobry - czy Wam też się tak nic nie chce?

Opublikowano

A myślałem że dzisiaj to tylko ja tak mam :facepalm:

Ale jeszcze kilka godzin i dwa tygodnie luzu :banan:

Opublikowano
A myślałem że dzisiaj to tylko ja tak mam :facepalm:

Ale jeszcze kilka godzin i dwa tygodnie luzu :banan:

to tak jak u mnie :wink: i odcinam sie na ten czas od kompa... moze byc ciezko :decayed:

Opublikowano
A myślałem że dzisiaj to tylko ja tak mam :facepalm:

Ale jeszcze kilka godzin i dwa tygodnie luzu :banan:

to tak jak u mnie :wink: i odcinam sie na ten czas od kompa... moze byc ciezko :decayed:

Ja od kompa tak ale forum mam jako stronę główną w telu :decayed:

Opublikowano

siemka,:hi:

szkoda tego auta Pabla z olkusza :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.