Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za spota frekwencja git (25 audic nie licząc mojej bawary :decayed:)

A nowi myślę że już będą przyjeżdżac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowoleni? Zastanawiam się czy zakładać bo na tym filmiku w wątku o montażu nie wygląda to cudownie. W Fabii miałem to działało super, tak szeroko pryskało że cała szyba mokra od razu a tu widzę że nadal idą jakby cztery strumienie tylko bardziej rozproszone

Tak :wink: najtańszy i najlepszy mod :wink: polecam

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Technologie mobilne w służbie kierowcom. :thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spocika wczorajszego :hi:

ps. Nowi nie postawili KFC-a chyba ze Pablo zjadłęś wszystko :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spocisława - szukałem w necie i policjanci nie musza mi dawac zadnego papieru do podpisania jak odmawiam przyjecia...przychodzi dopiero wezwanie.....

p.s. Fantomas to Ty nie mogles sobie darowac :) - 220km/h po Kocmyrzowskiej to lekka przesada....

p.s.2

Pany jakby ktos chciał sobie coś zamówić na świeta to krzyczeć dzisiaj do końca dnia:

O firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas to Ty nie mogles sobie darowac :)

Co ty gadasz :doh:

To ja sobie spokojnie jadę 50-siątką na 70-siątce patrze a tu jedzie jakieś ałdi 40-stką więc sobie myślę wyprzedzę go bo może się zgubił szuka drogi albo cóś. Rozpocząłem więc sygnalizowany kierunkowskazem manewr wyprzedzania. Na to kierowca ałdi odpowiedział agresywnym przyśpieszeniem co zasutkowało tym iż musiałem nieznacznie zwiększyć prędkość aby móc kontynuować rozpoczęty manewr wyprzedzania. Po jego szybkim zakończeniu zorientowałem się że kierowcą wyprzedzonego ałdi był KERCZI który kurw.. mać jak zwykle musiał się :witch: ścigać w drodze do domu ja pierd.. :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahbahahah Fantomas Ty to jednak jestes...trzeba bylo mu zajechac droge zatrzymac auto i obezwładnić bo pewnie wiozl URAN skoro jechal tak wolno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez czytam, ze nie trzeba podpisywac odmowy - ale to jest nielogiczne(z reszta nie tylko to)

sprawa trafi do sadu i jaki niby ma byc dowod przeciwko Tobie?

ale juz znalazlem odpowiedz :D - bedzie cos a'la uran

tutaj masz przepis, ktory rzekomo zlamales

USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym

art. 45

2. Kierującemu pojazdem zabrania się:

1) korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku;

Słowa trzymać i korzystać nie są prawnie zdefiniowane. Sięgamy więc do ich definicji słownikowych. Z ich zaś wynika, że pomiędzy trzymać a korzystać rozdźwięk jest spory.

Jak przekładam w samochodzie jadąc telefon, z jednej półki deski rozdzielczej do innej, to korzystam z telefonu? Z jakiej funkcji telefonu skorzystałem? - pierwszy strzał

Zabronione jest korzystanie z telefonu, który wymaga aby słuchawkę bądź mikrofon trzymać w ręku podczas tego korzystania.

Co to jest telefon?

Telefon jest to urządzenie końcowe, służące do zakończenia łącza telefonicznego;

słuchawka - przetwarzająca sygnały elektryczne na dźwięki (mikrofon i słuchawka tworzą zwykle zespół o wspólnej obudowie, zwanej mikrotelefonem, a potocznie także słuchawką)

mikrofon - odwrotność słuchawki. przetwarza dźwięk na sygnał elektryczny.

Co oznacza korzystać? Za słownikiem oznacza to:

1. używać czegoś, posługiwać się czymś; wykorzystywać,

2. siągać z czegoś zysk, korzyść; zyskiwać, wyzyskiwać

Więc co jest zabronione ustawą jeśli telefon to zakończenie łącza telefonicznego, słuchawka i mikrofon to urządzenia przetwarzające w obie strony dźwięk na impuls elektryczny a używanie oznacza osiągać z czegoś zysk, wyzyskiwać, posługiwać się?

Idąc w ślad za logicznym rozumowaniem, nie można używać funkcji tzw. komórki, która służy do przekazywania głosu na odległość jeżeli wiązałoby się to z trzymanie w/w "komórki" w dłoni. Wszelkie inne funkcje "komórki" mogą być wykorzystywane w czasie jazdy. Można grać, smsować, przeglądać internet, etc.

a teraz dowod :wink:

wniosek dowodowy o bilingi z tej godziny która wskazuje zarzut stwierdzając jednoczesnie, że w żaden inny sposób nie korzystałem z tego telefonu w danym czasie a jesli policja mi to zarzuca to niech powie a jaki sposób z niego korzystałem skoro nie rozmawiales i na jakiej podstawie tak twierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahbahahah Fantomas Ty to jednak jestes...trzeba bylo mu zajechac droge zatrzymac auto i obezwładnić bo pewnie wiozl URAN skoro jechal tak wolno :)

Nie , pierwsze co to pomyślałem że kierowca pewnie zarobionych w punktacji ligii miszczów i stąd te jego kocie ruchy :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie jest to takie rozowe jak sie nam wydaje...generalnie jest szansa ze dostane "wyrok" zaocznie... dramat - ciekawe czy faktycznie cos przyjdzie...a chyba przyjdzie...

tak czy inaczej jutro ide na szkolonko zbijajace ilosc pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie jest to takie rozowe jak sie nam wydaje...generalnie jest szansa ze dostane "wyrok" zaocznie... dramat - ciekawe czy faktycznie cos przyjdzie...a chyba przyjdzie...

tak czy inaczej jutro ide na szkolonko zbijajace ilosc pkt

Panie Kolodziej, alez wyrok zaoczny...coz to takiego :wink:

art. 42 ust. 2 "Każdy, przeciw komu prowadzone jest postępowanie karne, ma prawo do obrony we wszystkich stadiach postępowania. (...)". Wysłanie wniosku o ukaranie przez policję do sądu, który przybija wyrok bez udziału strony i komunikuje go jedynie tejże stronie jest niekonstytucyjne. Tym bardziej, że skoro mandatu nie przyjąłeś to sprawa budzi wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas w którym to miejscu dokladnie jest te lusterka podgrzewane bo na allegro szukalem to są w malopolsce ale to okolice wieliczki nic w tamte rejony. Ty cos tam.mowiles ze to firma z ogrzewaniem czy jak to tam?

Edit: i z tego co sie dowiedzialem to uniwersalne i nie robia na domiar.

Sent from my RM-821_eu_poland_360 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka gafa :/

c**ja sie pisze przez "Ch"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...