Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko klubowicze mają rabat :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko klubowicze mają rabat :tongue4:

Pablo macie Canona 80is?

Opublikowano

nie sledze kazdej promocji ale nigdy nic w tych marketach na promocji ciekawego nie widzialem a czasami mam wrazenie, ze promocja polega na wciskaniu moze nie tyle lipy co sprzetu niskich lotow, w innych miejscach i tak mozna kupic bez promocji taniej, czasem warto poszukac

i pisze to ten co przeplacil 30% za CB, ale przynajmniej zadowolony :decayed:

Opublikowano

Tylko klubowicze mają rabat :tongue4:

Pablo ale ja nie chce rabatów w Media :polew: sam je sobie robię :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 23:37_________________________________________________

nie sledze kazdej promocji ale nigdy nic w tych marketach na promocji ciekawego nie widzialem a czasami mam wrazenie, ze promocja polega na wciskaniu moze nie tyle lipy co sprzetu niskich lotow, w innych miejscach i tak mozna kupic bez promocji taniej, czasem warto poszukac

i pisze to ten co przeplacil 30% za CB, ale przynajmniej zadowolony :decayed:

popieram :D u mnie też się robi promocje z czegoś jak nie schodzi z półek ;-)

Opublikowano

Pblo kiedy jest Rubio w pracy?

Opublikowano

Tylko klubowicze mają rabat :tongue4:

Pablo macie Canona 80is?

We wtorek dam Ci znać bo nie znam ich wszystkich modeli jakie mają :)

Sebo83 ja również posiadam takie zdolności :D

Piotrek jutro powinien być, nie znam grafiku jego, hehe.

Opublikowano

Trzeniu jak chcesz to Ci sprzedam moj aparat, alpha 300 za 1500, obiektyw 18-70+ zestaw 4 soczewek macro, kupiony czerwiec/lipiec, polska gwarancja, uzywany tylko tydzien

Opublikowano

o kurka widzę ze targi nam się tu robią :polew:

Opublikowano

Trzeniu jak chcesz to Ci sprzedam moj aparat, alpha 300 za 1500, obiektyw 18-70+ zestaw 4 soczewek macro, kupiony czerwiec/lipiec, polska gwarancja, uzywany tylko tydzien

bardzo dobra cena...!!! i dobry aparacik :)

Opublikowano

Irek dzięki ale szukam jakiegoś małego cyfraka , ma się mieścić do kieszeni :wink4:

Opublikowano

Dobra panowie miłej nocki i klikania.

:hi:

Opublikowano

:hi:

oj dużo czytania :gwizdanie: kilka stron :gwizdanie: ogólnego spamu :)

dziękuję za spotkanko :hi: miło było poznac nowych :wink4:

Opublikowano

Bry dzien :hi:

Opublikowano

Witam po weekendzie javascript:void 0;[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 12:24_________________________________________________No w piz*u, dalej nie mogę emotek ładować??

Opublikowano

Siema wszystkim :naughty:

Witamy :naughty:

Kope lat :gwizdanie:

Opublikowano

Robert, Grzegorz jak tam zdrówko?

Opublikowano

Siema wszystkim :naughty:

Siema Maxiu :) siema wszyscy :hi:
Opublikowano

Siema Tukan :wink4:

Opublikowano

Robert, Grzegorz jak tam zdrówko?

Bez zmian :( ale ma być lepiej.Byłem dużo badań myślałem że to błahostka ale jednak coś poważniejszego.Będzie OK :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.