Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no tez o tym słyszałem właśnie, cena dobra w sumie bo jeszcze soczewki makro dajesz :wink4:

co do tego co chcesz kupić to ja jestem wyznawcą AUDI-CANON-NOKIA :wink4: więc polecałbym Canona, ale dla kobity do cykania sonówką będzie bardziej bajerandzka :wink4:

_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/gielda_malopolska-t27981.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś złapałem kapcia i okazało się że opona która ma 4 miesiące jest do wyrzucenia GOD DAM IT :angry: :angry:

Moja złapała kapcia w sobotę w nocy, jakaś pie.dolona dziura i teraz felga krzywa a opona to się okaże ale prawdopodobnie też out, dobrze ze rezerwe też mam 205/55 bo nie wiem co bym o 4 rano na odludziu zrobił.

Tyle żeście o klockach nawijali ostatnio że mi dziś kontrolka zaświeciła, ile orientacyjnie bezpiecznie mogę zrobić km, bo nie wiem czy jechać z tym na gwałt gdziekolwiek czy załatwić to w któryś kolejny dzięń na spokojnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta pier.olona kontrolka dziala mi na nerwy...

Pewnie przy okazji zrobię przegub i chyba jakaś gałka ma luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Grześ kupiłeś już oponę :mysli: [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 09:05_________________________________________________Miło Cię było zaobaczyć :) co za troska o klubowicza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka chlopaki :P

Spotujecie sie jak zwykle w GK o 18 ?? Bo zawitam hehehe.

Witaj :hi: oczywiście że tak :wink4: zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu pójdzie 6stów psu w d*p*e

dobrze że nie trafiło na biednego :decayed:

:hi:

zapewne :polew: biedny nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniszczona opona przez kapcia ...... ja zaliczyłem przez przypadek jedno awaryjne hamowanie bez ABS (czujnik źle załozyłem i już mi się nie chciało poprawiać tego dnia :wallbash: ) i opona została przechamowana spłaszczona a jakiś głupi kamień rozdarł ja na 4cm do głebokości ok 3 4 mm = szrot !! na oponkach jeździłem 2 mieś no może 3 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

oczywiście współczóje ale niema co płakać nad rozlanym ...... bedą nowe moze lepsze :good:

PS pozdrawiam wszystkich krakusów (dawno mnie tu nie było :no:) :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie kobieta puści :gwizdanie: zamkneła mnie w domu i kazała malować sciany i sufity :wallbash:

to jak chcesz to Cie odbijemy siłą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie kobieta puści :gwizdanie: zamkneła mnie w domu i kazała malować sciany i sufity :wallbash:

to jak chcesz to Cie odbijemy siłą ?

Siłą go :naughty:

_________________________________________________

Powitać :hi:

_________________________________________________

Pablo, graty nowego kolorku :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6354441 ładna javascript:void(0);[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 16:36_________________________________________________Normalnie puści mnie z tymi emotami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6354441 ładna javascript:void(0);[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 16:36_________________________________________________Normalnie puści mnie z tymi emotami

Ładny ATJ tylko cos za tani :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo gratulacje :good: lecisz nam flaszkę za głosowanie :tongue4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 17:27_________________________________________________W końcu moja niunia stoi w garażu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...