Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cieszyć się z tego należy :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powitać :hi:

kto to jeździ czarną a6 c7 avant 3.0 quattro na naszych ramkach o rej. KR 818xx

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

:grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

będę o 14 u Ciebie, oki?:wink:

Opublikowano
Panowie znacie jakąś inną dobrą firmę poza COLOREX-em która pomizia zaciski i jarzma proszkowo? oczywiście w KRK

zna GWK :wink:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

powitać :hi:

kto to jeździ czarną a6 c7 avant 3.0 quattro na naszych ramkach o rej. KR 818xx

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

:grin:

Gruszka

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

KTO śmiga jutro na karty ????

Opublikowano

Panowie kto w Krakowie lub okolicach obszywa kierownice skórą ? wiem ze Regi z forum ale jemu trzeba wysyłac a mi na czasie zależy....

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

ja jutro niestety pracuje na dzień więc Karty odpadają niestety :kwasny:

Opublikowano
Panowie kto w Krakowie lub okolicach obszywa kierownice skórą ? wiem ze Regi z forum ale jemu trzeba wysyłac a mi na czasie zależy....

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

ja jutro niestety pracuje na dzień więc Karty odpadają niestety :kwasny:

Boseron :wink:

Bmw 3 E90 E91 E92 kierownica lgla! orginal (3935980379) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Miodzio thx :wink: jak zwykle jestes nie zastąpiony

Opublikowano

gruszka nie ma A6 C7 bo to jest najnowsza tylko ma C6 D4NTE czarny avant 3.0TDI ;)

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

Miodzio thx :wink: jak zwykle jestes nie zastąpiony

Jak już zmieniasz to pomyśl o tej z M3 :wink: bo myślę że dłużej nią będziesz jeździć niż X3.

Opublikowano
gruszka nie ma A6 C7 bo to jest najnowsza tylko ma C6 D4NTE czarny avant 3.0TDI ;)

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

Miodzio thx :wink: jak zwykle jestes nie zastąpiony

Jak już zmieniasz to pomyśl o tej z M3 :wink: bo myślę że dłużej nią będziesz jeździć niż X3.

Pablo dzięki za rady :naughty::naughty: A skąd Ty wiesz co Gruszka ma :whistling:

Opublikowano
... A skąd Ty wiesz co Gruszka ma :whistling:

ma ogonek

Opublikowano
Pablo dzięki za rady :naughty::naughty: A skąd Ty wiesz co Gruszka ma :whistling:

Ja wszystko wiem :decayed:

Był nią na spocie :whistling:

p.s Kolega mi powiedział :polew:

Opublikowano

D4NTE - patrz drugim razem dobrze na numer rej :) nie miała czasem?!? KR 088xx

Opublikowano
  • Autor

:hi:i wiosna nastała hehehe

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

W Kauflandzie mają błąd przy cenie i linka holownicza do 3000kg która normalnie kosztuje 29zł, jest za 2,39zł wziąłem 3 szt :decayed:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

2bdebe45aeffcb7199ae853f588f9d15_original.jpg?1391251164

:decayed:

Opublikowano

Musze sie pochwalić dzisiaj moja siostra ma osiemnastkę szkoda tylko ze moja żona tez idzie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.