Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzien dobry klasyko maniacy, dajecie po pupie,

Kerczi pechowe cos to auto ale... zdrowie ze zyje ;-)

Wstawac szkoda dnia :-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wąski dziękuje za pomoc :hi::wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hej. Mam sprawe odnośnie ludzi z krakowa potrzebuje zeby ktoś skosował mi błedy w vag oczywiscie piwko leci ;) i jak by ktoś pożyczył mi prostownika był bym wdzieczny mieszkam teraz w Krk i nie posiadam tu niestety takiego urządzenia .. :( Jest ktoś w stanie pomuc ?

Opublikowano
Wąski dziękuje za pomoc :hi::wink:

:wink: pincet się należy

Opublikowano
Wąski dziękuje za pomoc :hi::wink:

:wink: pincet się należy

łycha może być? :naughty: ale musisz ze mną wypić :decayed:

Opublikowano
Wąski dziękuje za pomoc :hi::wink:

:wink: pincet się należy

łycha może być? :naughty: ale musisz ze mną wypić :decayed:

w sobotę ??

:whistling:

Opublikowano
Wąski dziękuje za pomoc :hi::wink:

:wink: pincet się należy

łycha może być? :naughty: ale musisz ze mną wypić :decayed:

w sobotę ??

:whistling:

:naughty: maybe

Opublikowano
oj Chopaki Chopaki...lepiej dac spokoj i nie psuć sobie krwi o takie głupoty...lepiej wypijcie za to ze moj silnik zyje :)

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Karolku... Otóż przepisy celne określają samochody na pewne grupy. Jedną z nich są pojazdy zabytkowe(niższy vat, zero akcyzy). Ale o tym napiszę szerzej jutro, chyba że sam się przygotujesz do rozmowy :wink:

Trazit ale to nie są te mietki które linkowałeś tylko auta zwykle w podobnej cenie jak ich aktualnie produkowane odpowiedniki. Generalnie można kupić klasyka za grosze (padło do kompletnej odbudowy) za w miarę normalną kasę np jak te merole co wrzucałeś(auto użytkowane przez kogoś i utrzymywane w stanie do jazdy czyli zwykle buda do renowacji, reszta mechaniki to różnie) i za wydawało by się sporą kasę jak ta Audiczka lub droższe (w pełni odbudowane auto po remoncie budy i mechaniki. To tak w uproszczeniu ;-)

Opublikowano

:hi:

byłby ktoś chętny na wyjazd na F1 GP Węgier?:wink:

Opublikowano

Ja byłbym chętny ale zobaczymy czy ten weekend nie będzie się koligował z wakacjami.

Opublikowano

no to orientuj się i dawaj znać bo trzeba by było bilety organizować

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Niemcy już kiedyś budowali V-klase I potem II ponoć Londyńczycy już się martwią co jest ustawione w navi jako koniec trasy

Opublikowano
no to orientuj się i dawaj znać bo trzeba by było bilety organizować

po co na miejscu kupisz bez problemu :wink:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

Znamy listę gier, które trafią do Biedronki w ramach promocji CDP.pl :naughty:

Opublikowano

do zobaczenia na spocie :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.