Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pieprzę oliwki...

-Gdzie pan zamawia pizze?

-

GALERIA KAZIMIERZ

PARKING-POZIOM NIEBIESKI

w każdy WTOREK godz.20-sta

Na koszt PABLO

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ni uja to nie przejdzie :grin:

Opublikowano
:hi: dziś mnie nie będzie bo sesja ciśnie... Polecam Trattoria Da Marco - Pizza Kraków - Włoska Restauracja w Krakowie - DaMarco.pl można dobrze zjeść w normalnej cenie i parking pomieści kilkanaście aut ;) A co do kiełbasek to te pod NCK`iem 1000x lepsze :wink: Co poniektórzy po spocie testowali swego czasu :whistling:
Opublikowano

Tylko nie kiełbasa

Opublikowano
  • Autor

Tratoria to nie przypadkiem Marka Kondrat-a ?

Co do Kiełbasek to każdy woli chyba coś innego bo dla mnie osobiscie pod Halą są o wiele lepsze nież pod NCK-iem

Opublikowano
:hi: dziś mnie nie będzie bo sesja ciśnie... Polecam Trattoria Da Marco - Pizza Kraków - Włoska Restauracja w Krakowie - DaMarco.pl można dobrze zjeść w normalnej cenie i parking pomieści kilkanaście aut ;) A co do kiełbasek to te pod NCK`iem 1000x lepsze :wink: Co poniektórzy po spocie testowali swego czasu :whistling:

Nie tylko Ty sesje ciśniesz, a inni takich głupich wymówek nie mają :decayed:

Opublikowano
:hi: dziś mnie nie będzie bo sesja ciśnie... Polecam Trattoria Da Marco - Pizza Kraków - Włoska Restauracja w Krakowie - DaMarco.pl można dobrze zjeść w normalnej cenie i parking pomieści kilkanaście aut ;) A co do kiełbasek to te pod NCK`iem 1000x lepsze :wink: Co poniektórzy po spocie testowali swego czasu :whistling:

Nie tylko Ty sesje ciśniesz, a inni takich głupich wymówek nie mają :decayed:

:whistling::whistling:

Opublikowano

osz w mordę ale wymarzłem ..

Dzięki za spota :)

Gabriel dzięki za pomoc kumplowi!

Opublikowano
osz w mordę ale wymarzłem ..

Dzięki za spota :)

Gabriel dzięki za pomoc kumplowi!

Bywało gorzej :wink:

KERCZI ładna koza :decayed: ale straszny golas.. trzeba rezać 4x el. szyby :grin:

Opublikowano

:hi:Podziękował za spota

Opublikowano

Panowie, skradziono mi telefon: HTC ONE. Jakby ktoś widział taki w obudowie CASE-MATE to dajcie znać:

0009438_htc-one-case-mate-black-tough-case.jpeg

Opublikowano

jak się to stało?

Opublikowano
jak się to stało?

na treningu ktos mi sie wpieprzył do szafki, kluczyków i dokumentów nie ruszyli ale kasą się zaopiekowali. Około 5 szafek zdążyli obrobić.

Opublikowano

co trenujesz?

Opublikowano
co trenujesz?

a nic, tak sobie po prostu

Opublikowano

Panowie, ma ktos dostep do czesci komputerowych? a dokladniej do kart graficznych. Potrzebuje kupic konkretny model na JUŻ. Jesli ktos ma dostep to walic na PW i powiem o jaka chodzi dokladnie :wink:

Opublikowano
Panowie, ma ktos dostep do czesci komputerowych? a dokladniej do kart graficznych. Potrzebuje kupic konkretny model na JUŻ. Jesli ktos ma dostep to walic na PW i powiem o jaka chodzi dokladnie :wink:

odpisałęm Ci, dam Ci znać jutro.

Opublikowano

git :thumbup1:

Opublikowano

dzieki rowniez wszystkim!

jak zwykle bylo milo :wink:

Opublikowano

Dzięki za spota frekwencja :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.