Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc Norbi , podobno jestesmy razem w pokoju :)

ja biore whisky , Tranzit też


Norbi a Ty skąd jedziesz i czym ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

85f87e54895953837950ca4c400bb0f4.jpg

Cureb takie koło do Twojego strucla

Opublikowano

Cześć :hi:

ABG

Opublikowano

:hi:

85f87e54895953837950ca4c400bb0f4.jpg

Cureb takie koło do Twojego strucla

tu i koło i sama bryka robi robotę :slina::decayed:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

85f87e54895953837950ca4c400bb0f4.jpg

:slina::kox: blachy też dobre :decayed:

Ale urwał...

Opublikowano

czesc Norbi , podobno jestesmy razem w pokoju :)

ja biore whisky , Tranzit też

Norbi a Ty skąd jedziesz i czym ?

Ja jade z Dabrowy z kumplem przez Nowy Sacz.

Opublikowano

Panowie pytanko,

Gadam z niejakim Jarko przez sms w spr zlotu.

Straszny gbur, zna go ktoś?

Opublikowano

Podobno z Huty jesteś, piszę do Ciebie tutejszym językiem co byś zrozumieć mógł :)

Przy okazji wie ktoś może ile musi odpoczywać nokia po kąpieli w wannie? :)

Opublikowano

Witam

Kupiłem dziecku zabawkę i chciałem ja zwrócić ponieważ nie działa prawidłowo. W sklepie powiedziano mi że nie przyjmą zwrotu tylko reklamację (wisi u nich przy kasie inforamacja "zwrotów nie przyjmujemy"), czy to jest zgodne z prawem czy do 7 dni mogę zwrócić towar (pełnowartościowy z oryginalnym opakowaniem) bez podania przyczyny? :/

Opublikowano

zgodne z prawem
zwroty tylko na zakup przez internet (10 dni)

Opublikowano

zgodne z prawem

zwroty tylko na zakup przez internet (10 dni)

na zwrot towaru zakupionego przez internet masz 14 dni :wink: (od grudnia 2014)

EDYTKA:

a jeszcze bardziej uściślając to jest chyba jeszcze takie cuś (nie pamiętam dokładnie) że jeśli sprzedawca nie poinformuje kupującego o możliwości odstąpienia od umowy to można odstąpić nawet do 12 miesięcy po jej zawarciu

Edytowane przez lennox

Opublikowano

hmm..

jesli jest uszkodzony ("chciałem ja zwrócić ponieważ nie działa prawidłowo") to wydaje mi sie, ze moze zwrocic.

Reklamacja z tytulu rekojmi.

Opublikowano

Dzięki

Właśnie doczytałem:

"jeśli dokonujemy zakupu w siedzibie sprzedawcy – tj. w jego sklepie – NIE MAMY PRAWA ZWROTU TOWARU. Ewentualny zwrot może nastąpić jedynie za zgodą sprzedawcy lub w sytuacji gdy stosuje on taką praktykę handlową, że w określonym terminie przyjmuje zwroty i dokonuje wymian towarów pełnowartościowych, nieużywanych i z zachowanymi metkami i innymi oznaczeniami. " jeżeli nie przyjmą zwrotu zareklamuje produkt. Dzięki za info.

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano

Gruszka, pisz na priv co tam chciałeś ze zlotem bo telefon utopiłem i nie mam od Ciebie sms'ów...

Opublikowano

Dzięki

Właśnie doczytałem:

"jeśli dokonujemy zakupu w siedzibie sprzedawcy – tj. w jego sklepie – NIE MAMY PRAWA ZWROTU TOWARU. Ewentualny zwrot może nastąpić jedynie za zgodą sprzedawcy lub w sytuacji gdy stosuje on taką praktykę handlową, że w określonym terminie przyjmuje zwroty i dokonuje wymian towarów pełnowartościowych, nieużywanych i z zachowanymi metkami i innymi oznaczeniami. " jeżeli nie przyjmą zwrotu zareklamuje produkt. Dzięki za info.

no jesli towar jest w pelni sprawny to zgadza sie, sprzedajacy nie ma obowiazku przyjecia towaru z powrotem, ale Ty cos pisales ze zabawka nie dziala prawidlowo...

Opublikowano

Podobno z Huty jesteś, piszę do Ciebie tutejszym językiem co byś zrozumieć mógł :)

Przy okazji wie ktoś może ile musi odpoczywać nokia po kąpieli w wannie? :)

Wyjmij baterie z telefonu jak jest taka możliwość i włóż telefon i baterie do słoika gdzie uprzednio wsyp dużą ilość białego niegotowanego :) ryżu. Pozostaw na 2 dni telefon i wilgoć powinna zniknąć.

Opublikowano

zwrot towaru za okazaniem legitymacji słuzbowej - działa :decayed:

Opublikowano

Podobno z Huty jesteś, piszę do Ciebie tutejszym językiem co byś zrozumieć mógł :)

Przy okazji wie ktoś może ile musi odpoczywać nokia po kąpieli w wannie? :)

Wyjmij baterie z telefonu jak jest taka możliwość i włóż telefon i baterie do słoika gdzie uprzednio wsyp dużą ilość białego niegotowanego :) ryżu. Pozostaw na 2 dni telefon i wilgoć powinna zniknąć.
Dzięki, tak też zrobiłem :)
Opublikowano

Dobre rano :hi:

Nie ma to jak praca w niedziele :facepalm:

ABG

Opublikowano

Gruszka, pisz na priv co tam chciałeś ze zlotem bo telefon utopiłem i nie mam od Ciebie sms'ów...

Zamawiałem apartament królewski i 100 dziewic, plus miejsce przed wejsciem dla mojej czarnej Bmw
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.