Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

niezły szaleniec polecam oglądnąć całość => http://www.mototube.pl/film/1314/bmw-330d---szaleniec-za-kierownica-czesc-1/

Gos mysli ze ma 3.0 192km i wszystko mu wolno :thumbdown:

a może żona mu rodzi w szpitalu, a ty tak odrazujedziesz po nim :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

niezły szaleniec polecam oglądnąć całość => http://www.mototube.pl/film/1314/bmw-330d---szaleniec-za-kierownica-czesc-1/

Warto było całe oglądnąć ale tekst "Audi is just behind..." mnie rozwaliło :nabijasie:

Jak by gość od A4 chciał z tym silnikiem się po ścigać to ten dureń tylko wąchał bym benzynkę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły szaleniec polecam oglądnąć całość => http://www.mototube.pl/film/1314/bmw-330d---szaleniec-za-kierownica-czesc-1/

Warto było całe oglądnąć ale tekst "Audi is just behind..." mnie rozwaliło :nabijasie:

Jak by gość od A4 chciał z tym silnikiem się po ścigać to ten dureń tylko wąchał bym benzynkę hehe

No nie wiem czy 3,0 Q Pb 220ps by tak łatwo pogonilo tego 3,0 ON :wink4:[br]Dopisany: Listopad 25, 2008, 08:13:06 _________________________________________________

niezły szaleniec polecam oglądnąć całość => http://www.mototube.pl/film/1314/bmw-330d---szaleniec-za-kierownica-czesc-1/

Gos mysli ze ma 3.0 192km i wszystko mu wolno :thumbdown:

a może żona mu rodzi w szpitalu, a ty tak odrazu jedziesz po nim :>

Rodzil to sie mu co chwile nowy pomysl jak wyprzedzic z prawej czy lewej :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie nie macie jakiegoś mechanika co by mi dobrze i niedrogo podłączył trzy wskaźniki w S3 ?? temperatury spalin, temperatury gazów wylotowych i wskaźnik doładowania ? Mechanik który miał mi to zrobić jest mało rozgarnięty i wymiękł, albo za trudne to dla niego było i nie podjął się zadania....potrzebuję więc jakiegoś sprawdzonego mechanika, który nie boi się wyzwań :wink4: bo ponoć trochę roboty przy tym jest :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Pablo, Ty o tym wiesz najlepiej :wink4:

Owszem po mieście inaczej by to wyglądało ale trasa i benzynka mówią swoje :wink4:

Zresztą nie ma co się kłócić ze zwolennikami ON :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan 3.0 220KM spokojnie na trasie pogoniło by 330 D :wink4:

Tak BMW które możesz kręcić tak że obrotomierz sie domyka, powodzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tu mówię cały czas o bejcy E46 3.0 D były 184KM i 204KM także dalej jestem tego zdania ze A4kę 3.0 220KM na trasie nie objechało by :)

Chyba że chłop jechał E90 to już nie ma o czym dyskutować :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie nie macie jakiegoś mechanika co by mi dobrze i niedrogo podłączył trzy wskaźniki w S3 ?? temperatury spalin, temperatury gazów wylotowych i wskaźnik doładowania ? Mechanik który miał mi to zrobić jest mało rozgarnięty i wymiękł, albo za trudne to dla niego było i nie podjął się zadania....potrzebuję więc jakiegoś sprawdzonego mechanika, który nie boi się wyzwań :wink4: bo ponoć trochę roboty przy tym jest :mysli:

KERCZI był ostatnio u jakiegoś dobrego magika - pytaj go o namiary :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły szaleniec polecam oglądnąć całość => http://www.mototube.pl/film/1314/bmw-330d---szaleniec-za-kierownica-czesc-1/

Cuber tak jak Ty :)[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 22:46_________________________________________________I tak ja :gwizdanie: i Ogr , Kepasa :)[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 22:46_________________________________________________zaraz ktoś powie że jestem pi...... ale co w tym złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mną se "gęby" nie wycieraj :decayed:

jak tam po gokartach? kto dzisiaj rządził? :naughty:

sorry już kasuję [br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 22:50_________________________________________________kapeluszu na lodzie [br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 22:51_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 22:53_________________________________________________zdrówko :tongue4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 22:53_________________________________________________Pozdrawiam nowego kolegę który nie wierzy że można wymontować reflektor w B6 w ciągu 2 min :) a nie demontować przód samochodu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odpiszesz mi kto dziś rządził? :gwizdanie:

a kto mógł :gwizdanie: stały bywalec :polew: ale Jarko robi postępy ,Cuber :gwizdanie: Kerczi :gwizdanie:

a ja :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...