Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko Czujnik halla ale on znika

PW.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto wybiera się dzisiaj na spota?;)

Opublikowano

Panowie posiadam obecnie moduł kierownicy B7 Q (8E0 953 549 Q), pod tempomat, multi kierownice i zakupiłem sobie kierownicę multi z b6 i mi to nie działa, wywala błąd:

8ba524ebd663d6f49eb3e7e55b68aee4.jpg

Czy ten moduł nie będzie działał z tą kierownicą? Jeśli tak to chętnie bym się zamienił z kimś kto chce sobie założyć do b6 kierownicę z b7 na taki moduł z b6 ( końcówką L lub N)

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

skotyman załadowały Ci się te kontakty z telefonu do rnse'a??

Opublikowano

do domu miałem parę minut, w tym czasie nic nowego sie nie załadowalo;) ale i tak wielkie dzięki dla Was za czas, kabel i chęci! :)

Opublikowano

jeśli chodzi o kabel to nie masz za co dziękować, lepiej podziękuj galerii kazimierz za prąd do laptopa, z tego co jeszcze czytam to wszyscy piszą, że kontakty mogą się ładować ładne kilkanaście minut, więc może jest szansa, że się uda

Opublikowano

Od razu po podlaczeniu nie widac nic, po 1-2 minutach pojawia sie historia.. Zobaczymy wlasnie czy po dluzszym czasie pojawi sie ksiazka, ale mysle, ze wszystko jest na dobrej drodze.

Edytowane przez skotyman

Opublikowano

dzieki za spota dziewczyny :)

Opublikowano

Chłopaki da się coś wykiełznać więcej mocy z mojej 1,6 ?

Opublikowano

dzieki za spota dziewczyny :)

rowniez dziekuje za spota :)

Chłopaki da się coś wykiełznać więcej mocy z mojej 1,6 ?

only swap

Opublikowano

Panowie, smutna sprawa. :(

Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego!

Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Może jakimś cudem sie znajdzie.

Opublikowano

serio??!!
link nie dziala

Opublikowano

Panowie, smutna sprawa. :(

Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego!

Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Może jakimś cudem sie znajdzie.

Gdzie masz ten garaż podziemny?? Może będziesz miał szczęście jak Piotrek, któremu też ukradli A3 z garażu podziemnego na ul. Obozowej i nasza wspaniała policja go znalazła.Trzymam za tym.

Opublikowano

Panowie, smutna sprawa. :(

Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego!

Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Może jakimś cudem sie znajdzie.

Przykra sprawa :/ Oby się znalazła.

Opublikowano

k**wy za***ane! Pojeździj po okolicznych parkingach. Często parkują gdzieś do 2-3 km od miejsca kradzieży. Musi się znaleźć.
Napraw link i udostępniamy.

Edytowane przez lennox

Opublikowano

Hej Panowie, dzięki za spota :hi:

Panowie, smutna sprawa. :(

Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego!

Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Może jakimś cudem sie znajdzie.

Jaka masakra..!! :facepalm::facepalm:

Oby się znalazło..

Post jest niedostępny, możliwe, że masz dla niego bardziej restrykcyjne praca np dla samych znajomych ?

Opublikowano

Dział już?

Parking był na ul. Meiera (wylot na Warszawe)

Opublikowano

popraw link i trzeba dzialac! musi sie znalezc! po 15tej bede wolny, mozemy pojezdzic po okolicy ;)

Edytowane przez skotyman

Opublikowano

Dział już?

Parking był na ul. Meiera (wylot na Warszawe)

"Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna"
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.