Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez sie dzisiaj pokrece po okolicy, ale obawiam sie, ze auta juz nie ma w krakowie..

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, na kradzieże audi tylko montowac obejście OBD. Facet włazi do auta, montuje w OBD dekoder, spreparowany kluczyk wsadza, i po 20 sekundach ma rozjebane auto na wszystkie strony. Odpala i jedzie jak swoim. Tylko odcięcie OBD daje szanse bo odcinasz ich od CANów .


Na GPS mają zagłuszacze i dlatego po 20sek urywa sie sygnał, inna sprawa że w garazu podziemnym GPS nie będzie działał.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Ja pierdziele, ale to skladanie zeznań trwa...

Ale przynajmniej są dokladni.

Ja tez sie dzisiaj pokrece po okolicy, ale obawiam sie, ze auta juz nie ma w krakowie..

Etam, boseron z kolegami na pewno znajdą ;)
Opublikowano

Panowie, na kradzieże audi tylko montowac obejście OBD. Facet włazi do auta, montuje w OBD dekoder, spreparowany kluczyk wsadza, i po 20 sekundach ma rozjebane auto na wszystkie strony. Odpala i jedzie jak swoim. Tylko odcięcie OBD daje szanse bo odcinasz ich od CANów .

Na GPS mają zagłuszacze i dlatego po 20sek urywa sie sygnał, inna sprawa że w garazu podziemnym GPS nie będzie działał.

:thumbup1:

Opublikowano

Jak ktos zainteresowany to montuje takie zabezpieczenia, każde jest inne od poprzedniego. ;)

Opublikowano

Jak ktos zainteresowany to montuje takie zabezpieczenia, każde jest inne od poprzedniego. ;)

ja to się z Tobą i tak musze umówić na diagnostykę. moze uda mi sie podjechać na spota we wtorek :wink:

Opublikowano

Chłopaki, mam na sprzedaż swój poprzedni telefon - LG G2 w idealnym stanie, na gwarancji producenta, jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na pw lub tel.

Opublikowano

Wiec tak

Edraven dobrze prawi wpinają sie w złącze OBD kodowanie kluczyka zajmuje kilkanaście sekund , wiec dobre rozwiazanie z obejściem .

Faktycznie zagłuszacze gps stosowane przez profi złodziei . Dzis wiele firm oferuje montaż gps i np stały monitoring , mój Tato ma taki system w Q5 i nawet jak zapomni według procedury odpalić auto odrazu dzwonią lub jak po godz 23 odpala tez dzwonią z pytaniem czy to On. Abonament miesięczny 100 zł a śpi spokojniej

Oczywiste ze nie ma samochodu którego nie można ukraść , tylko czas przygotowania sie wydłuża i modyfikacja sprzętu . Widziałem na filmikach demo jak kradną nowe x6 i x5 bajecznie proste , potrzebne 15 sekund.

Opublikowano

Panowie, smutna sprawa. :(

Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego!

Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Może jakimś cudem sie znajdzie.

To kutafony. Udostępnione.

Opublikowano

Wiec tak

Edraven dobrze prawi wpinają sie w złącze OBD kodowanie kluczyka zajmuje kilkanaście sekund , wiec dobre rozwiazanie z obejściem .

Faktycznie zagłuszacze gps stosowane przez profi złodziei . Dzis wiele firm oferuje montaż gps i np stały monitoring , mój Tato ma taki system w Q5 i nawet jak zapomni według procedury odpalić auto odrazu dzwonią lub jak po godz 23 odpala tez dzwonią z pytaniem czy to On. Abonament miesięczny 100 zł a śpi spokojniej

Oczywiste ze nie ma samochodu którego nie można ukraść , tylko czas przygotowania sie wydłuża i modyfikacja sprzętu . Widziałem na filmikach demo jak kradną nowe x6 i x5 bajecznie proste , potrzebne 15 sekund.

Boseron... :facepalm:

Jeszcze napisz od razu adres gdzie parkujecie Q5

Opublikowano

Z GPSem sie zgodzę to fakt.Zagłuszacz i po sprawie. Ale radiowemu namierzeniu ponoć jeszcze nie są w stanie dać rady. Sam się nad nim zastanawiam.

Chodzi mi o tą firmę :

http://www.gannet.pl

Opublikowano

Z GPSem sie zgodzę to fakt.Zagłuszacz i po sprawie. Ale radiowemu namierzeniu ponoć jeszcze nie są w stanie dać rady. Sam się nad nim zastanawiam.

Chodzi mi o tą firmę :

http://www.gannet.pl

A kosztuje to ile ?

Od dawien dawna mnie to wkurzało że jak ktoś ma coś cennego to od razu musi stosować milion zabezpieczeń aby drugi mu nie za***rdolił. Zaczęliby obcinać ręce to może chociaż część by zrezygnowała.

Opublikowano

jasne ze zagluszaja gps'a (sam o tym napisalem) ale mnie interesuje jak bardzo to jest powszechne? zagluszaja goscie ktorzy zawijaja grube fury czy juz tacy co sie lakomia na paski, A4 itd?

Opublikowano

zagłuszacze to grosze dostepne nawet na allegro.

OGr zalezy jaki poziom i ile opcji. Napisz dostaniesz pelny cennik (dosc duzo tego).

Przy radiowym jest to wydatek około 2 tys w zwyz.

Tylko jak masz zamontowane urzadzenie to sam abonament potem juz tak nie boli.

Opublikowano

Dzięki wszystkim za udostępnienie posta.

Gabriel, Dawid, i ten trzeci (sorry zapomiełem imienia :)) wielkie dzięki, że wpadliście, zawsze to raźniej w grupie.

Opublikowano

.

Boseron... :facepalm:

Jeszcze napisz od razu adres gdzie parkujecie Q5

A co Ty myślisz ze złodzieje tego nie wiedza jak działają systemy antykradzieżowe ??? Żadnych poufnych info nie sprzedaje . Jeszcze pasuje wiedzieć jak wyglada procedura startowa a to indywidualna sprawa klienta wiec wyprostuj twarzyczkę chłopcze !

Jakbyś miał autocasco to byś nie robił w pory

Opublikowano

Siema :hi:

Dzięki wszystkim za udostępnienie posta.

Gabriel, Dawid, i ten trzeci (sorry zapomiełem imienia :)) wielkie dzięki, że wpadliście, zawsze to raźniej w grupie.

- Konrad. :P

Teraz wszyscy będziemy płacić alimenty...

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/937886,500-zlotych-na-dziecko-program-500-plus-alimenty.html

Opublikowano

- Konrad. [emoji14]

Teraz juz zapamietam :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Gabriel czytałem na forum piątki że przymierzałeś się na tył do 330. Coś koajrzę że chyba masz je na tyle ? Nie będziesz wsadzał czegoś większego ;-) ? Przydałyby mi się same jarzma :D i ewentualnie jedna tarcza do przymiarki :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.