Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jeśli dla Ciebie sprzątanie wymiocin albo wycieranie duupy jest pracą bardziej przerąbaną od takiej, w której można stracić zdrowie lub życie - to nie ma sensu prowadzić z Tobą dyskusji. Z resztą nie rozróżniasz nawet kierowcy prowadzącego swój pojazd od kierowcy zawodowego i strzelasz jakimiś bezsensownymi stwierdzeniami... Otóż zawodowi kierowcy powodują dużo mniej wypadków niż kierowcy amatorzy. Owszem, powinni też dużo więcej zarabiać. Ale czy to jest powód, żeby odbierać coś komuś innemu?? Poza tym zdajesz sobie sprawe, że po 15 latach służby mundurowy dostanie tylko 40% wypłaty? Myślisz że za tą emeryture będzie leżał do góry jajami? Dlaczego nie walczysz o to, żeby samemu dostać podwyżke, tylko o to, żeby m.in. mnie coś odebrać??

Miałem na myśl kierowców zawodowych chyba to jest zrozumiałe ,ale widocznie nie dla wszystkich

Więc to jest ok że normalny pracujący po 15 latach pracy nie ma mieć NIC to dla Ciebie jest OK bo dal mnie NIE

Mówisz że ryzujesz życie i zdrowie w pracy a inni to co ! Tak jak pisałem wyżej kierowca zawodowy ponosi większe ryzyko niż np.policjant

Ale tak pomyśl czy to jest OK bo ja jestem tego zdania że powinno się traktować RÓWNO a nie jeden lepszy drugi gorszy wiadomo masz więcej obowiązków powinieneś więcej zarabiać proste ale takie przywileje to przegięcie pały

Jeszcze tak może prościej

Pracujesz masz kolegę na ty samym stanowisku to samo robicie no dosłownie to samo

I kolega bierze 2x -3x więcej niż Ty a to samo robicie

To powiedz mi Czy tu jest wszystko Dobrze ?

Edytowane przez skotmen

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moim jedynym komentarzem może być tylko brak komentarza :facepalm:

Opublikowano

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif


aaa BTW :hi: dzień dobry

Opublikowano
  • Autor

Siemka,

Panowie ktoś dziś nie jest przypadkiem w Warszawie ? Albo kogoś znajomy co by mi coś przywiózł do Krakowa ? usługa odpłatna oczywiscie :)

Opublikowano

:hi:

Ruks wszystkiego najlepszego

Dziękuję :-)

Witam Panowie:)

Ja tam zupełnie z innej beczki;) zna ktoś albo ma zaprzyjaźniony sklep z gadżetami dla niemowlaków? Chodzi mi o wózek, wyprawka i te sprawy. A przy okazji

Ogr gratulacje:)

Znam na Śląsku: Dziecięce marzenia w Będzinie i Centrum Art Dziecięcych Małe ABC w Dąbrowie górniczej. W obu przypadkach dobra fachowa obsługa. Kupowałem fotelik i wózek i jestem bardzo zadowolony z doradztwa.
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

witam :hi:

Panowie czy polecicie kogos w krk (moze ktos z klubowiczow by pomógł-usługa płatna normalnie) kto jest w stanie ogarnąć hamulce przód?

pacjent: B5 avant 1996, AFN

problem: lewy zacisk bierze duzo gorzej niz prawy (przod), sprawdzilem na diagnostyce, prawy bierze prawie 2 razy mocniej,
co zrobić ??: obstawiam ze trzeba rozruszac, najlepiej obie strony, moze jakis zestaw naprawczy + wymiana przewodow elastycznych + poprawienie fuszerki poprzedniego wlasciciela (w lewym zacisku wspornik do przewodow nie jest przykrecony do zacisku tylko zlapanym zipem do przewodu i tak sobie obciera) + wymiana plynu ham

Sam nie mam czym ani gdzie grzebnąć :kwasny:

Edytowane przez pdk

Opublikowano

Bry.Jest dzisiaj spot?? Galeria otwarta jest do 21.

Opublikowano

Bry.Jest dzisiaj spot?? Galeria otwarta jest do 21.

No właśnie. Jest?

Opublikowano

Na cmentarze a nie po galeriach sie uganiać...

Opublikowano

Ile można się po cmentarzach włóczyć?

Opublikowano

Mało cmentarzy? Wszystkie już obleciałeś?

Opublikowano

witam :hi:

Panowie czy polecicie kogos w krk (moze ktos z klubowiczow by pomógł-usługa płatna normalnie) kto jest w stanie ogarnąć hamulce przód?

pacjent: B5 avant 1996, AFN

problem: lewy zacisk bierze duzo gorzej niz prawy (przod), sprawdzilem na diagnostyce, prawy bierze prawie 2 razy mocniej,

co zrobić ??: obstawiam ze trzeba rozruszac, najlepiej obie strony, moze jakis zestaw naprawczy + wymiana przewodow elastycznych + poprawienie fuszerki poprzedniego wlasciciela (w lewym zacisku wspornik do przewodow nie jest przykrecony do zacisku tylko zlapanym zipem do przewodu i tak sobie obciera) + wymiana plynu ham

Sam nie mam czym ani gdzie grzebnąć :kwasny:

Polecam ten warsztat : http://slineserwis.pl/

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Znam ! Wylaszczony :grin:

14856178_1095472497203302_80497837619308

Opublikowano

Lennox ale że u fryzjera zmieniają też ciuchy?!? :)

rośnie nam model :)) tap madl :)

Opublikowano

Znam ! Wylaszczony :grin:

rośnie nam model :)) tap madl :)

No co zrobisz jak nic nie zrobisz? :guma:

Opublikowano

o zesz.. :grin::polew:

Opublikowano

o zesz.. :grin::polew:

Z czego się małolat śmiejesz? Myślisz że na co dzień lepiej wyglądasz niż ja na lewym? Mylisz się... :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.