Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, edraven napisał:

Siema

 

Ktoś ma jakiegoś sprawdzonego serwisanta AGD, konkretnie od zmywarek. Zmywarka poł roku po gwarancji i ..uj ją strzelił.

podepnij VAG-a i zrób logi bo bez tego nikt ci tutaj nic nie zdjagnozuje

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poza tym EDRAVEN jak już robisz filtry i pompę to zrób jeszcze rozrząd...

Opublikowano
Godzinę temu, Cuber napisał:

Nie no widzę ze trzeba załozyc temat odnosnei zagadnienia AGD 

co tam u Pałki dogodził twojej skrzyneczce

Opublikowano
  • Autor

Nie byłem bo nie ma błędu wiec po co jechać :D   

Opublikowano
1 minutę temu, Cuber napisał:

Nie byłem bo nie ma błędu wiec po co jechać :D   

wiesz ja bym jechał z błędem to nigdy nie wiadomo kiedy wyskoczy a tak 3,3k i masz spokój 

Opublikowano

 

 

Za 500zl BOSERON to możesz sobie conajwyzej kupić ekspres przelewowy i to niekoniecznie...chyba ze masz na mysli garnek utrzymujący ciepła wodę i zalewający kubek wrzątkiem...:-)

 

Ja ostatnio dałem właśnie 620zl za serwis ekspresu

Mam taki garnek w domu i nie narzekam na kapsułki ,wiadomo koło ekspresu to nie stało b506dad9facd29391df18c26cc2681d2.jpg

 

Ale ten w pracy normalnie miał podajnik na mielona kawę i robił cisnieniowo i to on sie zepsuł a mój garnek domowy działa . Zawartość dodana 3 minutes

 

Kerczi ..... czy Ty myślisz ze ja potrzebuje polisę na życie ze podajesz mój numer domokrążcy ??? [emoji4]

 

Zawartość dodana 6 minutes later





Gadamy o ekspresach i odrazu na dole forum cos takiego :)))
2f227e085bf73d4b63cf2f36b5e84ddd.jpg

Inwigilują Nas wszędzie :/

Opublikowano

Edvagen, weź to rozkręcić i sam sobie wymień. To naprawdę żadna filozofia.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, arek_cccp napisał:

Poleci ktoś kogoś bardzo dobrego do pomalowania zacisków oraz ewentualnej regeneracji  ? 

ja szukam kogoś tylko do pomalowania

nie mam jak rozebrać i wysłać do dev-a a i nie mam gdzie auta podnieść by kolo zdjąć...

daj znac kto z Krakowa ci to ogarnie tez podjadę i zostawię auto farbę juz kupiłem:)

Opublikowano
Godzinę temu, OGr napisał:

Edvagen, 
 

O ku&$+a :D jeszcze tak mnie nie nazywali ;)

 

Masz u mnie flache za dobrą radę ;) sitko na wlocie prawie nie dało się przedmuchac, tyle kamienia . 

 

Logi robić... Już nikt pod maskę nie zagląda tylko od razu logi i logi. 

 

 

Opublikowano
1 minutę temu, edraven napisał:

O ku&$+a :D jeszcze tak mnie nie nazywali ;)

 

Masz u mnie flache za dobrą radę ;) sitko na wlocie prawie nie dało się przedmuchac, tyle kamienia . 

 

Logi robić... Już nikt pod maskę nie zagląda tylko od razu logi i logi. 

 

 

sorry nieumyślnie, myślałem o projekcie, klikałem na forum i namerdałem ;-)

dobrze że się udało naprawić.  Wypij za mnie dobrego drinka, jutro mam wazną rozmowę :D

 

Opublikowano

To powodzenia !! 

Opublikowano
1 godzinę temu, edraven napisał:

 

Logi robić... Już nikt pod maskę nie zagląda tylko od razu logi i logi. 

 

 

no jak byś od razu logi zrobił to byś od razu wiedziała , że  to kamień

a tak przede wszystkim podepnij vaga pod kran i zrób logi wodzie bo mówiłeś , że masz mientką a tu jednak kamień

Opublikowano

To pisał Tomek.... Nasz mistrz ciętej riposty :-D Padłem :-D

Opublikowano

Nawet w mientkiej wodzie jest kamień, a to nawet bardziej była rdzawy nalot niż kamień. 

 

Co się dzisiaj odpierd%^a od rana na autostradzie to szok!

Opublikowano

:hi: Całe miasto dziś zakorkowane

Opublikowano
:hi: Całe miasto dziś zakorkowane


E gdzie tam. Złymi ulicami jeździsz [emoji14]

Tapniete z SGS7

Opublikowano
2 godziny temu, edraven napisał:

Co się dzisiaj odpierd%^a od rana na autostradzie to szok!

Miałem jechać rano ale zaryzykowałem przez centrum i dojechałem z północy na południe w 14 minut ;-)

Opublikowano

Patrzcie jaki wandalizm na Nadwislanskiej ;( Aż się serce kroi...

88ebe4705d48e26d22d0df345d406216.jpg

Tapniete z SGS7

Opublikowano
17 minut temu, LukiKRK napisał:

Patrzcie jaki wandalizm na Nadwislanskiej ;( Aż się serce kroi...

88ebe4705d48e26d22d0df345d406216.jpg

Tapniete z SGS7
 

Twój wóz ?

Opublikowano

Nie no nie mój ale szkoda Audi...

Tapniete z SGS7

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.