Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
52 minuty temu, -RamzeS- napisał:

Siema landrynki, jest tu ktoś kto może mi sprawdzić Seata po vine ?

Pisz do Stanley 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema landrynki, jest tu ktoś kto może mi sprawdzić Seata po vine ?


Pisz do Gruszki :wink:
Opublikowano

ewentualnie do Ramzesa

Opublikowano
Siema landrynki, jest tu ktoś kto może mi sprawdzić Seata po vine ?

tu ludzie sprawdzają tylko po wódce
Opublikowano

Powitać :hi:

db7801b2e1fb343453a6e3aea8df335d.jpg

:decayed:

 

 

 

 

 

Opublikowano


Hi :hi:

Powitać :hi:
db7801b2e1fb343453a6e3aea8df335d.jpg
:decayed:
 
 
 
 
 


Pogląd na pewne zainteresowania Ci się trochę zmienił od czasu jak się widzieliśmy ostatnim razem [emoji3]
Opublikowano

Eeeee nie [emoji16]rozbawiło mnie to zdjęcie i przy piątku postanowiłem wrzucić coś dla beki :wink:

To jeszcze niezłe z okazji dnia ojca [emoji23] 14d1028a483b7b8d1cd97161e4a77609.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kamil dzięki :wink: Pozostali :eusathink: no w sumie takich odpowiedzi się spodziewałem :decayed:

Opublikowano

armagedon miałem nie dużo brakowało a bym jeździł z drzewem na dachu

było grubo

szczerze to takiej burzy jeszcze nie widziałem

Opublikowano
6 minut temu, -RamzeS- napisał:

Kamil dzięki :wink: Pozostali :eusathink: no w sumie takich odpowiedzi się spodziewałem :decayed:

nie za ma co

Opublikowano
16 minut temu, -RamzeS- napisał:

Kamil dzięki :wink: Pozostali :eusathink: no w sumie takich odpowiedzi się spodziewałem :decayed:

Spoko :wink: 

Opublikowano

 

51 minut temu, FANTOMAS napisał:

armagedon miałem nie dużo brakowało a bym jeździł z drzewem na dachu

było grubo

szczerze to takiej burzy jeszcze nie widziałem

nagrałeś to na nową kamerkę?

 

P. S. Tylko, gdy cytujemy kogoś po wpisaniu "ą" wszystko się zaznacza.  Przetestowałem i po pisaniu bez cytowania tego problemu nie ma. 

 

Edytowane przez Redjasper

Opublikowano
12 minut temu, Redjasper napisał:

 

nagrałeś to na nową kamerkę?

 

P. S. Tylko, gdy cytujemy kogoś po wpisaniu "ą" wszystko się zaznacza.  Przetestowałem i po pisaniu bez cytowania tego problemu nie ma. 

 

Masz, zasłużyłeś:

 

badgeTesterOfQuarter.png

Opublikowano

Graty Boski kolejnej furki, oby sluzyla dluzej niz pol roku.. :decayed:

Opublikowano

Panowie, dużo was jeździ na zloty ? Kurde kiedyś muszę się wybrać...Już tyle na forum jestem, już drugie audi ale nie zawsze praca pozwala :/

Opublikowano

No wiec dziękuje za szczere życzenia posiadania furmanki dluzej niż pol roku :) kilka tygodni szukania bawarki i jest.... miała byc czarna w sedanie miała byc srebrna w combiaku ze szklanym dachem ale obie to przed lifty , w rezultacie wpadła poliftowa na joysticku silnik 3.0 d . Radek widział pierwszy :)
7f25b820d395b447751085f9c2aa4b23.jpgec3b720759feea7f0483851f0ff2d67e.jpg

Opublikowano
No wiec dziękuje za szczere życzenia posiadania furmanki dluzej niż pol roku [emoji4] kilka tygodni szukania bawarki i jest.... miała byc czarna w sedanie miała byc srebrna w combiaku ze szklanym dachem ale obie to przed lifty , w rezultacie wpadła poliftowa na joysticku silnik 3.0 d . Radek widział pierwszy [emoji4]
7f25b820d395b447751085f9c2aa4b23.jpgec3b720759feea7f0483851f0ff2d67e.jpg

Gratulacje :wink: podjedz na oględziny

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Po kierownicy to ma z pół miliona...;-)

Opublikowano
Po kierownicy to ma z pół miliona...;-)


Co ty gadasz ? Po 10 tys już się tak wycierają !
Opublikowano
Po kierownicy to ma z pół miliona...;-)

Akurat jestes w błędzie książka prowadzona do samego końca ! Kierownica w bardzo dobrym stanie jak nowa , chyba czas iść do okulisty ! Zanim skrytykujesz zobacz na żywo ! Wiem ze pasek to nie bmw ale postaraj sie zachować powściągliwość :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.