Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 godzin temu, FANTOMAS napisał:

Nie pamiętam nicka ale liczę na pamięć w sprawie instalki ETKI jak dasz radę to przywieź ją na jutro ;)

to chodzi o mnie??? ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

to chodzi o mnie??? ;)

NO ;)

Będziesz ?

ile to zajmuje?

dasz radę to zgrać na moją SD czy mam zabrać coś na usb ?

Opublikowano
1 godzinę temu, FANTOMAS napisał:

NO ;)

Będziesz ?

ile to zajmuje?

dasz radę to zgrać na moją SD czy mam zabrać coś na usb ?

Być będę, ale przyjadę prosto z pracy, a nie mam że sobą komputera, więc dziś nic nie zgramy. Możesz ewentualnie przynieść jakiś dysk to zagram Ci na następnego spota wszystko zajmuje gdzieś koło 60gb

Opublikowano
27 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

Być będę, ale przyjadę prosto z pracy, a nie mam że sobą komputera, więc dziś nic nie zgramy. Możesz ewentualnie przynieść jakiś dysk to zagram Ci na następnego spota wszystko zajmuje gdzieś koło 60gb

:(

a nie pomyliła ci się ETKA z ELSĄ bo raczej nie wydaje mi się żeby ETKA zajmował aż 60GB tyle to zajmuje ELSA

Opublikowano
Teraz, FANTOMAS napisał:

:(

a nie pomyliła ci się ETKA z ELSĄ bo raczej nie wydaje mi się żeby ETKA zajmował aż 60GB tyle to zajmuje ELSA

 

Opublikowano
13 minut temu, FANTOMAS napisał:

 

Ja mam to wszystko razem na wirtualnej maszynie i ją bym Ci całą zagrał. Jeśli chodzi o samą etykę to muszę poszukać instalki, ale tego i tak dziś przed spotem nie ogarne

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś raczej nie zdążę na spota niestety....

Opublikowano

Dzięki Panowie za spot. 

Wracajac do domu zobaczyłem jak tramwaj na ul. Centralnej chciał wyjechać na asfalt. 

IMG_20180703_221447.jpg Screenshot_20180703_222533.png

Jakość straszna...

Opublikowano

siemanko :wink:

 

Opublikowano

Dzięki za spota wczoraj i za ustawienie radia ;)

Opublikowano
12 godzin temu, Krzysztof.95 napisał:

Dzięki Panowie za spot. 

Wracajac do domu zobaczyłem jak tramwaj na ul. Centralnej chciał wyjechać na asfalt. 

IMG_20180703_221447.jpg Screenshot_20180703_222533.png

Jakość straszna...

Chciał podriftować tylko zapomniał że jedzie tramwajem ? :nabijasie:

Opublikowano
12 godzin temu, Krzysztof.95 napisał:

Dzięki Panowie za spot. 

Wracajac do domu zobaczyłem jak tramwaj na ul. Centralnej chciał wyjechać na asfalt. 

IMG_20180703_221447.jpg Screenshot_20180703_222533.png

Jakość straszna...

pewnie nie miał quattro 

Opublikowano
22 minuty temu, countryFan napisał:

Dzięki za spota wczoraj i za ustawienie radia ;)

niezamaco ;)

Opublikowano
36 minut temu, FANTOMAS napisał:

niezamaco ;)

:thumbup1:

Opublikowano

nie zalega komus jedna czarna ramka klubowa?

bo niestety czas oczekwiania u Jarko na paczke to jak robic zamowienie z aliexpress

Opublikowano
6 minut temu, Radekst napisał:

nie zalega komus jedna czarna ramka klubowa?

bo niestety czas oczekwiania u Jarko na paczke to jak robic zamowienie z aliexpress

Ja mam komplet jak chcesz. 

Opublikowano

Biore, jutro do Ciebie przedzwonie i sie zgadamy ;)

Opublikowano

:hi:

Pany poproszę o głos jeśli fota się podoba ✌️

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
Opublikowano

Może mi się uda wpaść na spota, pytanie czy miałby ktoś VCDS'a mam problem z jednym kodowaniem po wyłączeniu auto-stop.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.