Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sezon tuż tuż więc pewnie pracy mają sporo 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Panowie co polecacie sprawdzonego do czyszczenia plastików kokpitu wnętrza? Czyszczenie i później jakaś konserwacja. Dzięki 

Opublikowano

Ja używam poorboys natural world look - chyba się to tak zwie. Niebieskie mleczko mega wydajne. Takie do lekkiego czyszczenia i konserwacji odrazu

Opublikowano
32 minuty temu, Marcin_K napisał:

Witam,

Panowie co polecacie sprawdzonego do czyszczenia plastików kokpitu wnętrza? Czyszczenie i później jakaś konserwacja. Dzięki 

https://allegro.pl/oferta/soft99-wash-mist-300ml-czyszczenie-wnetrza-gratis-7502464611?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Opublikowano
11 godzin temu, xifedi napisał:

Ja używam poorboys natural world look - chyba się to tak zwie. Niebieskie mleczko mega wydajne. Takie do lekkiego czyszczenia i konserwacji odrazu

mam to samo mogę polecić ... i bardzo przyjemnie pachnie 

Opublikowano

Siema, znajdzie się jakaś dobra dusza z kompem co mi odczyta błędy w b8, święci się elektryczny ręczny abs esp a wszystko działa, ręczny, tempomat. Krakow, skawina? Ewentualnie gdzie podjechac? 

Pilna sprawa na juz bo jutro w poludnie wracam do niemiec

Oczywiscie nie chodzi mi o pomoc za darmo 

Opublikowano
1 godzinę temu, michu93 napisał:

Siema, znajdzie się jakaś dobra dusza z kompem co mi odczyta błędy w b8, święci się elektryczny ręczny abs esp a wszystko działa, ręczny, tempomat. Krakow, skawina? Ewentualnie gdzie podjechac? 

Pilna sprawa na juz bo jutro w poludnie wracam do niemiec

Oczywiscie nie chodzi mi o pomoc za darmo 

Jak wytrzymasz do wieczora to wpadnij do mnie ale po 18.00.

793 642 574

Opublikowano
Godzinę temu, edraven napisał:

Jak wytrzymasz do wieczora to wpadnij do mnie ale po 18.00.

793 642 574

Dzięki, już byłem w Mogilanach u Pana Michała, wychodzi na to że uszkodzona jest koronka abs w przednim kole. 

Dzięki za odwet 

Opublikowano

siemanko :wink:

moja superbaba 2.0 CFGB DSG ma trochę więcej kuniów ?

wykres.jpg

Opublikowano
5 godzin temu, fantowski napisał:

siemanko :wink:

moja superbaba 2.0 CFGB DSG ma trochę więcej kuniów ?

wykres.jpg

Kreski jak od linijki ....dobra robota

Opublikowano
35 minut temu, FANTOMAS napisał:

Kreski jak od linijki ....dobra robota

Od drewnianej krzywki po dziadku ;) superbaba uparta odrobine, ale poddała sie :D

Opublikowano

@FANTOMAS pamiętasz jak rozmawialiśmy kiedyś o powłoce na felgi? W weekend pobawiłem się "trochę" ze swoimi i na koniec nałożyłem powłokę CARPRO CQUARTZ DLUX. Jeśli chodzi o pierwsze wrażenia to bardzo fajnie odpycha wodę i felgi nabrały delikatnego połysku. Zobaczymy jak będzie to wyglądać po kilku tygodniach, ale jak na razie polecam :wink:

Edytowane przez skotyman

Opublikowano

Witam

Mozecie polecić kogoś ogarniętego z vcds z Krakowa lub okolic? Chciałbym aktywować w b8 kilka dodatkowych funkcji.

Pozdrawiam

 
  •  
Opublikowano

Panowie byłby Ktoś chętny żeby obejrzeć audi a4 b8 3.0 tdi 2013r. 

30 km od Krakowa w stronę Bochni. Miejscowość Dąbrowa.

Opublikowano
23 godziny temu, fantowski napisał:

siemanko :wink:

moja superbaba 2.0 CFGB DSG ma trochę więcej kuniów ?

wykres.jpg

Pięknie :ok2:

Powitać :hi:

Opublikowano

dzień dobry ?

Opublikowano

siemka :hi: jak tam panowie, lato juz wrzucone? 

Opublikowano
7 minut temu, skotyman napisał:

siemka :hi: jak tam panowie, lato juz wrzucone? 

właśnie jeszcze nie... ? próbuje póki co ożenić opony bo troche za wąskie rok temu założyłem ale póki co nikt nie chce 

Opublikowano
14 minut temu, skotyman napisał:

siemka :hi: jak tam panowie, lato juz wrzucone? 

Ja mam dylemat przed BT ponoć spadł śnieg w górach

Opublikowano

swoją drogą mam w fajnym stanie Uniroyale z 2018 roku, 225/35/19 ktoś coś??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.