Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jarko. Przemian i reszta dzieki :) Cuber :bicz: ale rozgrzeszony ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

WITAM :hi: MAM PYTANIE CZY KTOŚ Z KOLEGÓW ,,WŁADCY PIERŚCIENI,, MA LAPKA I ZŁĄCZE DIAGNOSTYCZNE NA SPOCIE ..???

CHCIAŁEM SIĘ PRZEDSTAWIĆ I ZAPREZENTOWAĆ MÓJ NOWY NABYTEK POJAWIĘ SIĘ NA PEWNO NA PARKINGU. POZDRO :naughty:

zapewne ktoś bedzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać żule. pytanie do chłopców z władzy; orientujących się jak działa forum. Jeśli miałem zapełnioną skrzynkę PW to ktoś chcąc mi wysłać PW dostawał jakiś komunikat?, czy podobnie jak ja ni chu...?

wyświetla się komunikat że odbiorca ma pełną skrzynkę i nie da się wysłać PW :)[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 13:06_________________________________________________

Jarko. Przemian i reszta dzieki :) Cuber :bicz: ale rozgrzeszony ;p

:hi: moja kuwa głowa :evil:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 13:08_________________________________________________

:hi::naughty:

czy ja Cie wczoraj widziałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko ee chyba nie.. :mysli: bo niby gdzie..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :mysli: musiało mi się coś przyśnić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :mysli: musiało mi się coś przyśnić :decayed:

A czy ja was widziałem bo cholera nie wiem czy mi się śniło czy nie :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM :hi: MAM PYTANIE CZY KTOŚ Z KOLEGÓW ,,WŁADCY PIERŚCIENI,, MA LAPKA I ZŁĄCZE DIAGNOSTYCZNE NA SPOCIE ..???

CHCIAŁEM SIĘ PRZEDSTAWIĆ I ZAPREZENTOWAĆ MÓJ NOWY NABYTEK POJAWIĘ SIĘ NA PEWNO NA PARKINGU. POZDRO :naughty:

zapraszamy :good:

Panowie , sorry za nie obecnosc wczoraj ale podobno w pewnym wieku priorytety sie zmieniają :gwizdanie:

:siema: all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :mysli: musiało mi się coś przyśnić :decayed:

A czy ja was widziałem bo cholera nie wiem czy mi się śniło czy nie :mysli::decayed:

To Ty też byłeś wczoraj :blink:

Panowie , sorry za nie obecnosc wczoraj ale podobno w pewnym wieku priorytety sie zmieniają :gwizdanie:

jeszcze mi rok został :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=NpEmNbkDWKE[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 14:51_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=5MeiwLLZjDo[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 14:58_________________________________________________o ja pier....
obadajcie to sobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/galerie/imprezy/tuning-show-w-krakowie/zdjecie/duze,1033071[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 15:50_________________________________________________12 zdjecie wymiata.. :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuning_Show_Krakowie_3336502.jpg

widziałem wczoraj na alejach, nawet jakoś sie to prezentowało :gwizdanie:

BTW jedyne co mi sie podoba w tych autach to CA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie nie podoba nic z tych laminatów i pseudo szybkich i wściekłych. Ogólnie dramat, wieś tańczy i śpiewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie nie podoba nic z tych laminatów i pseudo szybkich i wściekłych. Ogólnie dramat, wieś tańczy i śpiewa.

Niektore paskudy wygladaja jak Star Trek - The Next Generation :polew:

Gdzie tu estetyka :wallbash::thumbdown:

Grille takie ze przechodzac po pasach na druga strone jezdni musisz sie obawiac czy cie nie wessaja :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

nie zamaco :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 22:14_________________________________________________siemian fajne linki :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 22:28_________________________________________________aa miło było poznać nowych, zapraszamy co niedzielę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TrueOgre tez milo bylo Cie poznac.. :cool1::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota, no jak się podku... po drodze. Od Tarnowa do RZ są prawie cały czas remonty i jest tylko kilka miejsc z dwoma pasami gdzie łatwo wyprzedzić i jakaś cholerna snuja niedorobioną alfą 156 2.0 na jednym z takich pyrkał 150 pod górkę lewym pasem mimo że cały czas mu migałem i trąbiłem. Rejstracja KPR - co to za miejscowość? w d*pę tam mieszkają jacyś niedorobieni typu sam nie mogę a innym nie dam?, wydymałem go w końcu prawym pasem bo te paździerze pod górkę to w ogóle nie jadą , ale to już nie pierwszy raz z tymi rejstracjami trafiam jakiegoś buraczka ćwikłowego. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...