Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: bry wszystkim
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiem Wam że autko po wymianie IC chodzi całkiem inaczej...

Szczególnie na trasie jest to odczuwalne.

Dużo równiej ciągnie i ogólnie wydaje mi się że jest mocniejsze.

Szczególnie na dwójce jest to odczuwalne.

Chłopaki z CompSportu chyba lekko poprawili soft i już nie ma takiego strzału przy 2200obr.

Tutaj filmik krecony na szybko dla porównania.

Wydaje mi się że jest niezle tym bardziej że start miałem taki średni...

Także jak ktoś się zastanawia czy montować FMIC lub drugi IC to niech to śmiało szybko robi.

zapomniałeś dodać że jechałeś z górki

po równiutkim jechałem :naughty:

Opublikowano

Siema,przyznawac sie kogo spotkalem na Borkowskiej dzis o 6.30 czarny sedan z podwujnym wydechem z ramkami klubowymi bo nie kojaze kierowcy :)

znowu czarny... :no:

mówiłem GRANATOWY :polew: :polew: i nawet niedawno myty :naughty:

Opublikowano

Tukan wyrwałeś już aparat od sołtysa??

Gdzie są jakieś fotki...??? Ja się pytam!!

:> :> :>

Opublikowano

Tukan wyrwałeś już aparat od sołtysa??

Gdzie są jakieś fotki...??? Ja się pytam!!

:> :> :>

Ja w poruwnaniu do ciebie wyrywam kobiety a nie aparaty :decayed::polew: Postaram sie dzis zrobic :good:[br]Dopisany: Lipiec 09, 2009, 03:40:36 _________________________________________________

Siema,przyznawac sie kogo spotkalem na Borkowskiej dzis o 6.30 czarny sedan z podwujnym wydechem z ramkami klubowymi bo nie kojaze kierowcy :)

znowu czarny... :no:

mówiłem GRANATOWY :polew: :polew: i nawet niedawno myty :naughty:

A to my sie jeszcze nie znamy,niech bedzie granatowy mialem otworzyc szybe i sie przywitac ale akurat nie patrzyles w bok :wink4:[br]Dopisany: Lipiec 09, 2009, 03:41:51 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_agb_audi_s4_b5_silver-t87154.0.html;new
Opublikowano

panowie dzisiaj BORA BORA o 22 pod MCD

Opublikowano

Witam Krakow!

Poszukuje dobrej myjni recznej w Krakowie... Chodzi mi o taka myjnie gdzie ktos umyje mi autko:) Najlepiej gdzies w centrum :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam Krakow!

Poszukuje dobrej myjni recznej w Krakowie... Chodzi mi o taka myjnie gdzie ktos umyje mi autko:) Najlepiej gdzies w centrum :)

Pozdrawiam

Siema Makki jeśli chodzi o myjkę w centrum to podjedz do Galerii Kazimierz na dole na parkingu jest ręczna myjka i nie słyszałem żeby ktoś na nich narzekał :)

A najlepiej w Niedziele to podjedziesz do góry na spota :tongue4:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2009, 03:03_________________________________________________Gasimy :hi:

Opublikowano

Siema,Sokół co z miomi dystansami :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Siema,Sokół co z miomi dystansami :gwizdanie: :gwizdanie:

abba fatima, znikło i nima :decayed:

Opublikowano

Witam Krakow!

Poszukuje dobrej myjni recznej w Krakowie... Chodzi mi o taka myjnie gdzie ktos umyje mi autko:) Najlepiej gdzies w centrum :)

Pozdrawiam

Myjnia sprawdzona na ul. Zabiniec 36, przy al. 29listopada, rabaty dla klubowiczow 20% no i super efekt - polecam powloke teflonowa u nich, potem na jakies pol roku masz z glowy mycie - podjezdzasz tylko na karchera na na biezaca wode, splukujesz i jedziesz dalej nawet bez wysuszania. Telefon do nich: 500 70 97 38 powiedz ze klub a4, a jak powiesz ze przejazem to i preferencyjny termin Ci wymysla.

Pozdro

Opublikowano

Też polecam, dobra myjka :good:

Opublikowano

:hi:

Został ktoś od Was w Kraku ? :mysli: Czy wszyscy wybyli na Zlot :confused4:

Opublikowano

SIEMA SIEMA

Opublikowano
  • Autor

Pozdrowionka z Piły Panowie :hi:

Opublikowano

:hi:

zdjecia niesamowite:)

Serdeczne pozdro dla ZLOTOWICZÓW :tongue4::good:

Opublikowano

TUKANNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie te zdjecia?? A jak dałes to czemu tu nie ma linka do nich?? Przy moim necie 56kbs nie mogę sobie pozwolić na przeglądanie innych działów :> :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.