Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ale np ubezpieczenie możesz zawrzeć z udziałem własnym jeśli nie zamierzasz nim jeżdzić

i przy max zniżkach wyjdzie 200-300 zł na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

przy takim starym aucie to i tak chyba OC dużo nie wyjdzie bo AC na to raczej nie dadzą ;-)

PS: sokolnh, u Ciebie OC pewnie niedrogie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, jest juz auto? :naughty: Bo jak cos to trzeba kielbaski zorganizowac dzisiaj ;)

jesio Nie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber, jest juz auto? :naughty: Bo jak cos to trzeba kielbaski zorganizowac dzisiaj ;)

Nie oglądacie dzisiaj meczu??[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:52_________________________________________________http://studio.wp.pl/i,Dzielna-Policja,mid,2085,foto.html?ticaid=1bcca&_ticrsn=5

Dobre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeska za to ma nieoznakowane RSy b7

i M5 E60 i 911 turbo 997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzien :hi: Wlasnie od poniedzialku mi stuknelo 3.5kkm, chwilowo mam dosc samochodu :tongue4:

Btw, wiem juz czemu mam problem z zaliczeniem materialoznawstwa :blink: wykladowca:

1277480052_by_sawik69_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=1463284032 jeśli to nie fejk to niezłe cacko

:naughty: niezłe właśnie dałem taki model V8 synowi w wersji wyścigowej :good:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 19:07_________________________________________________

Dobry dzien :hi: Wlasnie od poniedzialku mi stuknelo 3.5kkm, chwilowo mam dosc samochodu :tongue4:

troszkę :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wieczorową porą :decayed:

ps. no Lech się pokazał , stylowo bez rewelacji ale wynik się liczy 1-0 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :guma:

Za tydzień rewanż i ciekaw jestem ja u nich pocisną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :guma:

Za tydzień rewanż i ciekaw jestem ja u nich pocisną :naughty:

Nie trawie tego zespołu LechoAmiki ale dobrą robotę robią dla siebie, kibiców i polskiej piłki. Myślę że za tydzień Braga pokaże im jednak miejsce w szeregu. No chyba że Rudnevsowi wyjdzie taki sam mecz jak z Juventusem w Turynie :gwizdanie:

BTW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :guma:

Za tydzień rewanż i ciekaw jestem ja u nich pocisną :naughty:

Nie trawie tego zespołu LechoAmiki ale dobrą robotę robią dla siebie, kibiców i polskiej piłki. Myślę że za tydzień Braga pokaże im jednak miejsce w szeregu. No chyba że Rudnevsowi wyjdzie taki sam mecz jak z Juventusem w Turynie :gwizdanie:

BTW :hi:

Nie ważne kto za kim jest, ważne że Polskę reprezentują i życzę im żeby jak najdalej doszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Stałem się nie dawno posiadaczem Audi A4 Avant 2004 1.9 Tdi z silnikiem AVF. Dzisiaj pojawił się problem w postaci braku mocy. Jechałem Bora Komorowskiego wieczorową porą chciałem troszkę przycisnąć i więcej niż 140 km auto nie chciało jechać. Chciałbym podpiąć auto pod VAG'a, dlatego też pytam czy byłoby to możliwe w niedziele na waszym spotkaniu w G. Kazimierz. Poza tym jestem zaraz po kupnie auta więc liczyłbym na jakieś wasze porady, może ktoś miał coś podobnego. Jakieś wskazówki ? Co robić itd..

Wcześniej jeździłem Alfami Romeo i rynek jeśli chodzi o części serwis itd miałem obeznany. Z Audiczką nie wiem za bardzo gdzie się ruszyć.

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam

P.S

Siemano Sokół ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Stałem się nie dawno posiadaczem Audi A4 Avant 2004 1.9 Tdi z silnikiem AVF. Dzisiaj pojawił się problem w postaci braku mocy. Jechałem Bora Komorowskiego wieczorową porą chciałem troszkę przycisnąć i więcej niż 140 km auto nie chciało jechać. Chciałbym podpiąć auto pod VAG'a, dlatego też pytam czy byłoby to możliwe w niedziele na waszym spotkaniu w G. Kazimierz. Poza tym jestem zaraz po kupnie auta więc liczyłbym na jakieś wasze porady, może ktoś miał coś podobnego. Jakieś wskazówki ? Co robić itd..

Wcześniej jeździłem Alfami Romeo i rynek jeśli chodzi o części serwis itd miałem obeznany. Z Audiczką nie wiem za bardzo gdzie się ruszyć.

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam

P.S

Siemano Sokół ;-)

:siema:

Tylko nie zapomnij o kubełku KFC taka tradycja na Krakowskich jak nowi przyjeżdżają :gwizdanie:

Będzie VAG i prześwietlimy Ci B6ke z PiXi Tidim na czele :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na spota w Niedzielę, zapewne ktoś VAG-a bedzie miał ze sobą :gwizdanie:

ps. odnosnie braku mocy poczytaj na forum :cool1:

ps. Nie słuchaj Pabla :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...