Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

...Sprawdziliśmy, ilu funkcjonariuszy w Krakowie zostało ukaranych mandatami za wykroczenia drogowe od stycznia tego roku. Wśród jednostek podległych komendzie wojewódzkiej policji (kilka tysięcy funkcjonariuszy) mandaty dostało... dziesięciu...

:polew: :polew: :polew: sami wzorowi kierowcy

tiaaa.... :chytry: :chytry: :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki Cuber za zalatwienie wszystkich tematow

:wink4:

Dzięki za odwiedziny Grodu Kraka i za "reklamówkę" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cuber za zalatwienie wszystkich tematow

:wink4:

Dzięki za odwiedziny Grodu Kraka i za "reklamówkę" :wink4:

To walizki już nie w modzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cuber za zalatwienie wszystkich tematow

:wink4:

Dzięki za odwiedziny Grodu Kraka i za "reklamówkę" :wink4:

To walizki już nie w modzie :naughty:

Jak chcesz sobie zamówić nietypowego spota to tylko koperta albo reklamówka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczora .Transit daj mi namiary gdzie kupowałeś ten mechanizm wycieraczek i ile cię to kosztowało bo u mnie znów to zaczyna padać i uj mnie już zalewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: z wieczora .Transit daj mi namiary gdzie kupowałeś ten mechanizm wycieraczek i ile cię to kosztowało bo u mnie znów to zaczyna padać i uj mnie już zalewa

Tu masz linka z aukcją. Sklep jest kawałek za Białym Prądnikiem - w strone Zielonek przy ul. Malinowej 1.

Ale jak będziesz zakładał, to zadzwoń do mnie - podpowiem Ci co zrobić żeby nie zj***ć mechanizmu na dzień dobry (co mnie się przytrafiło :kwasny: )

http://allegro.pl/mechanizm-wycieraczek-audi-a4-passat-b5-nowy-i1847082280.html[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:42_________________________________________________

Panowie w niedzielę biegusiem mi proszę na wybory i głosujemy na PiS :evil:

Śmiej się... Ale pomimo pogardy i nienawiści do wyżej wymienionej frakcji politycznej - pewna grupa społeczna, której elektorat jest naprawde bardzo liczny, będzie na nich głosować - tylko dlatego, żeby poprawić sobie byt... Jeśli wiesz o kim pisze - to zapewne zrozumiesz. A jeśli nie wiesz - po wyborach Ci powiem.

W każdym razie, mając zero poszanowania dla lidera tej partii, nie zgadzając się z wiekszością ich programu (który i tak nie będzie zrealizowany) - jestem zmuszony na głosowanie za nimi - tylko po to, żeby poprawić sobie byt.

Tak więc Panie i Panowie - w niedziele biegusiem na wybory i głosujemy na PiS. NIESTETY :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: z wieczora .Transit daj mi namiary gdzie kupowałeś ten mechanizm wycieraczek i ile cię to kosztowało bo u mnie znów to zaczyna padać i uj mnie już zalewa

Tu masz linka z aukcją. Sklep jest kawałek za Białym Prądnikiem - w strone Zielonek przy ul. Malinowej 1.

Ale jak będziesz zakładał, to zadzwoń do mnie - podpowiem Ci co zrobić żeby nie zj***ć mechanizmu na dzień dobry (co mnie się przytrafiło :kwasny: )

http://allegro.pl/mechanizm-wycieraczek-audi-a4-passat-b5-nowy-i1847082280.html

Dobra dzięki wielkie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide na POwaznie głosować :naughty:

ps. Nex czy Ty zawsze musisz dolewac oliwy do ognia ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide na POwaznie głosować :naughty:

ps. Nex czy Ty zawsze musisz dolewac oliwy do ognia ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale że znaczy na PIS głosować nie wolno??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to że po co rozpoczynac temat który wiecznie doprowadza do kłótni :cool1:

btw :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: PISiory i POjeby ja bede na Palikota głosował i uj. :>

:good: :oklaski:

:hi:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 10:47_________________________________________________

Chodziło o to że po co rozpoczynac temat który wiecznie doprowadza do kłótni :cool1:

Nikt nie zamierza się kłócić. To jest zwykła i jak zauważyłeś kulturalna wymiana poglądów. Z resztą na końcu zgodziłem się z NEXem, że w niedziele idziemy na wybory i głosujemy na PiS :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 12:15_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/galerie/wypadki/zima-w-pazdzierniku/zdjecie/duze,1535592,2,11 :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...