Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Również dziękuję za spocika :naughty:

A oto odpowiedź T-Mobile na oferte Play :whistling:

http://nt.interia.pl/telekomunikacja/gsm/news/t-mobile-frii-nielimitowane-rozmowy-do-wszystkich-sieci,1778395

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

Dzięki za spocika, frekwencja :good:

O tym kocie Vader'a wam mówiłem :polew:

No nie wiem jak innych, ale mnie ten filmik nie rozbawił :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Również dziękuję za spocika :naughty:

A oto odpowiedź T-Mobile na oferte Play :whistling:

http://nt.interia.pl/telekomunikacja/gsm/news/t-mobile-frii-nielimitowane-rozmowy-do-wszystkich-sieci,1778395

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

Dzięki za spocika, frekwencja :good:

O tym kocie Vader'a wam mówiłem :polew:

No nie wiem jak innych, ale mnie ten filmik nie rozbawił :whistling:

mnie też przecież od razu widać że to jest zmontowane bo ten kot nie mógłby walczyć z dwoma mieczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracałem to pierwszy raz miałem okazje zobaczyć białe A1 sportback, robi wrażenie ten mały popierdalacz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jarko dzięki .Miłego dnia Panowie

Jedziesz jutro rudą pod plaze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak wracałem, to po raz pierwszy widziałem koparke bez operatora. Nawet stojąc - popierdalała :whistling:

Transit ty masz okres czy co bo widzę że co chwile coś Ci nie pasuje:whistling:

Siema wszystkim:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jarko dzięki .Miłego dnia Panowie

Jedziesz jutro rudą pod plaze?

Taaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale co za dużo to nie zdrowo, jak by się dowiedział że za oknem będziesz miał główną ulicę łączącą osiedle z główną Stella Sawickiego to myślę że też byś miał przeciw:whistling:

Tak, budujmy nowe bloki i stujmy razem w coraz większych korkach - po co Nam nowe drogi... Poznam Cię z moją sąsiadką, od roku z sukcesami oprotestowuje budowę parkingu pod moim blokiem ( kto był u mnie ten wie jaki mam klimacik :naughty: ), bo przecież takie ładne drzewka i spokój przed oknami :whistling:

No, ale z drugiej strony Pablo. Jakbyś mieszkał w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa w Nowej Hucie to co innego... A tak w Czyżynach to widzisz co się dzieje :wink:

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

:hi: Jarko dzięki.

Polecam się :wink: A na Wielickiej to szybko ze studzienkami się uporali. Około 3.00 zaczeli robotę, o 9.00 już oba pasy była otwarte :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale co za dużo to nie zdrowo, jak by się dowiedział że za oknem będziesz miał główną ulicę łączącą osiedle z główną Stella Sawickiego to myślę że też byś miał przeciw:whistling:

Tak, budujmy nowe bloki i stujmy razem w coraz większych korkach - po co Nam nowe drogi... Poznam Cię z moją sąsiadką, od roku z sukcesami oprotestowuje budowę parkingu pod moim blokiem ( kto był u mnie ten wie jaki mam klimacik :naughty: ), bo przecież takie ładne drzewka i spokój przed oknami :whistling:

No, ale z drugiej strony Pablo. Jakbyś mieszkał w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa w Nowej Hucie to co innego... A tak w Czyżynach to widzisz co się dzieje :wink:

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

:hi: Jarko dzięki.

Polecam się :wink: A na Wielickiej to szybko ze studzienkami się uporali. Około 3.00 zaczeli robotę, o 9.00 już oba pasy była otwarte :whistling:

KTÓRE ??? gdzie ??? no tak do następnej zimy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko zobaczymy jak się potoczy z tym osiedlem i jak będzie to wyglądało po zakończeniu ale mam nadzieje że już nie długo zmienię miejsce zamieszkania :wink4:

lphpf.jpg

Masz wszystko z paneli LCD, dotykasz wybierając co chcesz kupić, płacisz w kasie a potem ci to przysylają:D

Fajny sklep w Korei :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale co za dużo to nie zdrowo, jak by się dowiedział że za oknem będziesz miał główną ulicę łączącą osiedle z główną Stella Sawickiego to myślę że też byś miał przeciw:whistling:

Tak, budujmy nowe bloki i stujmy razem w coraz większych korkach - po co Nam nowe drogi... Poznam Cię z moją sąsiadką, od roku z sukcesami oprotestowuje budowę parkingu pod moim blokiem ( kto był u mnie ten wie jaki mam klimacik :naughty: ), bo przecież takie ładne drzewka i spokój przed oknami :whistling:

No, ale z drugiej strony Pablo. Jakbyś mieszkał w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa w Nowej Hucie to co innego... A tak w Czyżynach to widzisz co się dzieje :wink:

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

:hi: Jarko dzięki.

Polecam się :wink: A na Wielickiej to szybko ze studzienkami się uporali. Około 3.00 zaczeli robotę, o 9.00 już oba pasy była otwarte :whistling:

A tłukli się przy tym tak, że myślałem że oszaleje

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 11:40 ----------

http://speedhunters.com/archive/2012/03/28/techno-classica-essen-gt-gt-vw.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie

Mario co z meczem ? miałeś dać znać :whistling:

---------- Post added at 14:59 ---------- Previous post was at 13:52 ----------

Panowie czy ktos z tego korzystał lub korzysta..... mam mozliwosc załatwic karnety taniej

http://www.oksystem.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak wracałem, to po raz pierwszy widziałem koparke bez operatora. Nawet stojąc - popierdalała :whistling:

Transit ty masz okres czy co bo widzę że co chwile coś Ci nie pasuje:whistling:

Bo co chwile wklejasz albo piszesz coś totalnie bezsensownego. Co więcej nie idzie tego pominąć, chyba że chcesz żebym dodał Cię do ignorów (jak to zrobiło kilku userów). Jeszcze jakoś wytrzymuję i inni też ale pewnego pięknego dnia coś może pęknąć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, no porę na remont mieli idealną hehe

Robert, na pewno jest poprawiona jedna przy Malborskiej i coś jeszcze dłubali na światłach przy Dworcowej. Oczywiście wszystko na pasie ruchu w stronę Prokocimia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...